Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17. Wkrótce przejezdne będą kolejne fragmenty trasy Lublin-Warszawa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2019 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Nowe rondo zamiast starego ronda. Megapoprawa :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie nauczyli czytać ze zrozumieniem? Tam będzie wiadukt bezmózgi "geniuszu"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nawierzchnia jest naprawdę taka tragiczna że trzęsie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Wreszcie będzie morzna się szybko wyrwać z tego zapyziałego grajdołu. Bronię za niedługo dyplom i daję nogę do cywilizacji bo kto normalny tu zostaje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wreszcie będzie morzna się szybko wyrwać z tego zapyziałego grajdołu. " Mam nadzieję że Niebawem mgr. nie kończy polonistyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Ucieczka z konającego w uściskach pazernej oligarchii zuko-grodu stanie się znacznie łatwiejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super droga. Tyle ziemi wolnej wokół. Będzie mozna mnóstwo wieżowców postawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzęsie i to nieźle zaraz po zjeździe z obwodnicy Garwolina na betonową nawierzchnię budowanej s17. To jest fakt. Ten fragment drogi na 100% jest schrzaniony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki komu to wszystko co widać na zdjęciach i o czym mowa w artykule? Dzięki Prawu i Sprawiedliwości. Czy pamiętacie ile dróg i ile autostrad miało zostać zbudowanych przed (na) Euro 2012? Ile nie powstało? A Pamiętacie ilu podwykonawców nie otrzymało pieniędzy i zostało wraz z rodzinami bez środków do życia? Pamiętacie kto był wtedy premierem? Ten człowiek to teraz milioner dzięki ciepłej posadce poza Polską, którą miał przez 5 lat, ale najważniejsze, żeby już nigdy nie sprawował żadnego urzędu w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki komu to wszystko co widać na zdjęciach i o czym mowa w artykule? Dzięki Prawu i Sprawiedliwości. Czy pamiętacie ile dróg i ile autostrad miało zostać zbudowanych przed (na) Euro 2012? Ile nie powstało? A Pamiętacie ilu podwykonawców nie otrzymało pieniędzy i zostało wraz z rodzinami bez środków do życia? Pamiętacie kto był wtedy premierem? Ten człowiek to teraz milioner dzięki ciepłej posadce poza Polską, którą miał przez 5 lat, ale najważniejsze, żeby już nigdy nie sprawował żadnego urzędu w Polsce.
 Dzieci też pewnie masz dzięki partii PIS  !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowo "można" napisane przez "rz". Czy poziom na polskich uniwersytetach jest aż tak niski, że magistrami zostają takie "ananasy"?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, dzieci nie mam dzięki partii PiS. Dzieci mam dzięki mojemu penis a. membrum virile i dzięki pewnej kobiecie, która mądrością i urodą znacznie przewyższa byłą premier o imieniu Ewa (koleżankę tego milionera, o którym pisałem poprzednio).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Wreszcie będzie morzna się szybko wyrwać z tego zapyziałego grajdołu. Bronię za niedługo dyplom i daję nogę do cywilizacji bo kto normalny tu zostaje ?
Ci, którzy znają język polski i nie salwują się ucieczką, tylko chcą coś z tej Lubelszczyzny zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki komu to wszystko co widać na zdjęciach i o czym mowa w artykule? Dzięki Prawu i Sprawiedliwości. Czy pamiętacie ile dróg i ile autostrad miało zostać zbudowanych przed (na) Euro 2012? Ile nie powstało? A Pamiętacie ilu podwykonawców nie otrzymało pieniędzy i zostało wraz z rodzinami bez środków do życia? Pamiętacie kto był wtedy premierem? Ten człowiek to teraz milioner dzięki ciepłej posadce poza Polską, którą miał przez 5 lat, ale najważniejsze, żeby już nigdy nie sprawował żadnego urzędu w Polsce.
Pierdaczysz, jak potłuczony, tyle ci powiem. Gdybyśmy to PiSowi zawdzięczali tę drogę, to by jej nawet w planach nie było. Ale za to parę kościołów by przy starej DK17 powstało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_K_, nawet komuniści w PRL-u wydawali zezwolenia na budowę kościołów, a Ty pier..czysz jak potłuczony, że to problem, że zbudowany zostałby jeden, dwa czy nawet trzy kościoły przy trasie Lublin-Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajęty bardzo szeroki pas ziemi a sama droga pozostała wąska.Koszt olbrzymi.Korzystniej byłoby wybudować po 3 pasy w każdym kierunku z szerokim poboczem zamiast dróg serwisowych A wiadukt w Kołbieli powinien powstać kilkadziesiąt lat temu. To nie był problem zbudować go nad drogą o szerokości 7 metrów.Przykładów jak budować bezpieczne, zapewniające płynność drogi jest wiele w sąsiednich krajach Wystarczy pojechać i podpatrzyć . Niedawno oddano do użytku fragment S 19 za Rzeszowem w kierunku Lublina budowane w systemie 2 plus 1 .Od razu okazało się ze jest za wąsko i niebezpiecznie. Trasa będzie przebudowywana.Prawie bezpośrednio po oddaniu do użytkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki komu to wszystko co widać na zdjęciach i o czym mowa w artykule? Dzięki Prawu i Sprawiedliwości. Czy pamiętacie ile dróg i ile autostrad miało zostać zbudowanych przed (na) Euro 2012? Ile nie powstało? A Pamiętacie ilu podwykonawców nie otrzymało pieniędzy i zostało wraz z rodzinami bez środków do życia? Pamiętacie kto był wtedy premierem? Ten człowiek to teraz milioner dzięki ciepłej posadce poza Polską, którą miał przez 5 lat, ale najważniejsze, żeby już nigdy nie sprawował żadnego urzędu w Polsce.
 Typowa pisowska manipulacja i zakłamywanie histori. S17 mamy przede wszystim dzięki Żukowi. Czy jesteś tak młody że nie pamiętach demonstracji pod rada ministrów zorganizowanej przez Prezydenta i rade miasta Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale drogi mamy nie DZIĘKI politykom, ale POMIMO polityków. To tak jak zw wzrostem gospodarczym. Wzrost jest nie DZIĘKI rządom PiS tylko POMIMO rządów PiS. Czy to Żuk rzadzi czy nie, to niea absolutnie żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark11 Inwestycję s17 zablokował przed laty Tusk jako prezes Rady Ministrów chcąc przenieść fundusze na północ. Stąd był protest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Wreszcie będzie morzna się szybko wyrwać z tego zapyziałego grajdołu. Bronię za niedługo dyplom i daję nogę do cywilizacji bo kto normalny tu zostaje ?
 Hmmm... ja wyjechałem w 1988 roku. Byłem w wielu krajach, nawet mam więcej niż jeden paszport, a wróciłem do Lublina w 2004. Powiem ci jedno: ja się nigdzie nie wyprowadzę! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...