Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice przedszkolaków nie mogą się połapać

Utworzony przez artur890, 7 stycznia 2009 r. o 07:20 Powrót do artykułu
Zastanawiam się czy podana wartość 1,276 zł jest zgona z obowiązującymi aktami czyli- Ustawą o NBP> Tam jest jasno napisane, że w Polsce stosuje się stawki do miejsca dziesiętnego a tu ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej zamieszczamy informację Wydziału Oświaty i Wychowania UM Lublin - Biuro Prasowe w Kancelarii Prezydenta. W nawiązaniu do artykułu „Dzieci na godziny” o opłatach za świadczenia przedszkoli prowadzonych przez Miasto Lublin (Dziennik Wschodni z 7 stycznia) informuję, iż jednostkowy koszt za jedną godzinę świadczeń przedszkola został określony na poziomie 0,1 % minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2009 roku, czyli 1,276 zł. Stanowi to mniej niż połowę, a dokładnie: 43,7 % rzeczywistych kosztów godziny świadczeń ponoszonych przez organ prowadzący (2,92 zł). Wprowadzenie wymienionego wskaźnika oznacza, że opłaty miesięczne za świadczenia przedszkoli od 1 stycznia 2009 r. będą kształtować się następująco: 1) przy 1 godz. korzystania ze świadczeń ponad czas przeznaczony na realizację podstawy programowej – 26,80 zł, 2) przy 2 godz. korzystania ze świadczeń ponad czas przeznaczony na realizację podstawy programowej – 53,59 zł, 3) przy 3 godz. korzystania ze świadczeń ponad czas przeznaczony na realizację podstawy programowej – 80,39 zł, 4) przy 4 godz. korzystania ze świadczeń ponad czas przeznaczony na realizację podstawy programowej – 107,18 zł, 5)przy 5 godz. korzystania ze świadczeń ponad czas przeznaczony na realizację podstawy programowej – 133,98 zł. /-/ Barbara Czołowska Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin Uchwała Rady Miasta, ustalająca powyższe kwestie, jest zamieszczona tutaj (w BIP Urzędu Miasta Lublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tatuś nadal imię dla córci - Berenka. Tak krzywdzic dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.