Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2011 r.
18:18
Edytuj ten wpis

Rzecznik arcybiskupa pokieruje Radiem Plus

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 14 A A
Ksiądz Puzewicz po dwumiesięcznej przerwie wrócił na stanowisko rzecznika metropolity lubelskiego ks
Ksiądz Puzewicz po dwumiesięcznej przerwie wrócił na stanowisko rzecznika metropolity lubelskiego ks

Ksiądz Mieczysław Puzewicz poza byciem rzecznikiem arcybiskupa lubelskiego kieruje Domem Spotkań w Dąbrowicy. W przyszłym tygodniu powinien zaś zostać powołany na szefa Radia Plus w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Otrzymałem stanowisko dyrektora Domu Spotkań w Dąbrowicy na początku stycznia – mówi ksiądz Mieczysław Puzewicz. Czy nowy szef ośrodka zmieni coś w jego funkcjonowaniu? – Myślę, że za miesiąc będę mógł coś powiedzieć o szczegółach jakichkolwiek zmian. Jeśli takie podejmę – dodaje.

Ksiądz Puzewicz po dwumiesięcznej przerwie wrócił na stanowisko rzecznika metropolity lubelskiego ks. arcybiskupa Józefa Życińskiego. Najprawdopodobniej będzie także kierował Radiem Plus, które pod koniec stycznia zacznie nadawać w miejsce Radia Er.

Ksiądz Puzewicz od kilku dni przypatruje się funkcjonowaniu redakcji. – Ostateczne decyzje, co do obsadzenia stanowiska dyrektora lubelskiego oddziału radia i samej ramówki zapadną w przyszłym tygodniu – informuje ks. Tomasz Adamczyk, sekretarz arcybiskupa Życińskiego.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 28 stycznia 2011 r. o 15:58
0
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania.

prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i nie tylko wie to samo albo i więcej.

znałem tego człowieka osobiście i również mu ufałem, nie wiem co się stało teraz, że znikł, potem wrócił, ale mnie to zupełnie nie dziwi. tak działa Kościół i inne tego typu środowiska - swoich ludzi się broni, a prawda nie znaczy nic. najważniejszy jest ich interes.

a owieczki - niech cierpią - wszak cierpienie uszlachetnia...
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania.

prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i n... rozwiń
Avatar
odp / 26 stycznia 2011 r. o 23:26
0
[quote name='gn bcn cbn cb' timestamp='1295373091' post='425735']
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
[/quote]

Bo Kosciol tuszuje sprawe.
[quote name='gn bcn cbn cb' timestamp='1295373091' post='425735']
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
rozwiń
Avatar
gn bcn cbn cb / 18 stycznia 2011 r. o 18:51
0
[quote name='ja' timestamp='1295217130' post='424432']
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?

Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory...

A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
[/quote]
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
[quote name='ja' timestamp='1295217130' post='424432']
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dos... rozwiń
Avatar
ja / 16 stycznia 2011 r. o 23:32
0
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?

Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory...

A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?
rozwiń
Avatar
czlowiek / 12 stycznia 2011 r. o 09:14
0
zdecydowany brak wiedzy forumowiczów i głupie na maksa domysły pomijam, po prostu szkoda czasu. Za to można się cieszyć, bo radio zyska.
Avatar
ave / 11 stycznia 2011 r. o 23:57
0
[quote name='Gość' timestamp='1294775813' post='420933']
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
[/quote]

yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia nie było przemęczenie;-/ przemęczenie a problemy zdrowotne to inna beczka trochę;/ ucz się lepiej na jutro na kartkówkę, a nie głupoty wypisujesz nie mając bladego pojęcia o tym, co pier***isz
[quote name='Gość' timestamp='1294775813' post='420933']
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
[/quote]

yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia... rozwiń
Avatar
telecaster / 11 stycznia 2011 r. o 23:09
0
A co z Akademią Wolontariatu, na czym w końcu stanęło ?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 r. o 22:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1294780868' post='420989']
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
[/quote]

Wkrótce,wkrótce zazdrośniku.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 r. o 22:21
0
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 r. o 20:56
0
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
Avatar
ja / 28 stycznia 2011 r. o 15:58
0
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania.

prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i nie tylko wie to samo albo i więcej.

