Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie zabijaj". Protest przed siedzibą myśliwych w Lublinie. Jest odpowiedź

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2018 r. o 18:36 Powrót do artykułu
Nieprawda. Niedawno grupa mysliwych zagrozila grupie mlodziezy trenujacej z trenerem wyscigi psich zaprzegow w lesie ze dostana kulke w leb jak sie nie wyniosa. W TVN24 jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry myśliwy, to martwy myśliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy "ekolodzy" nie bijcie"piany" żeby sie wypowiadać w jakimś temacie trzeba ten temat zgłębić i dokładnie zapoznać się z nim a i trzeba szukać źródeł obiektywnych w celu wyrobienia sobie zdania.Trudno nazwać obiektywnym zdobywaniem wiedzy lekturę komentarzy umieszczanych przez niedouczonych lub tendencyjnie nastawionych osób lub "krzykaczy dla krzyku nie ważne co byle głośno"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek wymaga aby nie oceniać grupy ludzi po incydentalnych występkach jej członków mówię tu o incydencie opisanym przez komentującego za TVN-24.gdybyśmy mieli tak uogólniać to jaki byłby obraz policji przez pryzmat komendanta z Wrocławia, jakie powinniśmy mieć zdanie o wychowawcach domów dziecka patrząc na nich przez pryzmat udowodnionej nielicznej grupy pedofili, itd. Takie incydentalne zachowania należy napiętnować i eliminować z życia a nie przenosić na całą grupę ludzi których krzywdzimy płytkimi opiniami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nieprawda. Niedawno grupa mysliwych zagrozila grupie mlodziezy trenujacej z trenerem wyscigi psich zaprzegow w lesie ze dostana kulke w leb jak sie nie wyniosa. W TVN24 jest.
Tylko nikt tefałenowi24 niewierzy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast obalać komunistyczną partię pisowską to sami siebie wykańczacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tolo to co piszesz masz rację ale to na prawdę incydent i to powiem dalece naganny takie cos należy tępić z całą stanowczością.Jeżeli ktoś mówi o "kulce w łeb" posiadając jaka kolwiek broń powinien być jej pozbawiony natychmiast i to jest zajęcie dla organów ścigania. Lecz nie mozna na tej podstawie wystawiać świadectwa całej braci łowieckiej myśliwych w Polsce jest ok 60 tys i wsród nich jest spora grupa ludzi porządnych i skromnych i chyba nietaktem jest źle o nich mówić przez pryzmat grupy szaleńców, którzy nie powinni byc myśliwymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahhahahhahahhah parodia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ta grupa balwanów nie protestuje jak ich rowieśnicy ryczą cuadami w lasach?! dlaczego nie protestują kiedy grupa dorobkiewiczów ryczy skuterami na zalewie zemborzyckim?! dbają o przyrodę?!guwno prawda! to banda znudzonych i szukających wrażeń dzieciaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrabiaski Jest takie przysłowie "kali krowę ukraść -to ok, ale kalemu kroe ukraść to ojjjj" Przecież te dzieciaki są sterowane Ci właściwi stoją z tyłu i pociągają za "sznurki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.e.b.a.c s.k.u.r.w.i.e.l.i w kapelusikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni pseudoekolodzy.Myśliwstwo to spora gałąż gospodarki narodowej przynoszące określone dochody dla budżetu Państwa.Producenci broni,amunicji,wszelkich gadżetów,ubrań,optyki,sklepy myśliwskie płacą ogromne podatki ze swojej działalności.Myśliwi,/a nie Skarb Państwa czyli Wy podatnicy /pokrywają w całości szkody wyrządzane rolnikom w uprawach idące w setki milionów złotych.Walczą z klusownictwem,o którym Wy nie macie pojęcia,sadzą wspólnie z nadleśnictwami lasy,organizują różne imprezy,białe niedziele,dbają o równowagę w przyrodzie,walczą z ASF itd.Wy natomiast w swoim wąskim spojrzeniu widzicie tylko obłąkanego pijanego faceta z bronią zabijającego niewinną sarenkę.Nikt nikogo nie wyganiał i nie będzie wyganiał z lasu,czy latał na policję z byle błahego powodu,ani strzelał pod oknami.Przemyślcie to i nie dajcie się sterować.Pozdrowienia dla prawdziwych ekologów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po***i zapraszam do mnie 5metrow od budynkow popilnuja łosie zeby mi na podworko nie wlazily a jednego ekologa zatrudnie jako ochroniarza dla mojego dziecka zeby bezpiecznie do przystanku doszedł. tyle tego jest na wsiach. nie maja pojęcia co to jest myślistwo i na czym polega i jakie zagrozenie stwarza zwierzyna. od wiekow byli mysliwi i beda taka jest potrzeba teraz tylko czekac kiedy rybaków beda przeganiac zenada i wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na te dzieciaki przed Zarządem Okręgowym PZŁ jak one protestują sterowane przez nie wiadomo kogo nasuwa mi się myśl i to całkiem konkretna te dzieci protestują nie wiedząc przeciw czamu i komu. Propozycja moja jest następująca chętnie zabiorę ze sobą do obwodu trzy osoby(tyle mam miejsca w samochodzie)na poszukiwanie wnyków i sideł a latem do pomocy przy budowie paśników,niech młodzi wiedzą na czym polega myślistwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciw zabijaniu i za aborcją. Logika organizacji lewicowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a.d. "Przeciw zabijaniu i za aborcją. Logika organizacji lewicowych." czyli krzyk dla krzyku trzeba krzyczeć żeby było słychać i widać każda okazja jest dobra żeby zaistnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczeniaki dają głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ich chętnie zabiorę na szacowanie szkody i niech powiedzą rolnikowi że to tylko bezbronne zwierzęta i coś muszą jeść. Bardzo jestem ciekaw reakcji, czy rolnik zrobił by z nich wiatrak odrazu czy za chwilę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szacowanie szkód to zabierz tych cymbałów co sterują tymi dzieciakami niech rolnicy sami im wytłumaczą co to jest myślistwo bo szkoda dzieci zeby cierpiały za wierchuszkę bo ta ich wierchuszka to masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pieska i zwierzęcia bym nie skrzywdził ,choć jestem hipokrytą bo szyneczkę wpindalam a to jest tak jak bym przyzwalał na zabijanie Jak nie chcecie krzywdy zwierząt to nie bądźcie hipokrytami tak jak ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...