Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie elektrownia jądrowa gdzie małe elektrownie wodne gdzie nowe wiatraki .przez rządzących bojacych sie górników wszyscy zapłacimy wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pis! Róbcie tak dalej! Ludzie wyjdą na ulicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zapłacimy za błędy rządu Kopacz.Dzięki PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martwcie się o szpitale, bo to państwo dopłaci jak chwila taka przyjdzie. Natomiast zastanawiam się z czego zapłacimy za energię elektryczną w naszych świątyniach, w których nie wyobrażam sobie celebry Mszy Świętej bez odpowiedniej oprawy iluminacyjnej! To będzie małą katastrofą dla lokalnych społeczności katolickich uzależnionych od hojności wiernych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jakoś finansowac 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ten rząd wykończy właśnie prąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto rządy pismatołów dobiegają końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo na Jaczewskiego w PSK4 to widać że oszczędzają wchodzę o 2 w nocy ciemno jak w du... u murzyna na obserwacyjnej nikogo nie ma ktoś się napatoczył reszta śpi, kontynuując przyjechałem z silnym bólem lewej nogi bo pół nocy już nie przespałem - wytłumaczyłem o co chodzi z nogą to nawet im się nie chciało zerknąć tylko usłyszałem dowiedzenia niech sobie Pan po wekkendzie idzie do rodzinnego - no pomyślałem zajebiście wszędzie przygłupy bo to polska (jak masz kase i nie masz problemów to jeszcze da się żyć) i tak powinni właśnie robić odesłać na przykład kogoś z zieloną nogą bo nie chce się spojrzeć po tem powinni obciąć nogę i sąd za karę powinien zasądzić zjedzenie tej nogi tym cwaniaczkom z SORU. Mi wyszło po konsultacji z chirurgiem że przez tą "ich pomoc" będę się leczył tydzień może dwa dłużej bo było zakażenie i urósł mi syf wielkości prawie piłki tenisowej, bo trudno było naciąć ropień oczyścić rane i przepisać antybiotyki które bym wykupił na obywatelskiej. Jeban... pajace z soru z pominięciem tej szczupłej Pani Doktor w okularach z którą miałem wcześniej do czynienia i jest jak najbardziej wzorową lekarką - tej Pani nie chciałem w żaden sposób obrazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety premier Kopaczka podjęła kluczową decyzję np. opłat za emisję kilka lat temu. Teraz rząd musi temu zradzić. Postępowała w myśl zasady: "a PO nas choćby POtop:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a złotousty |Premier roztacza takie perspektywy dobroć w kraju ,że nie podrożeje prąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis o matoly o czym wy tu bredzicie kto zniszczył ustawę oze jak myślicie trole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo na Jaczewskiego w PSK4 to widać że oszczędzają wchodzę o 2 w nocy ciemno jak w du... u murzyna na obserwacyjnej nikogo nie ma ktoś się napatoczył reszta śpi, kontynuując przyjechałem z silnym bólem lewej nogi bo pół nocy już nie przespałem - wytłumaczyłem o co chodzi z nogą to nawet im się nie chciało zerknąć tylko usłyszałem dowiedzenia niech sobie Pan po wekkendzie idzie do rodzinnego - no pomyślałem zajebiście wszędzie przygłupy bo to polska (jak masz kase i nie masz problemów to jeszcze da się żyć) i tak powinni właśnie robić odesłać na przykład kogoś z zieloną nogą bo nie chce się spojrzeć po tem powinni obciąć nogę i sąd za karę powinien zasądzić zjedzenie tej nogi tym cwaniaczkom z SORU. Mi wyszło po konsultacji z chirurgiem że przez tą "ich pomoc" będę się leczył tydzień może dwa dłużej bo było zakażenie i urósł mi syf wielkości prawie piłki tenisowej, bo trudno było naciąć ropień oczyścić rane i przepisać antybiotyki które bym wykupił na obywatelskiej. Jeban... pajace z soru z pominięciem tej szczupłej Pani Doktor w okularach z którą miałem wcześniej do czynienia i jest jak najbardziej wzorową lekarką - tej Pani nie chciałem w żaden sposób obrazić
 Ale kultura, strach takiego spotkać!! A nie było w dzień do rodzinnego iść, a nie czekać do połowy nocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej odczują podwyżkę cen obecnie rządzący których lud zmiecie na śmietnik historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo na Jaczewskiego w PSK4 to widać że oszczędzają wchodzę o 2 w nocy ciemno jak w du... u murzyna na obserwacyjnej nikogo nie ma ktoś się napatoczył reszta śpi, kontynuując przyjechałem z silnym bólem lewej nogi bo pół nocy już nie przespałem - wytłumaczyłem o co chodzi z nogą to nawet im się nie chciało zerknąć tylko usłyszałem dowiedzenia niech sobie Pan po wekkendzie idzie do rodzinnego - no pomyślałem zajebiście wszędzie przygłupy bo to polska (jak masz kase i nie masz problemów to jeszcze da się żyć) i tak powinni właśnie robić odesłać na przykład kogoś z zieloną nogą bo nie chce się spojrzeć po tem powinni obciąć nogę i sąd za karę powinien zasądzić zjedzenie tej nogi tym cwaniaczkom z SORU. Mi wyszło po konsultacji z chirurgiem że przez tą "ich pomoc" będę się leczył tydzień może dwa dłużej bo było zakażenie i urósł mi syf wielkości prawie piłki tenisowej, bo trudno było naciąć ropień oczyścić rane i przepisać antybiotyki które bym wykupił na obywatelskiej. Jeban... pajace z soru z pominięciem tej szczupłej Pani Doktor w okularach z którą miałem wcześniej do czynienia i jest jak najbardziej wzorową lekarką - tej Pani nie chciałem w żaden sposób obrazić
Ale kultura, strach takiego spotkać!! A nie było w dzień do rodzinnego iść, a nie czekać do połowy nocy?
