Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
srome_K_, ścierK0 z agencji pato-pr - robot wkrótce dostarczy P0karm do twojej pakamery i dzięki temu będziesz mógł "administrować" forum DW jeszcze skuteczniej, bez potrzeby ruszania tłustego doopska do kebaberii.
 ruskie troll konto mocne. robota będzie można łatwo okraść, nałożyć koc faradaya by odciąć go od sieci i kamer, zapakować ładnie na przyczepkę i w domu w większej klatce faradaya rozmontować na części, zapominamy że tu Polska i dla chcącego nic trudnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób, które widzą go na ulicy myli pojazd z psem – mówi Sergiusz Lebedyn..... no faktycznie, pysk, łapy i ogon. Można pomylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku form dostarczania paczek czy jedzenia dostarcza się na rynek nowe rozwiązania( m.in takie jak w artykule ale także bardziej rozpowszechnione np. UBER EATS, GLOVO), jednakże wymagające konieczności posiadania smartfonu, zainstalowania aplikacji, a zapłaty za zrealizowanie usługi nie można dokonać w formie gotówki( przy odbiorze zamówienia), tylko z góry, przelewem, poprzez aplikację. To są wszystko rozwiązania faworyzujące płatności bezgotówkowe przy jednoczesnej dyskryminacji zapłaty w podstawowej formie jaką jest zapłata gotówką. W różnych aspektach życia i funkcjonowania ludzi coraz bardziej pragnie się opierać o zasadę pobieraj aplikacje i/lub także załóż konto a za skorzystanie z danej usługi zapłać bezgotówkowo( z góry). Tym samym człowiek coraz bardziej staje się zakładnikiem internetu i urządzeń elektronicznych. Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, uważam, że człowiek w tym zakresie powinien mieć wybór, a nie by było to narzucane, na zasadzie "bo takie czasy" "bo postęp" "społeczeństwo się zmienia", "oczekuje innowacji". Dla mnie takie gadki to są bzdury, to lobbingi preparują rozwiązania pod siebie, by było to w ich interesie na ich korzyść a nie, żeby to było z korzyścią dla ludzi, klientów. Dawniej nie było smartfonów, aplikacji i wszechogarniającego dostępu do internetu za sprawą wi-fi, a ludzie dawali radę i nie narzekali, wiele rozwiązań z lat 2000-2009 cechowało się siłą prostoty i rozsądku, było optymalnych i wystarczających. Dziwię się często, że chce się "poprawiać" rzeczy, które już dobrze i optymalnie ludziom służyły i wystarczały. Ja osobiście wolę bardziej bezpośrednie formy, gdzie nie muszę być zależny od smartfonu, jakiś aplikacji a przy okazji mam wybór możliwości zapłaty( pośród których znajduje się także opcja zapłaty przy pomocy gotówki). Popieram automaty z jedzeniem i piciem, popieram biletomaty mobilne i wolnostojące ale z oczywistym warunkiem - że mają możliwość dokonania zakupu za pośrednictwem zarówno karty jak i gotówki, nie inaczej, żadnej dyskryminacji. Popieram także przywrócenie budek telefonicznych choćby miałoby ich być niewiele, bo wiem, że jest to rozwiązanie wolnościowe, człowiek może(i ma prawo) zapomnieć wziąć ze sobą komórki i wówczas jak znalazł ma taką budkę telefoniczną, gdzie za drobne tudzież za pomocą karty abonamentowej może porozmawiać. To zaś jak bardzo chcemy zinformatyzować nasze życie powinno zależeć tylko i wyłącznie od nas samych, nie wolno zaś tego sztucznie wymuszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku form dostarczania paczek czy jedzenia dostarcza się na rynek nowe rozwiązania( m.in takie jak w artykule ale także bardziej rozpowszechnione np. UBER EATS, GLOVO), jednakże wymagające konieczności posiadania smartfonu, zainstalowania aplikacji, a zapłaty za zrealizowanie usługi nie można dokonać w formie gotówki( przy odbiorze zamówienia), tylko z góry, przelewem, poprzez aplikację. To są wszystko rozwiązania faworyzujące płatności bezgotówkowe przy jednoczesnej dyskryminacji zapłaty w podstawowej formie jaką jest zapłata gotówką. W różnych aspektach życia i funkcjonowania ludzi coraz bardziej pragnie się opierać o zasadę pobieraj aplikacje i/lub także załóż konto a za skorzystanie z danej usługi zapłać bezgotówkowo( z góry). Tym samym człowiek coraz bardziej staje się zakładnikiem internetu i urządzeń elektronicznych. Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, uważam, że człowiek w tym zakresie powinien mieć wybór, a nie by było to narzucane, na zasadzie "bo takie czasy" "bo postęp" "społeczeństwo się zmienia", "oczekuje innowacji". Dla mnie takie gadki to są bzdury, to lobbingi preparują rozwiązania pod siebie, by było to w ich interesie na ich korzyść a nie, żeby to było z korzyścią dla ludzi, klientów. Dawniej nie było smartfonów, aplikacji i wszechogarniającego dostępu do internetu za sprawą wi-fi, a ludzie dawali radę i nie narzekali, wiele rozwiązań z lat 2000-2009 cechowało się siłą prostoty i rozsądku, było optymalnych i wystarczających. Dziwię się często, że chce się "poprawiać" rzeczy, które już dobrze i optymalnie ludziom służyły i wystarczały. Ja osobiście wolę bardziej bezpośrednie formy, gdzie nie muszę być zależny od smartfonu, jakiś aplikacji a przy okazji mam wybór możliwości zapłaty( pośród których znajduje się także opcja zapłaty przy pomocy gotówki). Popieram automaty z jedzeniem i piciem, popieram biletomaty mobilne i wolnostojące ale z oczywistym warunkiem - że mają możliwość dokonania zakupu za pośrednictwem zarówno karty jak i gotówki, nie inaczej, żadnej dyskryminacji. Popieram także przywrócenie budek telefonicznych choćby miałoby ich być niewiele, bo wiem, że jest to rozwiązanie wolnościowe, człowiek może(i ma prawo) zapomnieć wziąć ze sobą komórki i wówczas jak znalazł ma taką budkę telefoniczną, gdzie za drobne tudzież za pomocą karty abonamentowej może porozmawiać. To zaś jak bardzo chcemy zinformatyzować nasze życie powinno zależeć tylko i wyłącznie od nas samych, nie wolno zaś tego sztucznie wymuszać.
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, Zaraz będzie wysyp budek z kebabem i shoarmą... przyda się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, Zaraz będzie wysyp budek z kebabem i shoarmą... przyda się
 Prawdziwe jedzenie polskiego patryjoty po zdemolowaniu stolicy w czwartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłyby te roboty pogonić i dać nauczkę pierwszego przychlasta Lublina z oślimi uszami - czyli BusinessOwnera vel SmoCzek vel LotNik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścierK0 z agencji pato-pr - robot wkrótce dostarczy P0karm do waszej trolerskiej pakamery i dzięki temu będziesz mógł "administrować" forum DW jeszcze skuteczniej, bez potrzeby ruszania tłustego doopska do kebaberii. Rozwój Łysogrodu ewidentnie P0stępuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zapłacił abonament za możliwość zostania ko-operatorem takiego przejazdu za pomocą aplikacji online z pozycji mojego xboxa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym samym człowiek coraz bardziej staje się zakładnikiem internetu i urządzeń elektronicznych. Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, uważam, że człowiek w tym zakresie powinien mieć wybór
Ależ masz wybór. Okop się po czubek głowy i nie pokazuj wśród normalnych ludzi, odmóżdżona przedpotopowa trąbo. I nie bądż niewolnikiem. Wyrzuć komputer, z którego klepiesz w kółko te same brednie, bo to sam syf i najgorsza zaraza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oferujemy pożyczkę z oprocentowaniem 3%... Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie pilnej pożyczki. Whatsapp +91 84898 10716 contact.esselgroup@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...