Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ściana wstydu" z nazwiskami radnych. Takie billboardy pojawiły się w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2019 r. o 17:35 Powrót do artykułu
Rezerwat ZR z tego co mi wiadomo zostaje zdegradowany do poziomu Użytku ekologicznego. Biolog bodajże pan Buczek z oburzeniem stwierdził że takie coś to się robi na hałdach rekultywowanych, nie na terenach gdzie są gatunki chronione i endemiczne. Rezerwat się też nie ostanie bo 4 sąsiednie wierzchowiny będą miały może i kilkanaście tysięcy mieszkańców i z kilkaset psów dziennie będzie tam wyprowadzane. Będą zadeptane. Gdyby tereny placów zabaw były poza tym co nazywać się będzie parkiem to sądzę że deweloper by to chciał pokazać. Wógóle jak można nie wymagać aby pokazano jak to tam ma wyglądać a to procedować w ciemno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipowicz, już zaczynasz wrzucanie swoich propagandowych wpisów na forum?
Ty, który korzystasz z zasobów redakcyjnych lub urządzeń służb specjalnych do identyfikacji internautów po adresach IP i MAC address — uważaj, bo fortuna zmienną jest. Jeżeli nie wyciągnąłeś lekcji z przypadku posła Berejzy i sędziego Pebiaka, to znaczy, że jesteś nie ignorantem, a pospolitym głupcem. To powoduje, że spuszczam wodę i komentuję dalej. Tak w ogóle wypada podziękować, bo po tego typu wpisach o kilkaset procent wzrasta odwiedzalność stron związanych z Górkami Czechowskimi, którymi administruję pod własnym imieniem i nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka ściana wstydu!??? Poprawie billboard, powinien być zatytuowany: Lubelska sitwa. Ta czerwcowa rada to był rozbój w biały dzień( a raczej noc do 5:00)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzje, od których zależy nasze zdrowie i przyszłość wielu terenów, nie tylko górek czechowskich, zapadły w wielkim pośpiechu. Prezydencki projekt studium to… 1998 stron. O godzinie wręcz skandalicznej. Mi jest wstyd za swoje miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam tylko jedno pytanie! Gdzie mieszkają ci ludzie którzy tak bardzo nie chcą zabudowy w tym rejonie? Czy jak budowano ich bloki,domy to też tak aktywnie protestowali przeciwko ? Czy interesowała ich zieleń która była niszczona ?
W odróżnieniu od tych, co chcą zabudowy — przeciwnicy mieszkają w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki referendum tylko do ogólnego poziomu na NIE. 80,5 proc. na Starym Mieście 76 proc. na Sławinie 73,3 proc. w Śródmieściu 73,2 proc. na Konstantynowie 72,5 proc. na Bronowicach 72,5 proc. na Ponikwodzie 71,7 proc. na Wieniawie 71,3 proc. na Sławinku 69,6 proc. na Czechowie Północnym 68,9 proc. na Węglinie Południowym 68,4 proc. na Czubach Południowych 67,6 proc. na Wrotkowie 67,2 proc. w Głusku 67,1 proc. na Dziesiątej 65,9 proc. w dzielnicy Za Cukrownią 65,5 proc. w dzielnicy Rury 65,1 proc. na Kośminku 64,8 proc. na Węglinie Północnym 64,8 proc. w Zemborzycach 64,6 proc. na Tatarach 64,5 proc. na Kalinowszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z Żukiem ,odwołajmy go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, wystarczy podać tych co zorganizowali wystawienie tego bilbordu do Sądu i sprawa jest wygrana za pomówienie. Dla potomności w wyroku powinna byc bardzo duża kwota zadośćuczynienia za nierzetelność informacji na bilbordzie, tak aby komornik jeszcze z ich emerytur miał co ściągać. Wówczas dwa razy ktoś pomysli zanim zdecyduje się na tego typu głupoty.