 Daj spokój Jola ja tam zawsze idę spać po północy bo nie dała bym radę pociągnąć tego dodatkowego pół etatu w karetce i klientów w prywatnym gabinecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier mówił, że prąd nie zdrożeje!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość komentujących nawet nie ma pojęcia z czego wynika wzrost cen energii. Otóż w 2009 r. premier Tusk podpisał zobowiązanie odnośnie pakietu emisji CO2, w 2014 r. premier Kopacz potwierdziła. Wzrost cen uprawnień do emisji CO2 ma gigantyczny wpływ na ceny energii, bo tylko w 2018 r wzrosły dwukrotnie. Przestańcie wypisywać głupoty, jeżeli nie macie pojęcia najmniejszego o rynku energetycznym. Akurat obecnie rządzący PiS najmniej odpowiada za wzrost cen. W 2008 r. za premiera Tuska podjęto uchwałę o budowie elektrowni jądrowej i powołano do tego odrębną spółkę PGE Energetyka Jądrowa, gdzie prezesem został poseł Grad (z PO) z miesięcznym wynagrodzeniem około 100 tys. pln. Założono, że w 2020 r zostanie ukończona budowa elektrowni. Niestety do końca rządów PO i PSL nie prace nie wyszły poza fazę koncepcji i wyboru miejsca (niestety nadal postępu nie widać w tej sprawie). Widzę, że tutaj panuje zasada "nie znam się, to się wypowiem". Zorientujcie sie w temacie i dopiero komentujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymówić kłamliwy pakiet klimatyczny. Junckera na taczkę i won do Chin. Tylko polski tani prąd z polskiego węgla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co nam milion elektrycznych aut ?? Niech lepiej premier tego nie realizuje, jak wielu innych bajek o których nam opowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa Ciekawe czy oni sami wierzą w to co mówią no ale ich elektorat każdą bajeczkę kupi co myślą że jak podniosą cenę energii dla przemysłu to nie będzie miało wpływu na ceny towarów taki kit to swoim wyborcom mogą wciskać nie nam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość komentujących nawet nie ma pojęcia z czego wynika wzrost cen energii. Otóż w 2009 r. premier Tusk podpisał zobowiązanie odnośnie pakietu emisji CO2, w 2014 r. premier Kopacz potwierdziła. Wzrost cen uprawnień do emisji CO2 ma gigantyczny wpływ na ceny energii, bo tylko w 2018 r wzrosły dwukrotnie. Przestańcie wypisywać głupoty, jeżeli nie macie pojęcia najmniejszego o rynku energetycznym. Akurat obecnie rządzący PiS najmniej odpowiada za wzrost cen. W 2008 r. za premiera Tuska podjęto uchwałę o budowie elektrowni jądrowej i powołano do tego odrębną spółkę PGE Energetyka Jądrowa, gdzie prezesem został poseł Grad (z PO) z miesięcznym wynagrodzeniem około 100 tys. pln. Założono, że w 2020 r zostanie ukończona budowa elektrowni. Niestety do końca rządów PO i PSL nie prace nie wyszły poza fazę koncepcji i wyboru miejsca (niestety nadal postępu nie widać w tej sprawie). Widzę, że tutaj panuje zasada "nie znam się, to się wypowiem". Zorientujcie sie w temacie i dopiero komentujcie.
 Może i tak nie znam sie. Ale tak ogolnie to czemu nikt nie podjal dzialan w zw z budowa elektrowni jadrrowej ? Czemu pakujemy w wegiel a usuwamy wuatraki ? I nie obchodzi mnie PO bo rzadzi pis teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...