Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz zaskarży wyrok w sprawie górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2020 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Z tym wysiedlaniem willi to bym uwazala, to jest zly kierunek ataku, tam mieszkaja Przyjaciele Pana Prezydenta i Jego Wyborcy a nie Obroncy Gorek. Trolle TBV chyba zapedzily sie w petle i zaczynaja sie troche osmieszac. Pan Prezydent ma prawo odwolac sie jak kazdy z nas do NSA, i czekac na wyrok. Jesli jest jednak Gentelmenem a nie Developo Gangsterem powinien do czasu wyroku NSA, zabronic dzialan na gorkach, zadnych wycinek, zadnych prac. Niech Sad podejmie decyzje. Wtedy bedzie fair i p. Prezydent wyjdzie z tego z twarza i bedzie wszystko jak ma byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym wysiedlaniem willi to bym uwazala, to jest zly kierunek ataku, tam mieszkaja Przyjaciele Pana Prezydenta i Jego Wyborcy a nie Obroncy Gorek. Trolle TBV chyba zapedzily sie w petle i zaczynaja sie troche osmieszac. Pan Prezydent ma prawo odwolac sie jak kazdy z nas do NSA, i czekac na wyrok. Jesli jest jednak Gentelmenem a nie Developo Gangsterem powinien do czasu wyroku NSA, zabronic dzialan na gorkach, zadnych wycinek, zadnych prac. Niech Sad podejmie decyzje.  Wtedy bedzie fair i p. Prezydent wyjdzie z tego z twarza i bedzie wszystko jak ma byc.
 Oj pomału, ojojojoj powoli z tym prawem prezydenta do wchodzenia w kompetencje rady miasta, dla której wyłącznych kompetencji zarezerwowano kwestię zmiany MPZP i SUiKZP (art. 18 ust. 2 pkt 5 ustawy o samorządzie gminnym).  To samo dotyczy kwestii obrony  ww. decyzji w przypadku wniosków o ich uchylenie. Nie inaczej było z wnioskiem o przeprowadzeniu... referendum lokalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lubelski WSA to takie przedłużenie władzy administracyjnej - obecnie pisowskiej. Nie ma w nim ludzi z charakterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro lubelski WSA jest przedluzeniem wladzy PIS, tospoko, Warszawski NSA tym bardziej...i jeszcze pobijs rekord swiata i w kwietniu 202p bedzie decyzja:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką wy tam przyrodę widzicie? Trzeba było krzyczeć jak był tam poligon wojskowy a nie teraz trawą gęby wycierać . Najlepiej tych krzykaczy przeprowadzić na wioskę odebrać samochody busy i niech zapieprzają na chomikach
 Poczytaj sobie, obejrz załączniki, i przestań się ośmieszać. Opowieści o ugorze i chaszczach już się nie nadadzą do niczego. Raport szczegółówo opisuje ekosystem Górek Czechowskich oraz rolę jaką spełnia w mieście. Chociażby kłamstwem okazało się twierdzenie  że funkcję napowietrzania przejmą doliny i wąwozy. Naukowcy zbadali że powietrze porusza się tam znacznie wolniej i to wysoczyny powinny zostać niezabudowane. Popatrz sobie szczególnie na mapki- okazało się że żadna z wysoczyn od strony Poligonowej nie może być zabudowana pod dyktando dewelopera. A teraz bądź grzeczny i wyciągnij zęby ze ściany, niezdrowo jest się aż tak denerwować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk konsekwentnie chroni interesy deweloperów, mieszkańców ma za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na marginesie tej internetowej nawalanki (za-przeciw) jedno pytanie: a co na to wszystko (wyrok WSA) Pan Wojewoda? Ma przecież doskonałych prawników, którzy "wymyślili" skargę do WSA, od której zaczęła się cała prawna awantura - Szanowni Państwo, co dalej z tym prawnym "pasztetem", którego jesteście współautorami? Będzie skarga kasacyjna wojewody na wyrok WSA? Bo w mojej ocenie skarga powinna być bankowo, ponieważ wyrok jest rażąco niezgodny z prawem - powinno być unieważnienie całej uchwały w sprawie studium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawność duetu TBWał-Prezydent Żuk/UML wykazują się wyjątkową skutecznością w oddaniu publicznego (kiedyś) terenu w portfel TBWał. Jeszcze bardzie skuteczni są w zorganizowanym dodawaniu lajków do każdego sprzyjające3go komentaża. Oczywiście głnosy nieprzychylne TBWał i Pressydentowi developerów są z równą systematycznością/skutecznością dislajkowane... Obecnie nadmuchane poparcie dla duo TBWał/Żuk wynosi 40-60 (na plus) do 40-60 (na minus) dla krytyków. ps1. może wzorem klubów sportowych oddamy Lublin tytularnemu sponsorowi TBWał? Jest:  LUBLIN, będzie TBWał LUBLIN??!?!?!  Wystarczy odpowiednio posłusznych rdnych zebrać.  ps.2 skoro górki cz. to teren taki sobie, to pujść za ciosem i oddać resztę terenu pod działalność Komeko!!! Co na to TBWał i jego biznes życia?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...