znałem tego człowieka osobiście i również mu ufałem, nie wiem co się stało teraz, że znikł, potem wrócił, ale mnie to zupełnie nie dziwi. tak działa Kościół i inne tego typu środowiska - swoich ludzi się broni, a prawda nie znaczy nic. najważniejszy jest ich interes.

a owieczki - niech cierpią - wszak cierpienie uszlachetnia...
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania.

prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i n... rozwiń
Avatar
odp / 26 stycznia 2011 r. o 23:26
0
[quote name='gn bcn cbn cb' timestamp='1295373091' post='425735']
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
[/quote]

Bo Kosciol tuszuje sprawe.
[quote name='gn bcn cbn cb' timestamp='1295373091' post='425735']
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
rozwiń
Avatar
gn bcn cbn cb / 18 stycznia 2011 r. o 18:51
0
[quote name='ja' timestamp='1295217130' post='424432']
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?

Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory...

A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
[/quote]
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
[quote name='ja' timestamp='1295217130' post='424432']
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dos... rozwiń
Avatar
ja / 16 stycznia 2011 r. o 23:32
0
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?

Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory...

A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?
rozwiń
Avatar
czlowiek / 12 stycznia 2011 r. o 09:14
0
zdecydowany brak wiedzy forumowiczów i głupie na maksa domysły pomijam, po prostu szkoda czasu. Za to można się cieszyć, bo radio zyska.
Avatar
ave / 11 stycznia 2011 r. o 23:57
0
[quote name='Gość' timestamp='1294775813' post='420933']
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
[/quote]

yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia nie było przemęczenie;-/ przemęczenie a problemy zdrowotne to inna beczka trochę;/ ucz się lepiej na jutro na kartkówkę, a nie głupoty wypisujesz nie mając bladego pojęcia o tym, co pier***isz
[quote name='Gość' timestamp='1294775813' post='420933']
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
[/quote]

yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia... rozwiń
Avatar
telecaster / 11 stycznia 2011 r. o 23:09
0
A co z Akademią Wolontariatu, na czym w końcu stanęło ?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 r. o 22:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1294780868' post='420989']
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
[/quote]

Wkrótce,wkrótce zazdrośniku.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 r. o 22:21
0
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 r. o 20:56
0
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina
1 sierpnia 2021, 19:00

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina

W niedzielę, 1 sierpnia o godz. 19, będzie można w formie online wysłuchać koncertu "Muzyka z pogranicza" z całorocznego cyklu Fonie Lublina.

Ile zarabia strażnik miejski w Puławach? Już trzeci raz szukają chętnych do pracy

Ile zarabia strażnik miejski w Puławach? Już trzeci raz szukają chętnych do pracy

Już po raz trzeci w przeciągu roku Urząd Miasta Puławy oferuje pracę trzem strażnikom miejskim. W poprzednich dwóch naborach udało się zatrudnić zaledwie jedną osobę.

Biała Podlaska: Spółka energetyczna czeka na harmonogram prac od miasta

Biała Podlaska: Spółka energetyczna czeka na harmonogram prac od miasta

Na początku lipca miasto zapowiedziało, że rusza z przebudową ulicy Podmiejskiej. Ale spółka energetyczna nie doczekała się jeszcze harmonogramu prac od urzędników.

Łączą kablem inteligencję z tradycją. A do tego mają wielkie serca
Rozmowa

Łączą kablem inteligencję z tradycją. A do tego mają wielkie serca

Z Krzysztofem Pietrzakiem z lubelskiej firmy Inteligentne Instalacje Elektryczne rozmawiamy o szkolnictwie zawodowym, sytuacji w branży po pandemii oraz o tym, czy mamy wielkie serca.

Lao Che we wrześniu w Lublinie
5 września 2021, 17:00

Lao Che we wrześniu w Lublinie

Po ponad 20 latach grania zespół Lao Che zawiesza działalność. Ale zanim to nastąpi, popularna formacja wyrusza w ostatnią, pożegnalną trasę koncertową. 5 września wystąpi w Lublinie.

Igrzyska rozpoczęte. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia
film

Igrzyska rozpoczęte. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia

Tokio, Japonia. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Uroczystość przeprowadzono bez obecności widzów na stadionie olimpijskim.

