Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratownik zwolniony po marszu antyszczepionkowców pod lupą prokuratury

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 28 stycznia 2022 r. o 06:41 Powrót do artykułu
Brawo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE RZECZY RACZEJ POWINNY BYĆ KARALNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej plotce jest trochę prawdy, wiec pewnie jest coś na rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEJM:  ratownik medyczny z Lublina  przełamuje zmowę milczenie:  ***s://***youtube.com/watch?v=6JiSH9YYMLY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze stachanowskim zapałem donosi Katarzyna Prus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sa niszczeni ludzie ktorzy mowia prawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Dla ochrony sprawców zbrodni przeciwko ludzkości prześladuje się człowieka, który przerywa zmowę milczenia. Omerta (bandycka zmowa milczenia) to jedna z cech struktur mafijnych.
  • Ponad półtora roku temu byłem przesłuchiwany przez około 2,5 godziny w Komendzie Miejskiej w związku z dwoma wpisami z mojego profilu na forum "Dziennika Wschodniego" (być może w związku z cudzymi wpisami) - na wulgarne polityczne zamówienie; za podskoczenie lubelskiemu układowi podobno przesłuchiwano ponad 80 osób. Wiązało się to z aferą Górek Czechowskich, czyli z czymś o znacznie mniejszej wartości od krwawych interesów covid'owych faszystów.
  • Dla oddania sprawiedliwości, trzeba dodać, że autorzy tekstów w "Dzienniku Wschodnim" olali aferę z prześladowaniem wielu ludzi przesłuchaniami - moje zgłoszenia problemu olano (czy mam podać nazwiska moich rozmówców?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za komuny .Nie wolno sprzeciwiać się linii naszej partii. Być może droga jest kręta ale kierunek słuszny. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Dla ochrony sprawców zbrodni przeciwko ludzkości prześladuje się człowieka, który przerywa zmowę milczenia. Omerta (bandycka zmowa milczenia) to jedna z cech struktur mafijnych.
  • Ponad półtora roku temu byłem przesłuchiwany przez około 2,5 godziny w Komendzie Miejskiej w związku z dwoma wpisami z mojego profilu na forum "Dziennika Wschodniego" (być może w związku z cudzymi wpisami) - na wulgarne polityczne zamówienie; za podskoczenie lubelskiemu układowi podobno przesłuchiwano ponad 80 osób. Wiązało się to z aferą Górek Czechowskich, czyli z czymś o znacznie mniejszej wartości od krwawych interesów covid'owych faszystów.
  • Dla oddania sprawiedliwości, trzeba dodać, że autorzy tekstów w "Dzienniku Wschodnim" olali aferę z prześladowaniem wielu ludzi przesłuchaniami - moje zgłoszenia problemu olano (czy mam podać nazwiska moich rozmówców?).
 Ty się żalisz czy chwalisz? Trzeba było nie obrażać i nie pomawiać w internecie, to by cię nikt nigdzie nie wzywał. Uwielbiam takich internetowych bojowników-męczenników którym się wydaje, że im wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie. Może zweryfikujcie wszystkie jego wypowiedzi (bez wyciągania tych, które są dla Was wygodne - jak to robią strony fake czekingowe).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ROBeRT.... ODWAŻYŁ SIĘ POWIEDZIEĆ PUBLICZNIE PRAWDĘ.... KŁAMCY I ŻYMSCY TERRORYŚCI SANITARNI ZOSTANĄ ROZLICZENI... szekle zdobyte kosztem niewinnych ludzi przed Sądem Najwyższego im nie pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Dla ochrony sprawców zbrodni przeciwko ludzkości prześladuje się człowieka, który przerywa zmowę milczenia. Omerta (bandycka zmowa milczenia) to jedna z cech struktur mafijnych.
  • Ponad półtora roku temu byłem przesłuchiwany przez około 2,5 godziny w Komendzie Miejskiej w związku z dwoma wpisami z mojego profilu na forum "Dziennika Wschodniego" (być może w związku z cudzymi wpisami) - na wulgarne polityczne zamówienie; za podskoczenie lubelskiemu układowi podobno przesłuchiwano ponad 80 osób. Wiązało się to z aferą Górek Czechowskich, czyli z czymś o znacznie mniejszej wartości od krwawych interesów covid'owych faszystów.