Hehe, wystarczy podać tych co zorganizowali wystawienie tego bilbordu do Sądu i sprawa jest wygrana za pomówienie. Dla potomności w wyroku powinna byc bardzo duża kwota zadośćuczynienia za nierzetelność informacji na bilbordzie, tak aby komornik jeszcze z ich emerytur miał co ściągać. Wówczas dwa razy ktoś pomysli zanim zdecyduje się na tego typu głupoty.
Tak samo uważał prezes TBV kierując przeciw społecznikowi zawiadomienie do prokuratury, a następnie prywatny akt oskarżenia do sądu. Ty też najwyraźniej zapominasz, że nawet gdyby udało się doprowadzić do skazania społeczników za osąd ocenny, to na orzecznictwie sądów krajowych świat się nie kończy. Wszystkie tego typu sprawy kierowane do ETPC kończą się uniewinnieniem i zadośćuczynieniem, bo fundamentem UE jest swoboda wypowiedzi (art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka). Najczęściej o tej prawidłowości zapominają ci, którzy szkoleni byli z używania straszaka w postaci art. 212 kk. Nie strasz, nie strasz, bo się napniesz i zrobisz kleksa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapoznaj się z informacją dzięki komu powstają nowe drogi,obwodnice oraz wiele innych pożytecznych inicjatyw dla obywateli.Żuk już zapewnił dostatnie życie do 10 POkolenia ,natomiast miasto dla niego to tylko maleńki okruszek ,prawie niedostrzegalny. Osoby z KO-PO,LGBT i spółka do zdegenerowana,zdeprawowana i skorumpowana mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabudowany będzie tylko niewielki kawałek Górek. Na 75 hektarach ma powstać park dla mieszkańców!
 Zabetonuj sobie 1/4 własnego płuca i wróć tu w pełni zdrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ! Wstyd!!! Przykro mi to powiedzieć, ale strzeliliście sobie w kolano takim głosowaniem. I to tuż przed wyborami. Trzeba mieć swoj rozum, odwagę i być asertywnym... mam nadzieję, że polegniecie z kretesem i będzie to dla Was nauka na przyszłość (szczególnie, że do RM także się już nie dostaniecie- czego Wam serdecznie życzę...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Teraz tylko referendum w sprawie odwołania prezydenta i radnych.
postaw sobie od razu 200 plusikóww, pisowski czopku haha
 Hahaha... morale pracowników i szefostwa sPÓłdzielni PR "Dewelo-Tęcza" zadołowało. Utrata monoPOlu przydzielania plusików chyba mocno zabolała...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Teraz tylko referendum w sprawie odwołania prezydenta i radnych.
postaw sobie od razu 200 plusikóww, pisowski czopku haha
Hahaha... morale pracowników i szefostwa sPÓłdzielni PR "Dewelo-Tęcza" zadołowało. Utrata monoPOlu przydzielania plusików chyba mocno zabolała...?
 Pan Żuk będzie zdenerwowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im bliżej wyborów, tym więcej aktywnych trolli pisowskich na forach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny nieudany lewacki happening
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze, że DW może wypuścić milionowy artykuł dotyczący Górek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oni biedni-bogaci zrobiliby bez brejzującego dewelotrolla. Swoją drogą ciekawe gdzie znajduje się " wydział nienawiści" ;-). No i te minusiki. Robienie dobrze sobie samemu to kompletna żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TAM PISIE TROLLE? KAŻĄ WAM WRZUCAĆ PROPAGANDĘ PRZEZ CAŁY DZIEŃ DO PÓŹNEGO WIECZORA? MOŻE POPROŚCIE O PREMIE? ONE WAM SIĘ PRZECIEŻ NALEŻĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynik Referendum - ponad 2/3 na NIE. Całe Miasto jest na NIE - 26 na 28 dzielnic zagłosowało na NIE, a nie tylko okolica Górek. No Abramowice były na tak. Jak to mówil Badura Wiśniówka na torcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...