Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wolimy wycinać i wycinać". Biolog o zmianach w Lublinie i górkach czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2019 r. o 07:40 Powrót do artykułu
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łomatkoicórko co za bełkot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj! Forumowi "eksperci" z wynajętej przez tebewałków agencji PR znowu będą mieć dzisiaj kupę roboty :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny wyjście to budowa bloków i zostawienie reszty działki bez interwencji. Ale żeby to zrobić to miasto MUSI kupić od dewelopera działkę i na radzie miasta ZABLOKOWAĆ na przyszłość żeby tam pozostał dziki teren. I wszyscy będą zadowoleni, deweloper bo pobuduje bloki, miasto bo nie będzie musiało wydać kilkadziesiąt milionów na park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie.... Znowu o tym!!!! Mam dość tego tematu. Ile można to wałkować !!! Odechciewa mi się czytania tej gazety .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem żadnym ekologiem nawiedzonym, ale sprawa korytarzy napowietrzających mnie przekonuje. W Krakowie zabudowano wszystko i nie ma przewietrzających 'przeciągów'. Lublin - drugie miasto Małopolski nie może popełnić takiego błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Dziennik Wschodni za tę publikację i że - w przecieństwie do kuriera deweloperskiego oraz betonowego rezydenta - nie daliście się kupić Ludziom z Wypchanymi Portfelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łomatkoicórko co za bełkot!
 "W rzeczy samej" - nasunęło mi się na myśl w odniesieniu do "powyższego" komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ONZ, jakie WHO, pan z botanika po prostu chce mieć widok na krzaki a nie na sąsiednie osiedle i tyle. Zaraz okaże się że na gorkach mamy kolonie europejskich żyraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Pan na to Prezydencie ŻUK? Musimy zabudowywać a może zostawmy tą oazę zieleni w mieście dla przyszłych (mądrzejszych) pokoleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł bełkot. Masakra. Jeżeli takich mamy nauczycieli, to nie dziwota, że edukacja jest na tak niskim poziomie. A tak na marginesie... jeżeli już ten park powstanie, to rozumiem że powie pan swoim uczniom, którzy będą tam chodzić z rodzicami żeby spędzać wspanile czas, że był pan przeciw jego powstaniu??? Niech pan tylko nie zapomni się do tego przyznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo K****a Mać Najlepiej to wszystko zalać betonem i się w nim kisić Nie długo dzięki miłościwie panujących nam urzędnikom śpiew ptaków będziemy mogli posłuchać tylko na płytach relaksacyjnych a piękno naszej przyrody oglądać na starych fotografiach bo wszędzie będą bloki tylko bloki i parkingi i tylko na naturę nie będzie tutaj miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie samymi górkami Lublin żyje. Dajcie już spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękowania dla autora tekstu. NIE w referendum dla korzyści developera i niszczenia naszej przyrody w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy te argumenty do Żuka dotrą czy nadal będzie wspierał swoich kumpli deweloperów? Z alejami Racławickimi szczęście w nieszczęściu, że firmy budowlane dają cenę taką, że miasta na to nie stać. I bardzo dobrze, może pójdzie w tym ratuszu ktoś po rozum do głowy i projekt przebudowy alei Racjawickich w obecnym kształcie zostanie zarzucony. Przecież to zbrodnia na mieście. Podobnie z górkami - ten teren powinien być wyłącznie uporządkowany, nie można zabudowywać wszystkiego! Powstały ogromne, betonowe pustynie na Czubach, zabudowuje się wolne skwery w Śródmieściu, do wąwozu między |Czubami a LSM pchają się deweloperzy! Może wystarczy tego szaleństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co co piszą o bełkocie w tym artykule, niestety nie ogarniają całości problemu. Trzeba było się w szkole uczyć i obserwować co się dzieje w Lublinie od pewnego czasu. Jedyne sensownie zaprojektowane osiedle w Lublinie to LSM, chyba z lat 50tych, tam w zasadzie bloki są dodatkiem do zieleni, a po osiedlu spaceruje się jak po parku. Niestety większość społeczeństwa nie jest w stanie przyjąć nawet 20 % informacji zawartych w tekście , nie mówiąc o zrozumieniu tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C414182%2Cekspert-w-miastach-potrzebne-sa-duze-drzewa-a-nie-ich-sadzonki.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloperski troll powinien już się schować do nory, chomiczej. Powiedzieć że nic nie ma do powiedzenia, to nic nie powiedzieć. Zaorano go tu już z 1000 razy. To raczej skowyt kopniętego gnoma który jedynie może skamleć o śmieciach, no bo o czym? Teraz ten wyważony i mądry artykuł to "bełkot". Pan radca Cegiełlko to "Mecenasina co sie lansuje" , obrońcy to ekoterroryści choć na 3000 polubień strony na fb "górki czechowskie - wietrznie zielone" czy podpisów petycji (tej prawdziwej) jest ich może ze 2-ch. Szkaluje i pluje bo nic mu nie pozostało poza pełzająca kloaką złością. Mieszkańcu: podziękuj za takie traktowanie i siebie i innych , nie daj sobą manipulować , nie daj sobie zabrać czystego powietrza, usług i boisk. Powiedz NIE w referendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież budowa parku i zostawienie wąwozów zapewni nam to przewietrzanie - wiele razy o tym mówili eksperci prawdziwi, z doświadczeniem i wiedzą. Przepraszam, ale to jest śmieszne - ufam profesorom, a nie kimś kto się podpisuje biolog. Ja też się moge podpisać kosmita. Jestem za parkiem 75 hektarów i chcę , żeby tam została zieleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 53

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...