Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratujmy obwodnicę Lublina: Billboardy w Warszawie wykupione

Utworzony przez Gość, 29 grudnia 2010 r. o 19:39 Powrót do artykułu
Proponuję blokadę 17-siedemnastki kiedyś to pomogło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hasło na bilbord "nie róbmy polityki, budujmy obwodnice " "Premier Donald Tusk To jest dla mnie smarkacz, który żyje z moich podatków. Gdy rządził PiS z przekonaniem popierałem Donalda Tuska co może poświadczyć ówczesny członek Rady Fundacji GROM Paweł Graś, obecnie zatrudniony na pół etatu jako minister i na pół etatu jako nocny dozorca w pałacyku niemieckiego biznesmena. Zawiodłem się i na Grasiu i na Tusk - mówił Petelicki." fajnie wam teraz wyborcy PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek ale jesteś głupiutki. Poza tym bardzo mało pamiętasz. Odpowiem krótko.Powiwdzswoe szefowi ze jest glupi,po premii i oby nie wyrzuciłzroboty.Powiedz z cacy to wszystko cacy.a dole Leszek to opisał-przezytaj.A propos kazdy łupi ma swój rozum.To tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszek napisał:
trochę historii...rząd premiera Kaczyńskiego i v-ce premier Gilowskiej przyjął i zaczął realizować projekt wybudowania do 2012 (Euro 2012) ekspresówek Garwolin-Hrebenne i Białystok-Rzeszów oraz dużej obwodnicy Lublina. Po wygranych wyborach PO usunęła z Narodowego Programu Budowy Dróg (projekt PO) te inwestycje. Powszechnie z kręgach ludzi "z branży" odebrano to jako zemstę za głosowaniem za PiS. Czytając protest przedstawicieli rządzącej krajem i Lubelszczyzną koalicji PO-PSL myślę,że szkoda że Orwell nie wiedział co to znaczy zmutowana postkomuna.
Wszysko prawda, tyle, że nie w kategoriach zemsty bym to osobiście widział, a wpływu Moskwy i okolic. Na ten przykład do wschodniej granicy Niemiec czołgi mogą mknąć specjalnymi pasami autostrad 130 km/h - nasza armia nawet gdyby czym mknąć miała, to już na prawej stronie Wisły by się zatrzymała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
POGRATULOWAĆ! LUBELSCY BIZNESMENI DADZĄ ZAROBIĆ WARSZAWIAKOM ZA WYKUPIENIE BILBORDÓW, NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ GDYBY BILBORDY NALEŻAŁY DO KOGOŚ Z MINISTERSTWA! NAJPIERW OSZOŁOMY WARSZAWSCY IDIOTYCZNĄ POLITYKĄ POZBAWILI NAS HANDLU ZE WSCHODEM A TERAZ POZBAWIĄ NAS DRÓG!!! PO 2012ROKU PO SŁAWETNYM EURO JAK TRZEBA BĘDZIE UTRZYMYWAĆ NIKOMU NIE POTRZEBNE STADIONY, PRZY BUDOWIE KTÓRYCH ZAPOMNIANO O LEKKOATLETYCE DOPIERO SIĘ ZACZNIE SZUKANIE KASY NA LUBELSZCZYŹNIE!!! [/quote]
kad napisał:
POskarżą się do Komisji Europejskiej hahahahaha ... panowie, do pierwszego kwietnia jeszcze trochę czasu. Donek pozwolił Wam zrobić trochę pucu dla picu, ale nie przesadzajcie bo gawiedź się zorientuje ...
PANOWIE CZAS NA OPAMIĘTANIE - W/W CYTATY ODDAJĄ O CO CHODZI LUBLIN cofa sie z każdym miesiącem rok do tyłu na Wisle kończy się budowa nowej Polski i tyle [quote name='obywatel lublina' timestamp='1293655577' post='413504'] Ludzie co sie z Wami dzieje, z taka postawą i ciągłą krytyką będziemy zaściankiem przez najbliższe 20 lat. Tym co za tym stoją chodzi właśnie o to żeby zgonić winę na władze lublina. Tylko nasze poparcie i liczba głosów mieszkańców lublina może skłonić premiera Tuska do podjęcia decyzji na naszą stronę. Jeżeli bedziecie się skupiac na szukaniu winy to bedziemmy mieli dziury w drogach iwypadki na drogach. Zamiast wesprzec przedsiebiorców, którzy z własnej kieszeni wykładaja pieniądze na bilbordy i walcza o to żebyś Ty drogi obywatelu mógł przemieszczać sie do stolicy bezpiecznie i wygodnie swoim samochodem to krytykujesz ich działania. Co Ty zrobiłeś w tej kwestji. Mam nadzieje, że ten zaściankowy sposób myślenia zginie w nastepnym pokoleniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha, bilbordy to chyba najnowsza strategia władz Lubelszczyzny. Poza tym wielka ściema PO i PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
marek ale jesteś głupiutki. Poza tym bardzo mało pamiętasz. Odpowiem krótko.Powiwdzswoe szefowi ze jest glupi,po premii i oby nie wyrzuciłzroboty.Powiedz z cacy to wszystko cacy.a dole Leszek to opisał-przezytaj.A propos kazdy łupi ma swój rozum.To tyle.
Teraz przeczytaj co napisałeś i przetłumacz na polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO i po raz kolejny PSL udowodniło, że nie nadaje się do rządzenia poobsadzali wszystkie ważniejsze stanowiska w województwie. Przed wyborami samorządowymi wykrzykiwali Koniec POLSKI B i jak zwykle chodziło tylko o stołki dla tych buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMIAST BILBORDÓW WYKUPMY PALE A NA NICH "NABIJMY" RYŻEGO OSZUSTA DONKA I SZTYWNEGO NIEDOJDE GARBARCZYKA! TO WTEDY COŚ ZMIENI! NA BILBORDY TYLKO WRONY SRAĆ BĘDĄ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozliczyć palikota i wasilewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Pan na zdjęciu co siedzi na niebiańskim krześle z uśmiechem szczyzny,teź jest na bilbordzie w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze nie tak dawno w trakcie kampanii w Lublinie Grabarczyk zapewniał "że pogłoski o braku pieniędzy na obowdnice Lublina to nieporozumienie" Wybory się skończyły i nagle to już nie jest nieporozumienie. Mam nadzieje, że ludzie się odwdzięczą w kolejnych wyborach. Ja głosowałem na nich od początku. Ale to był ostani raz. PARTIA OSZUSTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Żenujące. Lizać tyłek POligłupkom!!! A my żądamy niepodległej Lubelszczyzny, tak jak Ślązaki Śląska!!
w sumie niegłupi pomysł potem "samostijne ljubielskie" łyknie łukaszenka - problemu nie będzie bo mentalnosc podobna a i język niewiele sie różni- batiuszka na was już czeka:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...