  • Dla oddania sprawiedliwości, trzeba dodać, że autorzy tekstów w "Dzienniku Wschodnim" olali aferę z prześladowaniem wielu ludzi przesłuchaniami - moje zgłoszenia problemu olano (czy mam podać nazwiska moich rozmówców?).
 Jakże mi przykro. Anyway...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ochrony sprawców zbrodni przeciwko ludzkości prześladuje się człowieka, który przerywa zmowę milczenia. Omerta (bandycka zmowa milczenia) to jedna z cech struktur mafijnych. Ponad półtora roku temu byłem przesłuchiwany przez około 2,5 godziny w Komendzie Miejskiej w związku z dwoma wpisami z mojego profilu na forum "Dziennika Wschodniego" (być może w związku z cudzymi wpisami) - na wulgarne polityczne zamówienie; za podskoczenie lubelskiemu układowi podobno przesłuchiwano ponad 80 osób. Wiązało się to z aferą Górek Czechowskich, czyli z czymś o znacznie mniejszej wartości od krwawych interesów covid'owych faszystów. Dla oddania sprawiedliwości, trzeba dodać, że autorzy tekstów w "Dzienniku Wschodnim" olali aferę z prześladowaniem wielu ludzi przesłuchaniami - moje zgłoszenia problemu olano (czy mam podać nazwiska moich rozmówców?).
Ty się żalisz czy chwalisz? Trzeba było nie obrażać i nie pomawiać w internecie, to by cię nikt nigdzie nie wzywał. Uwielbiam takich internetowych bojowników-męczenników którym się wydaje, że im wszystko wolno.
Przyznaj się, śmierdzielu z agencji pato-pr - to ty tyP0wałeś forumowiczów do tej P0kazówki dewelo-terroru?
 Najzabawniej, kiedy troll oskarża wszystkich dookoła o trollowanie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ochrony sprawców zbrodni przeciwko ludzkości prześladuje się człowieka, który przerywa zmowę milczenia. Omerta (bandycka zmowa milczenia) to jedna z cech struktur mafijnych. Ponad półtora roku temu byłem przesłuchiwany przez około 2,5 godziny w Komendzie Miejskiej w związku z dwoma wpisami z mojego profilu na forum "Dziennika Wschodniego" (być może w związku z cudzymi wpisami) - na wulgarne polityczne zamówienie; za podskoczenie lubelskiemu układowi podobno przesłuchiwano ponad 80 osób. Wiązało się to z aferą Górek Czechowskich, czyli z czymś o znacznie mniejszej wartości od krwawych interesów covid'owych faszystów. Dla oddania sprawiedliwości, trzeba dodać, że autorzy tekstów w "Dzienniku Wschodnim" olali aferę z prześladowaniem wielu ludzi przesłuchaniami - moje zgłoszenia problemu olano (czy mam podać nazwiska moich rozmówców?).
Ty się żalisz czy chwalisz? Trzeba było nie obrażać i nie pomawiać w internecie, to by cię nikt nigdzie nie wzywał. Uwielbiam takich internetowych bojowników-męczenników którym się wydaje, że im wszystko wolno.
Przyznaj się, śmierdzielu z agencji pato-pr - to ty tyP0wałeś forumowiczów do tej P0kazówki dewelo-terroru?
 Najzabawniej, kiedy troll oskarża wszystkich dookoła o trollowanie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Dla ochrony sprawców zbrodni przeciwko ludzkości prześladuje się człowieka, który przerywa zmowę milczenia. Omerta (bandycka zmowa milczenia) to jedna z cech struktur mafijnych.
  • Ponad półtora roku temu byłem przesłuchiwany przez około 2,5 godziny w Komendzie Miejskiej w związku z dwoma wpisami z mojego profilu na forum "Dziennika Wschodniego" (być może w związku z cudzymi wpisami) - na wulgarne polityczne zamówienie; za podskoczenie lubelskiemu układowi podobno przesłuchiwano ponad 80 osób. Wiązało się to z aferą Górek Czechowskich, czyli z czymś o znacznie mniejszej wartości od krwawych interesów covid'owych faszystów.
  • Dla oddania sprawiedliwości, trzeba dodać, że autorzy tekstów w "Dzienniku Wschodnim" olali aferę z prześladowaniem wielu ludzi przesłuchaniami - moje zgłoszenia problemu olano (czy mam podać nazwiska moich rozmówców?).
