Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najgorsze z możliwych drzew zasadzone bezmyślnie blisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego "bezstronna" szczekaczka nie napisze, że to radny Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest niebezpiecznie nie przez drzewa, które wcale nie rosną tak blisko drogi, a przez to, że: 1. brakuje tam chodnika, 2. droga jest masakrycznie zniszczona (pełno muld i dziur, fałdy i koleiny, itp.), 3. kierowcy jeżdżą za szybko. Z jednym się zgodzę, topole to kruche drzewa i póki co należy na bieżąco dbać o ich stan ale przy okazji ponasadzać już miedzy nimi inne młode drzewka, by w przyszłości zastąpiły wycinane sukcesywnie topole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, topole mogłyby rosnąć trochę dalej od asfaltu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
 3 dodane komentarze chyba wystarczą. Pora przelogować się na inne konta i dodać coś z Monisii albo kronikidewelorozwoju. Do roboty pisowski trollu, dniówka sama się nie wyrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia o wycinkę tych drzew w rzeczy samej jest słuszna. Każdy dendrolog potwierdzi że te drzewa w wieku powyżej 40 lat z uwagi na usychanie konarów winne być dla bezpieczeństwa wycinane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dosyć takich de.bili. Nie masz nic do powiedzenia to zamknij dziub. Prześcigają się w pomysłach z czapy. Po prostu trzeba nawierzchnię wyremontować. Co komu drzewa przeszkadzają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia o wycinkę tych drzew w rzeczy samej jest słuszna. Każdy dendrolog potwierdzi że te drzewa w wieku powyżej 40 lat z uwagi na usychanie konarów winne być dla bezpieczeństwa wycinane.
 To prawda !!!! 1. ***s://mikolow.naszemiasto.pl/topole-maja-agresywny-system-korzeniowy-ktory-niszczy-ulice/ar/c8-6256259 2. ***s://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,22049673,sadzili-je-masowo-nie-pomysleli-o-konsekwencjach-skutki-nawalnicy.html 3. ***s://pomorska.pl/topole-przy-drodze-stanowia-zagrozenie-drogowcy-wytna-ponad-60-drzew/ar/6412330 4. ***s://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,21565876,wycinka-topoli-to-chwasty-ktore-zagrazaja-kierowcom-i-uprawom.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka, srome_K_. Jestem tu znowu, aby zadbać, żeby don arturro nie płacił za objadanie się kebabami, ale za aktywne wspieranie dewelo-rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego "bezstronna" szczekaczka nie napisze, że to radny Żuka?
 Ja i tak od razu zgadłam kto zacz, choć ten tyPO ze stajni dewelo-fanklubu był mi dotąd nieznany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
 Doprecyzujmy - chodzi o dylemat "dewelorozwój miasta kontra drzewa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynależność do klubu chrabąszcza-dendrofoba zobowiązuje! W Klubie im. Gubernatora można zapunktować albo wazelinując chłopków-dewelopków (w czym celuje margol), albo POstulując rzezanie drzewostanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, topole mogłyby rosnąć trochę dalej od asfaltu.
A najlepiej jakby te topole "rosły" w czyimś kominku.
 Najlepiej w kominku o wielkości garażu należącym do jakiegoś Człowieka z Wypchanym Portfelem, któremu szkoda siary na ogrzewanie 500-metrowego dworku "ruskim" gazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Każdy dendrolog potwierdzi że te drzewa w wieku powyżej 40 lat z uwagi na usychanie konarów winne być dla bezpieczeństwa wycinane.
 POzwól mi POprawić: "Każdy dendroFOB POtwierdzi że te drzewa w wieku powyżej 40 lat z uwagi na swoją masę opałową POwinny być dla dewelorozwoju wycinane". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...