Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie promujmy zboczeń, dewiacji, wynaturzeń". Wojewoda nie odpowie za swoje słowa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2018 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Sprawa się jeszcze nie skończyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak są jeszcze w tym kraju normalne sądy? Normalnie jestem w szoku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....uważam, że aktywiści środowisk OGBT+ powinni pójść zdecydowanie dalej i nadać rozgłosu tej haniebnej sprawie na forum europejskim z EU włącznie. Lublin ma wszak aspiracje do bycia tolerancyjną, otwartą na wszystkich mieszkańców i ucywilizowaną metropolią tym bardziej, że z biegiem lat stal się ważnym ośrodkiem akademickim, a wiedza zobowiązuje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli można mówić co się żywnie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Obnoszenie się ze swoją seksualnością na ulicy jest po prostu obrzydliwe. Nie promujmy zboczeń, dewiacji, wynaturzeń” - koniec cytatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oto pan niby sędzia z nadania ! Długo musiał myśleć ale mam nadzieję, że to nie koniec sprawy pana wojewody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Wojewodo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....uważam, że aktywiści środowisk OGBT+ powinni pójść zdecydowanie dalej i nadać rozgłosu tej haniebnej sprawie na forum europejskim z EU włącznie. Lublin ma wszak aspiracje do bycia tolerancyjną, otwartą na wszystkich mieszkańców i ucywilizowaną metropolią tym bardziej, że z biegiem lat stal się ważnym ośrodkiem akademickim, a wiedza zobowiązuje.....
 Matką i babcia, a taka tolerancyjną i otwarta na środowisko LGBT, ale czy wie, że następnym postulatem tych środowisk jest eutanazja starych, chorych, a może i tych, którym LGBT  kojarzy się z wynaturzeniami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy żeby być matroolią trzeba być aż nad to tolerancyjnym i zepsutym przez zachód? Lublin jest nie tolerancyjną na zboczenia metropolią i do tego się przyzwyczajcie. W tej metropoli zawsze bedzie normalna rodzina na pierwszym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ta sprawa nie daje żyć wiekszości Lublinian. Co tam niska pensja, wysoki czynsz, brak przedszkoli. Dla mieszkańca Lublina jest ważna tolerancja wobec innych zabaw łóżkowych definiowanych w encyklopedii jako dewiacje i zboczenia. Ja czekam na akceptację pedofilii i zoofilii. A po eutanazji na pierwsze małżeństwa nekrofilów. Nie rozumiem "rowerzystów" po co wkładają kij w mrowisko? Polska to nie Niemcy, tutaj mamy wolność słowa nie cenzurowaną przez parlament LGBruxelleT. Czy nie toleruję tych zboczeń? Oczywiście, że toleruję, bo nie ganiam z siekierą za nimi. Szczerze zwisa mi to i powiewa, co sobie w tyłek wsadzają. Ale po co o tym bez przerwy mówić? Może warto pomyśleć o zakazie stosunkow analnych tj. o paleniu papierosów. Zwieracze po tym się jednak psują. Kochani cykliści ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak powiem, że wojewoda jest "zboczeńcem, dewiantem, wynaturzeniem" lub obrzucę go innym nieprawdziwym epitetem? To jest w porządku? Bo właśnie do tego sprowadził się wyrok. Każdy z tych epitetów był nieprawdą. Tylko tak się próbuje przedstawić osoby homoseksualne w Polsce. Ciekawi mnie jaki związek parad równości ma związek z artykułem 18 Konstytucji? Czy Ci ludzie, którzy to piszą, w ogóle zastawiają się co piszą? Nikt przecież z osób homoseksualnych nie mówi o MAŁŻEŃSTWIE tylko o związkach partnerskich. I ciekawe w jaki sposób osoby LGBT niszczą rodziny? Chyba tylko w taki sposób, że jak gej czy lesbijka właśnie pod presją społeczną takich osób jak pan wojewoda wejdą w związek małżeński, to podczas trwania małżeństwa okazuje się, że to człowiek nie żyje w zgodzie ze sobą. I wtedy dochodzi do dramatów rodzinnych - żony, męża, dzieci. Ale oczywiście wojewoda nie jest w stanie tego ogarnąć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie powinni zakazać promowania blond włosów!!!! Zatrzymajmy osoby, które rodzą się blondynami, zmuśmy je do przefarbowania na brunetów!!! Rozumiecie ironię? Tak samo jest z osobami homo i biseksualnymi, tego się nie wybiera, takim się rodzi. Zgodnie z wytycznymi