Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucja w meldunkach, będzie łatwiej w urzędach

Utworzony przez Gość, 28 grudnia 2012 r. o 16:48 Powrót do artykułu
ale wiadomość ! a wcześniej jak było?? tak samo - jak się zameldowałem w jednym miejscu to automatycznie byłem wymeldowany w poprzdnim (w Lublinie)! tez nie trzeba było przychodzić 2 razy, tylko za jednym przyjsciem do urzędu - nie wiem co to za nowum HAHAHA - kolejne wielkie ułatwienie - nie trzeba podawać wykształcenia... ohoo, to dopiero ulga, rzeczywiście buahaha - obowiązek meldunkowy turystów itd... FIKCJA :D:D ale dobrze że to się zmieni d 2015 i juz nie bedzie tego 'obowiązku' :] po co ten cały artykuł nic nie wnoszący?? że niby dziennikarzyna jakis odkrył Amneryke? hahhahah ŻENADAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie rewolucja w temacie "radykalne ułatwienia dla osób niepełnosprawnych w zdobywaniu sprzętu ortopedycznego"??? Bo jak na razie, to trzeba mieć zdrowie jak byk, aby być niepełnosprawnym i zdobyć dofinansowanie z NFZ lub PFRON na sprzęt ortopedyczny lub obuwie ortopedyczne! My (niepełnosprawni) jesteśmy traktowani jako potencjalni oszuści i idioci, którzy chcą mieć sprzęt ortopedyczny chyba "ot tak sobie dla żartu i z próżności"...Aby "zdobyć" jakiekolwiek dofinansowanie, to musimy solidnie się tłumaczyć ze swego kalectwa przed różnymi instytucjami i osobami, a ile jeszcze przy tym "nachodzić i najeździć"... Kiedy w tym kraju zapanuje NORMALNOŚĆ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdybys mieszkal w lublinie, a był zameldowany w szczecinie to musiałbyś tam pojechać i się wymeldować, a pozniej wrocić do lublina i się zameldować...
Gość napisał:
ale wiadomość ! a wcześniej jak było?? tak samo - jak się zameldowałem w jednym miejscu to automatycznie byłem wymeldowany w poprzdnim (w Lublinie)! tez nie trzeba było przychodzić 2 razy, tylko za jednym przyjsciem do urzędu - nie wiem co to za nowum HAHAHA - kolejne wielkie ułatwienie - nie trzeba podawać wykształcenia... ohoo, to dopiero ulga, rzeczywiście buahaha - obowiązek meldunkowy turystów itd... FIKCJA ale dobrze że to się zmieni d 2015 i juz nie bedzie tego 'obowiązku' :] po co ten cały artykuł nic nie wnoszący?? że niby dziennikarzyna jakis odkrył Amneryke? hahhahah ŻENADAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jakiś minister POliczy i POda ile udało si zaoszczędzić w skali kraju i gosPOdarki państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mega sciema. Nie wypaliło ZMOKU, więc próbują zamydlic ludziom oczy niby ulepszeniami.Nic się nie zmieniło tak naprawdę. Masakra Panie Ministrze, godne pożałowania. Nikt na niczym się nie zna, ale wszyscy udajam że jest lepiej. Polska to piękny kraj , szkoda że dziki. Co nowa władza , to nowe rządy. PORAŻKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...