Ty się żalisz czy chwalisz? Trzeba było nie obrażać i nie pomawiać w internecie, to by cię nikt nigdzie nie wzywał. Uwielbiam takich internetowych bojowników-męczenników którym się wydaje, że im wszystko wolno.
[ul] [li]Daję świadectwo prawdzie.[/li] [li]Nękano przesłuchaniami ponad 80 osób - sprawa ucichła (przynajmniej nic nie wiadomo o dalszych czynnościach).[/li] [li]Otoczenie doktora Krzysztofa Żuka było zszokowane nękaniem ludzi przez organa ścigania. Usłyszałem np. - cytat: "Co ta Gośka wyprawia?". Normalnym ludziom było po prostu wstyd w związku z tym, co się działo.[/li] [li]Dwóch wpisów uczepiła się Pani Funkcjonariusz: Pierwszy to napisanie publicznie znanej nazwy ulicy w Jakubowicach Konińskich - nazwy ulic są jawne, są publicznie dostępne. Co więcej, dopiero że słów Pani Funkcjonariusz wynikało, że "jest coś na rzeczy z Kubusiem Puchatkiem" (wcześniej przypuszczałem, że to "kaczka dziennikarska". Drugi dotyczył opinii, że osoba pracująca w muzeum (i to ja wysokim stanowisku) "lubi byty starsze" - takimi bytami mogą być zwłaszcza zbiory danego muzeum.[/li] [li]Precz z oszczerstwami oraz z prześladowaniami za korzystanie z wolności wypowiedzi![/li] [/ul]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEJM: ratownik medyczny z Lublina przełamuje zmowę milczenie: youtube.com/watch?v=6JiSH9YYMLY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ochrony sprawców zbrodni przeciwko ludzkości prześladuje się człowieka, który przerywa zmowę milczenia. Omerta (bandycka zmowa milczenia) to jedna z cech struktur mafijnych. Ponad półtora roku temu byłem przesłuchiwany przez około 2,5 godziny w Komendzie Miejskiej w związku z dwoma wpisami z mojego profilu na forum "Dziennika Wschodniego" (być może w związku z cudzymi wpisami) - na wulgarne polityczne zamówienie; za podskoczenie lubelskiemu układowi podobno przesłuchiwano ponad 80 osób. Wiązało się to z aferą Górek Czechowskich, czyli z czymś o znacznie mniejszej wartości od krwawych interesów covid'owych faszystów. Dla oddania sprawiedliwości, trzeba dodać, że autorzy tekstów w "Dzienniku Wschodnim" olali aferę z prześladowaniem wielu ludzi przesłuchaniami - moje zgłoszenia problemu olano (czy mam podać nazwiska moich rozmówców?).
Ty się żalisz czy chwalisz? Trzeba było nie obrażać i nie pomawiać w internecie, to by cię nikt nigdzie nie wzywał. Uwielbiam takich internetowych bojowników-męczenników którym się wydaje, że im wszystko wolno.
Przyznaj się, śmierdzielu z agencji pato-pr - to ty tyP0wałeś forumowiczów do tej P0kazówki dewelo-terroru? przytuliłeś za to przynajmniej jakąs premię, czy zrobiłeś to gratis dla samej przyjemności?
  1.  Bądź trollem,
  2. wyzywaj od bycia trollem każdego, kto śmie mieć inne zdanie niż to, za promowanie którego ci zapłacili,
  3. Przyklej to pierdyliard razy, żeby przykryć fakt że jesteś trollem,
  4. Zgarnij kasę za wykonane zlecenie.
XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerknijcie na profil fb prezydenta duzego miasta ma wschodzie. Ktoś tam nie zgłupiał do końca bo wsadzili go na kwarantannę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Danii na c19 zmarło 3 dzieci, na grypę w sezonie 2018 zmarło około 30. Szwecja i Norwegia oceniły ryzyko nop za bardziej dotkliwe niż przechorowanie covid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... na całym wielomiliardowym świecie zmarło na covid przez 2 lata około 2800 dzieci..... a z głodu rocznie 3 000 000 (trzy miliony). Pandemia GŁODU nie wywołuje reakcji lewactwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...