światowej organizacji zdrowia, to nie są choroby, więc się ich nie leczy. Ale niektórzy tego nie rozumieją. Bo myślą - gej to zniewieściały facet, lesbijka - to męska kobieta. Ale wcale tak nie jest, bo to są mniejszości. Czasami okazuje się czy wujek, ciocia, ojciec czy matka - okazują się osobami homo, niespełnionymi życiowo. Poznałem taki historie osobiście i są to dramaty zarówno dla samych tych osób, jak ich rodzin. Najczęściej właśnie presja społeczna takich osób z transparentami jak widać na zdjęciach doprowadza do dramatów rodzinnych czy samobójstw, bo ludzie nie mogą być sobą, muszą udawać kogoś kim nie są. Dlaczego nie pozwala się ludziom na ich własne wybory? Co masz do tego, że Twój sąsiad chce żyć po swojemu? Czy chcesz, żeby to ja decydował o Twoim życiu i z kim miał(a) się spotykać? Żyjcie jak chcecie i dajcie żyć innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otwórzmy szeroko pupy w imię tolerancji zrozumienia ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natura, lub Najwyższy, stworzyli 2 płcie /słownie: dwie/. Kobietę i mężczyznę. Dwie różne istoty. Nie ma trzeciej płci! I to, że w niektórych krajach Unii nie jest to oczywiste, to tylko świadczy o tym, że przyzwolenie na używanie narkotyków powoduje zidiocenie społeczeństwa. Kopulacja osobników tej samej płci nie jest zgodna z naturą i jest wynaturzeniem. Gdyby było inaczej, to taki akt mógłby zaowocować powołaniem do życia następnego osobnika. Może? Nie!!! A więc jest to wbrew naturze, jest WYNATURZENIEM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź do szkoły albo poczytaj czym różni się płeć od orientacji seksualnej. W Polsce patrzy się na gejów czy lesbijki przez pryzmat religii. I to jest własnie chore. Nie myśli się po katolicku, tylko od razu skreśla się człowieka. Taka mentalność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie powinni zakazać promowania blond włosów!!!! Zatrzymajmy osoby, które rodzą się blondynami, zmuśmy je do przefarbowania na brunetów!!! Rozumiecie ironię? Tak samo jest z osobami homo i biseksualnymi, tego się nie wybiera, takim się rodzi. Zgodnie z wytycznymi światowej organizacji zdrowia, to nie są choroby, więc się ich nie leczy. Ale niektórzy tego nie rozumieją. Bo myślą - gej to zniewieściały facet, lesbijka - to męska kobieta. Ale wcale tak nie jest, bo to są mniejszości. Czasami okazuje się czy wujek, ciocia, ojciec czy matka - okazują się osobami homo, niespełnionymi życiowo. Poznałem taki historie osobiście i są to dramaty zarówno dla samych tych osób, jak ich rodzin. Najczęściej właśnie presja społeczna takich osób z transparentami jak widać na zdjęciach doprowadza do dramatów rodzinnych czy samobójstw, bo ludzie nie mogą być sobą, muszą udawać kogoś kim nie są. Dlaczego nie pozwala się ludziom na ich własne wybory? Co masz do tego, że Twój sąsiad chce żyć po swojemu? Czy chcesz, żeby to ja decydował o Twoim życiu i z kim miał(a) się spotykać? Żyjcie jak chcecie i dajcie żyć innym.
 Jeśli to są intymne i prywatne sprawy, to wyciągnięte na ulice i do szkół już nie są intymne i prywatne. Czy to takie trudne do zrozumienia. Większość normalnych nie życzy sobie narzucania homozboczeń. Tak! "Żyjcie jak chcecie i dajcie żyć innym" i nie narzucajcie swoich poglądów innym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie wojewoda mówisz tylko i tylko prawde Szacunek z Poznania od ziomala z Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matką i babcia, a taka tolerancyjną i otwarta na środowisko LGBT, ale czy wie, że następnym postulatem tych środowisk jest eutanazja starych, chorych, a może i tych, którym LGBT  kojarzy się z wynaturzeniami.
A skąd masz takie wiadomości? w RM nadali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy żeby być matroolią trzeba być aż nad to tolerancyjnym i zepsutym przez zachód? Lublin jest nie tolerancyjną na zboczenia metropolią i do tego się przyzwyczajcie. W tej metropoli zawsze bedzie normalna rodzina na pierwszym miejscu.
Jeśli Ty ze swoją polszczyzną jesteś z takiej normalnej rodziny, to ja mam gdzieś taką normalność... Poza tym nikt nikomu niczego nie narzuca - heterycy i tak żyją obok homoseksualistów. Jeszcze trochę i zachce się Wam, "normalnym", eksterminować homosiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...