Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radne Lublina chcą przywilejów dla zaszczepionych

Utworzony przez PISFAN, 21 maja 2021 r. o 07:36 Powrót do artykułu
Zgadza się bo co z tego że rada miasta uchwali takie przywileje skoro SANEPID i Policja będą trzymać się wyłącznie wytycznych premiera Ale ogólnie to jestem za taką koncepcją niech zaszczepieńcy coś z tego mają i niech im płaskoziemcy zazdroszczą to może w końcu sami się zaszczepią chociaż wątpię żeby to ich przekonało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się bo co z tego że rada miasta uchwali takie przywileje skoro SANEPID i Policja będą trzymać się wyłącznie wytycznych premiera  Ale ogólnie to jestem za taką koncepcją niech zaszczepieńcy coś z tego mają i niech im płaskoziemcy zazdroszczą to może w końcu sami się zaszczepią chociaż wątpię żeby to ich przekonało
Szanowny PISFAN, skoro ktoś podejmuje decyzję szczepienia się szczepionką która jest DOBROWOLNA to rozumiem, że decyzję podjął rozmyślnie bez oczekiwania na jakiekolwiek granty czy przyiwleje. Co z tego mają? - zgodnie z informacjami medialnymi są BEZPIECZNI. Dalsza dyskucja jest bezzasadna. Proszę tylko pamięać TA SZCZEPIONKA JEST DOBROWOLNA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PiSfana: Ty się "zaszczepiłeś" żeby ci "płaskoziemcy" zazdrościli...? I co nie zazdroszczą...? aaaaaaaaaaaaaahahahhahahhahahah. Jak byś przeczytał specyfikacje tych "szczepionek" to byś się dowiedział że: 1. nie zostały pod wieloma względami przebadane czyli nie są bezpieczny i zostały dopuszczone WARUNKOWO (poczytaj co to oznacza...)!!! 2. nie gwarantują niezachorowania na covida (coś przebąkiwali "fachowcy" że jedynie może zmniejszyć ryzyko ciężkiego przejścia ale też nie są pewni...) 3. nikogo nie chronisz (patrz pkt. 2) a hasło "szcz. siebie chronię ciebie" jest tylko pustym hasłem marketingowym...!!! Podsumowując: dałeś się nabrać, sporo ryzykowałeś (NOP włącznie ze zgonem...) i nie dostałeś za to żadnej nagrody... nawet cukierka.... aaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahhahahahah Brawo ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szpital na peryferiach" i słynna scena w której dr Strosmajer porównuje siostrę Hunkovą do gołębicy: "Gdyby głupota umiała fruwać, to unosiłaby się Pani jak gołębica." ***s://***youtube.com/watch?v=GNe73n-Rcx4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Precz z covidowym faszyzmem!
  • Radnych, którzy proponują lub wprowadzają covidową segregację, należy ścigać z całą surowością prawa, w tym stawiać przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym.
  • Radne (obie) błyskawicznie zablokowałem w serwisie Facebook, ponieważ brzydzę się covidowym faszyzmem oraz jego szerzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF ??? Sypie się polityka zagraniczna. Stetryczały lewak Bidet daje zielone światło KGBowcom dla N0rd Stream 2 Merkel z Putinem zacierają tłuste  rączki, a urzędasy zajmują się przywilejami naiwniaków, testowaniem paszportów zajobowych i dajemy swoje dzieci do eksperymentów gigantom farmaceutycznym. Ch*j du*a kamieni kupa 2.0 ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będą przywileje dla deweloperów i oligarchów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście mamy jeszcze możliwość czy też przywilej podziękowania za tworzenie takich segregacji ludzi przy urnach wyborczych. Zapamiętajmy nazwiska pań "radnych" które promują takie bezprawne działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PiSfana: Ty się "zaszczepiłeś" żeby ci "płaskoziemcy" zazdrościli...?  I co nie zazdroszczą...?  aaaaaaaaaaaaaahahahhahahhahahah. Jak byś przeczytał specyfikacje tych "szczepionek" to byś się dowiedział że: 1. nie zostały pod wieloma względami przebadane czyli nie są bezpieczny i zostały dopuszczone WARUNKOWO (poczytaj co to oznacza...)!!! 2. nie gwarantują niezachorowania na covida (coś przebąkiwali "fachowcy" że jedynie może zmniejszyć ryzyko ciężkiego przejścia ale też nie są pewni...) 3. nikogo nie chronisz (patrz pkt. 2) a hasło "szcz. siebie chronię ciebie" jest tylko pustym hasłem marketingowym...!!! Podsumowując: dałeś się nabrać, sporo ryzykowałeś (NOP włącznie ze zgonem...) i nie dostałeś za to żadnej nagrody... nawet cukierka.... aaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahhahahahah Brawo ty!!!
