Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryszard Petru w redakcji Dziennika Wschodniego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2017 r. o 15:42 Powrót do artykułu
ten gamoniowaty usmiech moze byc mylacy i facet moze okazac sie jastrzebiem....ale czy bedzie dzialal dla dobra polakow skoro jest rumunem i to liberalnym?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co organizuje się spotkania z takimi skompromitowanymi ludźmi? Ten człowiek, gdyby miał choć odrobinę honoru i wstydu to by się nie pokazywał publicznie! A on przyjeżdża na spotkanie jak gdyby się nic się nie stało. Tacy ludzie to nie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rób kabaret po prostu rób kabaret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiu, popatrz na USA. Senatorowie złożyli tam wniosek o zbadanie, czy administracja Obamy finansowała Sorosa. Co będzie jak prześwietlą twoje przelewy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni Bogusław Radziwiłl ma wielu naśladowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis jest zakładnikiem swoich wyborców- i to go zgubi. Skończy się ta kadencja, może następna i okaże się że nikogo nie rozliczyli, nic konkretnego nie zmienili, ludzi na stanowiskach wymienili na swoich, nikt kto donosił nie skończył w więzieniu, nie będziemy mocarstwem, będą większe podatki, ceny urosną, bezrobocie też bo kogo będzie stać na ZUS pracownika, a społeczeństwo będzie traktowane dalej jako tania siła robocza przez zachód. NIC SIĘ NIE ZMIENI bo to ta sama ekipa, tylko krawaty inne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywiad ze swetru vel ruszsz mocno: - Co pan czytał ostatnio? - O ministrze BECKu. - Poleca pan??? - Jestem w 3/4 to nie chcę polecać, bo może się ŹLE skończy...... padłem. I to ma być "szef opozycji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zgody na nielojalność wobec Polski. Wrzaski, raban i donoszenie na wynik demokratycznych wyborów do lewactwa w brukseli? Radziwiłł... Targowica... Okragły Stół ... zdrada. Inaczej się tego nazwać nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W styczniu urodziło się o 2300 dzieci więcej niż rok wcześniej - to wzrost o 10 proc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On wierzy, w sześciu króli. W innych sprawach jest tak samo mądry. Szkoda czytać te jego wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru agitował ludzi, żeby brali kredyty we frankach, bo to dobre, korzystne i bezpieczne. Był twarzą tej kampanii. Tuż przed krachem sam po cichu przewalutował swój kredyt na złotówki. Teraz agituje za przejściem na euro. A na tym, jak wiadomo, społeczeństwo traci. Zyskują ci z dostępem do możliwości/korupcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Pan bez włosów obok Petru do sobowtór Borysa Budki z brodą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tejn Pan to lokalny byznes. Wystawił swoją dwudziestokilkuletnią połowicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj, że mogę ci obiecać tylko prawdę, jakakolwiek by ona nie była. Pamiętacie te słowa? Tak Morfeusz przekonał Neo i tak Rysiek obiecuje. Myślę że uczciwie - mamy argumenty niepopularne ale za to prawdziwe. Ludzie czas wziąść czerwoną tabletkę i obudzić się, przestać żyć marzeniami, że dostaniecie coś za darmo. Nic nie ma za darmo, za wszystko w życiu trzeba zapłacić za 500+ tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...