Ekshumacja na cmentarzu w Kraśniku. Kto został pochowany w zbiorowych mogiłach?

Ekshumacja na cmentarzu w Kraśniku. Kto został pochowany w zbiorowych mogiłach?

Kto spoczywa w zbiorowych mogiłach przy ogrodzeniu cmentarza od strony ul. Żytniej w Kraśniku? To będzie wiadomo dokładnie po przeprowadzeniu częściowej ekshumacji. Obecnie urząd miasta szuka firmy, która przygotuje dokumentację projektowo-kosztorysową dotyczącą renowacji grobu wojennego.

Nowe miejsce w Puławach. O!gródek z restauracją, sklepem i adopcjami kotów
galeria

Nowe miejsce w Puławach. O!gródek z restauracją, sklepem i adopcjami kotów

Wcześniej piwiarnia z golonką w menu, teraz restauracja wegańska oraz sklep ze zdrową żywnością i ogródek z atrakcjami dla dzieci oraz azyl dla bezdomnych kotów. Marta Wójtowicz i jej przyjaciółka Monika Kubiszewska zapraszają do O!gródka w Puławach.

Górnik Łęczna kontra Cracovia, czyli ósmy sezon w ekstraklasie czas zacząć
film

Górnik Łęczna kontra Cracovia, czyli ósmy sezon w ekstraklasie czas zacząć

Górnik Łęczna w sobotnie popołudnie zainauguruje swój ósmy sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Zielono-czarni w 224 meczu w historii swoich występów w ekstraklasie podejmować będą drużynę Cracovii

Darmowe zabiegi dla psów i kotów. Warunek: właściciel musi mieszkać w Świdniku

Darmowe zabiegi dla psów i kotów. Warunek: właściciel musi mieszkać w Świdniku

Mieszkańcy Świdnika, którym mają zwierzęta mogą za darmo wysterylizować, wykastrować psa lub kota. Na koszt miasta pupil może zostać też zaczipowany.

Nowa wystawa w sierpniu w Zaułku Hartwigów
1 sierpnia 2021, 0:00

Nowa wystawa w sierpniu w Zaułku Hartwigów

Prace fotograficzne Artura Pastora będzie można w sierpniu podziwiać w Zaułku Hartwigów. Wystawa będzie prezentować Portugalki w różnych rolach społecznych.

Mama: Po prostu chcę żeby Kubuś nie cierpiał. Ostatnia chwila na pomoc dla 3-latka z Biłgoraja

Mama: Po prostu chcę żeby Kubuś nie cierpiał. Ostatnia chwila na pomoc dla 3-latka z Biłgoraja

Termin operacji w klinice w Miami już jest, bilety na samolot też kupione. Teraz pozostaje tylko walka z czasem, aby udało się zebrać jeszcze ponad 200 tysięcy złotych na opłacenie operacji dla 3-letniego Kuby Pawęzki z Biłgoraja.

Wisła Puławy przed sezonem w II lidze. Najpierw aklimatyzacja, potem myśli o awansie

Wisła Puławy przed sezonem w II lidze. Najpierw aklimatyzacja, potem myśli o awansie

Wisła Puławy szykuje się na sezon 2021/2022. Do tej pory do drużyny Mariusza Pawlaka dołączył tylko Portugalczyk Carlos Daniel. Wkrótce można się jednak spodziewać kolejnych transferów. Dobra wiadomość to także powrót do drużyny Przemysława Skałeckiego, który był testowany przez ekstraklasowego Radomiaka

Biała Podlaska: Na stadionie piłkarskim plac budowy

Biała Podlaska: Na stadionie piłkarskim plac budowy

Teren stadionu został już przekazany wykonawcom trzeciego etapu przebudowy. Inwestycją zajmą się dwie bialskie firmy.

Tony betonu. Tak drogowcy szkodzą drzewom z ul. Lipowej
galeria

Tony betonu. Tak drogowcy szkodzą drzewom z ul. Lipowej

Wbrew wyraźnemu zakazowi firma przebudowująca ul. Lipową składowała pod drzewami palety z płytami chodnikowymi. W piątek naliczyliśmy ich około 60 takich palet. Po naszej interwencji Urząd Miasta wezwał firmę do ich usunięcia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!