 1) Szczepionki przeciw WZB, meningokokom, pneumokokom, rotawirusom, odrze, różyczce, śwince, czy gruźlicy są dogłębnie przebadane i rozwiane od kilkudziesięciu lat, a jednak antyszczepionkowcy i tak sprzeciwiają się szczepieniom na nie. 2) Czy którakolwiek szczepionka daje ci 100% bezpieczeństwo przed zachorowaniem? 3) to samo opowiadacie o maseczkach. Takie same brednie były opowiadane w czasie epidemii hiszpanki i wyskakują przy każdym postępie czy to medycznym czy technologicznym. Foliarstwo wiecznie żywe. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem o co cały ten bulwers wobec radnych? Przecież już w czasie świąt Wielkanocnych osoby zaszczepione były wyłączone z limitu pięciu osób. Ten pomysł został tylko rozszerzony. Nie obsrajcie się przypadkiem. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będą przywileje dla deweloperów i oligarchów?
  No przecież z tym hasłem PiSdy szły do wyborów w 2015. Było jeszcze jedno: "Polska w ruinie". XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak jest tu ziarnko prawdy, tu, gdzie instytucje miejskie pozwalają sobie na sprzedaż czy rezerwację biletów przez system elektroniczny, PRZYSZŁOŚCIOWO powinny dodać checkbox w stylu "Tak, w dniu wydarzenia jestem osobą zaszczepioną przeciw COVID-19". W ten sposób, w razie, jeśli Rząd coś nowego wprowadzi, to nasze miejskie instytucje będą świadome proporcji zadeklarowanych zaszczepionych versus niezaszczepionych. Statystyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PiSfana: Ty się "zaszczepiłeś" żeby ci "płaskoziemcy" zazdrościli...?  I co nie zazdroszczą...?  aaaaaaaaaaaaaahahahhahahhahahah. Jak byś przeczytał specyfikacje tych "szczepionek" to byś się dowiedział że: 1. nie zostały pod wieloma względami przebadane czyli nie są bezpieczny i zostały dopuszczone WARUNKOWO (poczytaj co to oznacza...)!!! 2. nie gwarantują niezachorowania na covida (coś przebąkiwali "fachowcy" że jedynie może zmniejszyć ryzyko ciężkiego przejścia ale też nie są pewni...) 3. nikogo nie chronisz (patrz pkt. 2) a hasło "szcz. siebie chronię ciebie" jest tylko pustym hasłem marketingowym...!!! Podsumowując: dałeś się nabrać, sporo ryzykowałeś (NOP włącznie ze zgonem...) i nie dostałeś za to żadnej nagrody... nawet cukierka.... aaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahhahahahah Brawo ty!!!
Masz rację - zgony też są wkalkulowane w ryzyko poszczepienne. Ale ile osób zmarło w Polsce po przyjęciu szczepionki? A ile zmarło w związku z Covidem? Porównaj te liczby i potem dopiero zastanów się, czy to, co piszesz, ma choć odrobinę sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...