Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzecznik arcybiskupa pokieruje Radiem Plus

Utworzony przez aka, 11 stycznia 2011 r. o 18:32 Powrót do artykułu
http://www.ebuywebsites.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie "tempora", takie "moresy" chje chje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to ulubiona księgowa ? Jest już w Abramowicach czy nie ? Spokojnie, tego się nie da tak po prostu zatuszować, poczekam na powrót i opiszę ze szczegółami. Ave
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ks. Ładniakiem czy już nie będzie DYREKTOREM Radia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
Wkrótce,wkrótce zazdrośniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Akademią Wolontariatu, na czym w końcu stanęło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.
yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia nie było przemęczenie;-/ przemęczenie a problemy zdrowotne to inna beczka trochę;/ ucz się lepiej na jutro na kartkówkę, a nie głupoty wypisujesz nie mając bladego pojęcia o tym, co pier***isz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowany brak wiedzy forumowiczów i głupie na maksa domysły pomijam, po prostu szkoda czasu. Za to można się cieszyć, bo radio zyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha? Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory... A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha? Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory... A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gn bcn cbn cb napisał:
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
Bo Kosciol tuszuje sprawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania. prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i nie tylko wie to samo albo i więcej. znałem tego człowieka osobiście i również mu ufałem, nie wiem co się stało teraz, że znikł, potem wrócił, ale mnie to zupełnie nie dziwi. tak działa Kościół i inne tego typu środowiska - swoich ludzi się broni, a prawda nie znaczy nic. najważniejszy jest ich interes. a owieczki - niech cierpią - wszak cierpienie uszlachetnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...