Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz zaskarży wyrok w sprawie górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2020 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Wyrok sądu dotyczył również bloków i domków które już powstały albo są w trakcie powstawania, więc tak naprawdę miasto musiało się odwołać, by nie stworzył się bałagan prawny.
 Bzdura , bo w ten sposób należałoby dojś do wniosku , ze bałagan prawny i ograniczenia dotyczyły też stanu sprzed uchwalania studium. Po prostu stwierdzenie nieważności oznacza przywrócenie stanu poprzedniego a uchwałę w tym zakresie traktuje się jako niebyłą. Więc tłumaczenie, że z powodu uchylenia tej części uchwały właściciele domków jednoroddzinnych mieliby mieć jakieś problemy z czymkolwiek jest oczywistą manipulacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tymczasem "Gruby" z dewelo-ratuszowej kliko-farmy sPOnsorowanej m.in przez Spółkę Specjalnej Troski nastukał już POd swoim własnymi pseudo-komentarzami POnad 60 plusików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekajcie no, mamy chyba słówko dewelościemy na najbliższe miesiące! "BAŁAGAN" prawny! xDDDD Był już "rozwijacz", teraz będzie "sprzątacz". Oni, rozumiecie, wcale nie działają wszystkimi siłami w interesie tebewał. Oni po prostu dbają o porządek, żeby nie było bałaganu! xDDD Ciekawe kto się nadął i wydalił taką dupną przykrywkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ginekolog dłubie w oku, a powinien... okulista To, że większość rady miasta głosuje tak, jak oczekuje prezydent nie oznacza jeszcze, że ma mandat do skargi kasacyjnej w sprawie uchwały, którą wymusił, ale jej nie głosował. Wystarczy, że bez zgody rady miasta złożył wnioski o odrzucenie skargi na zmianę SUiKZP, a na pełnomocnika wyznaczył małżonkę byłego przewodniczącego rady miasta, Piotra Kowalczyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że to słuszna decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyburzyć wille obrońców nawłoci znajdujące się na Górkach Czechowskich, zobaczymy czy dalej będą przeciwko zabudowie :)
 jestem ZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelność artykułów dotyczących tzw. Górek Czechowskich na DW jest faktycznie mocno dyskusyjną sprawą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im szybciej ten chlew zostanie ucywilizowany, tym lepiej dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle pisowskie ujadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile nowych śmieci przybędzie po zimie na górkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowska szczujnio przestań szczuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież wszyscy wiedzieli, że tak będzie. Kilkaset baniek piechotą nie chodzi i jak widać zdaniem niektórych warto dla takiej kasy nie mieć cienia godności i łgać w żywe oczy. Jeżeli CBA ich od tego nie odspawa to będą iść w zaparte do samego końca.
 NajprawdoPOdobniej dewelo-kukiełka ma jakieś POważne zobowiązania, o których (jeszcze) nie wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem dlaczego ratusz tak bardzo upiera się, żeby tam były bloki. Dużo osób jest przeciwko i niepotrzebnie robi sobie z nich wrogów, a przeciwnikom politycznym daje oreze do działań politycznych przeciwko prezydentowi. Nie lepiej rozszerzyć miasto i budować w np konopnicy? Sąsiadujące z konopnica osiedle rozrasta się w bardzo szybkim tempie, więc siłą rzeczy budowa mogłaby przenieść się właśnie tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Program "Deweloper +" programem Ratusza.
  • Chronią to TBV, jakby chodziło o dziecko specjalnej troski, i to ich własne.
 Dewelo-fantomas zachowuje się w tej sprawie jak zaprogramowany automaton, który POrusza się według algorytmu: "Troszczyć się o dobro tebewał".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem dlaczego ratusz tak bardzo upiera się, żeby tam były bloki.  Dużo osób jest przeciwko i niepotrzebnie robi sobie z nich wrogów, a przeciwnikom politycznym daje  oreze do działań politycznych przeciwko prezydentowi. Nie lepiej rozszerzyć miasto i budować w np konopnicy? Sąsiadujące z konopnica osiedle rozrasta się w bardzo szybkim tempie, więc siłą rzeczy budowa mogłaby przenieść się właśnie tam
 Może najpierw lepiej byłoby rozważyć, czemu ma służyć pozyskiwanie jakichkolwiek nowych terenów (oprócz tych kilku tys. hektarów, które JUŻ są przeznaczone na tego typu działalność i można je nabyć, tyle tylko, że nie za 100, ale za 500-1.000 zł/m2) na potrzeby stawiania bloczysk i innych "akademików" w sytuacji, kiedy w perspektywie 10 lat populacja Koziego Grodu spadnie poniżej 300.000? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grubas już przyszedł na zmianę? Oczekujmy teraz wysypu wpisików o śmieciach i o tym, że "trzeba coś zrobić z tym miejscem" pisanych na przemian jako emerytka i nastolatka. Może jeszcze coś o psich kupach.
 Komentarz, który jak na razie prowadzi w konkursie "zbieraj minusiki od dewelo-zukowej kliko-farmy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan obrzydliwym człowiekiem Panie Prezydencie. Do tego stopnia, że nie jestem w stanie słuchać, tego co i jak Pan mówi. Nigdy Pana nie lubiłam, ale głosowałam bo Pan z PO a ja zawsze na tę właśnie partię głosowałam. Ale ja widzę, że nie z PO Pan jesteś tylko z PiS.... brzydzę się tym, co Pan robi. Nie będę głosowała już na Platformę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabieram głos bo głosowałem w Referendum przeciw zabudowie Górek Czechowskich i jestem nie zadowolony, że Prezydent Lublina nie liczył się i dalej nie liczy się z tymi którzy brali udział w Referendum i głosowali w większości przeciw zabudowie Górek Czechowskich. Dziwi mnie postawa Prezydenta wybieranego przecież głosami mieszkańców. Panie Prezydencie czas wrócić do wyników Referendum. Nieobecni z własnej woli na Referendum nie mają racji. Prezydent i samorzadowcy wybierani przez mieszkańców mają działać na rzecz społecznego spokoju i rozwoju Miasta Lublin, a nie wzniecać konflikty i antagonizować mieszkańców.
 Tyle teoria. W praktyce jeśli w Kozim Grodzie nie jesteś członkiem Klubu Ludzi z Wypchanymi Portfelami, jesteś mówiąc brutalnie nikim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zaskarżyć żeby zabezpieczyć interes tych mieszkańców którzy już zdążyli zbudować swoje domy oraz kupić mieszkania w blokach na górkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...