Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są miejsca pod budowę szkół, ale ich tam nie będzie. Inwestycje "zamrożone"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 r. o 18:57 Powrót do artykułu
Zuk musi się szybko wyrobić z dotrzymaniem obietnic developerom bo juz za chwilę może go w ratuszu nie być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zmiana MPZP w miejscach gdzie przez 15 lat nie powstało to co zapisano w planie i ma nigdy nie powstać, miałaby być niekorzystna dla mieszkańców? Nie dość, że ktoś zarobi na sprzedaży ziemi to grunt zostanie zainwestowany dzięki czemu wzrosną podatki od nieruchomości. Trzeba mieć naturę prawdziwego pisiora-socjalisty, żeby mieć z tym problem. Pisior-socjalista nie liczy się z prawem własności, nie obchodzi go wysokość przychodów miasta, obchodzi go tylko jedno - żeby tylko ten sk...syn sąsiad nie zarobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiejmy wszędzie trawę a pieniądze będą brać ze sprzedaży siana. Bo budować nie można albo najlepiej poza miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Lublin jest tak zadłużony, że nie ma obecnie pieniędzy na niezbędną szkołę na Węglinie. Okoliczne szkoły pękają w szwach. Fajnie się inwestować w latach ubiegłych a teraz będziemy spłacać kredyty. Pewnie niedługo będzie sporo podwyżek opłat miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż zrobić. Dzieci mało. A na dodatek dobra zmiana zleciła miastu obowiązek zagospodarowania budynków po byłych gimnazjach i utworzenia tam szkół podstawowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deweloperzy czekają na właściwe decyzje #MuremZaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko deweloperzy. Zwykli obywatele też czekają na zainwestowanie zaniedbanych działek. I właściciele działek też czekają aż przestaną być zablokowane nie wiadomo po co i będzie można je wreszcie sprzedać. Każdy normalny myślący człowiek na to czeka poza garstką idiotów, którzy dostają ataku sraczki na samo słowo "deweloper". Także normalni #MuremZaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa szkoły na Węglinie ruszy już na wiosnę tego roku,mówi się o marcu 2017 i to oficjalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deweloperzymuremzaZukiem Krzysiek pamiętaj co nam obiecałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pisiorki murem za komuchami ze spółdzielni mieszkaniowych. Nie lubią przedsiębiorców, wolą czerwoną nomenklaturę. Swój do swojego ciągnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek Gąbka z LSM chce postawić na bezczelnego wieżowiec na placu zabaw pomiędzy trzema wieżowcami przy Bolesława Chrobrego. Jutro o 16:45 protest mieszkańców w tej sprawie z udziałem TVP. I co? Gdzie protesty radnych z PiS? Widział ich kto, słyszał? Siedzą w jakiejś norze i zapadli w sen zimowy? Prasują tą flagę na kilkudziesięciometrowy maszt? Polerują portret prezesa? Czy jak komuszki chcą wydymać mieszkańców to nie ma problemu, bo wszystkiemu zawsze winni prywaciarze kapitaliści? No chyba, że akurat deweloperem jest pan Muszyński albo archidiecezja to wtedy siedzimy cicho i tylko mlaskamy aprobująco?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz w tych miejscach będą biedronki lub bloki. A może kilka hektarów przeznaczyć pod pomnik "zamachu smoleńskiego"? Swoją drogą to przecież "logiczne". Daliśmy 500 zł żeby ludzie mieli więcej dzieci a z drugiej strony wstrzymujemy budowę szkół i przedszkoli. Brawo urzędnicy. Dzięki wam nasza ojczyzna będzie silna i wielka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekaj, to twierdzisz, że miasto powinno budować szkoły tam, gdzie z analizy demograficznej wynika, że ich nie potrzeba, po to, żeby "ojczyzna była silna i wielka"? Tylko dlatego, że tak zaplanowano 15 lat temu kiedy nie wiadomo było w którą stronę będzie rozwijał się Lublin? Genialne. :))) Przypominam, że w kilku miejscach gdzie szkół naprawdę potrzeba i domagają się ich od lat społeczności lokalne, nie buduje się ich dlatego, że brak środków. Tak w kolejce czeka m.in. Szerokie, Felin, Wrotków, do niedawna Sławin. Ale co tam! Budujmy szkoły za miliony tam, gdzie już istniejące zaspokajają zapotrzebowanie po to, żeby na wolnych działkach czasem nie powstał przypadkiem nowy blok albo biedronka. Dzięki tak genialnemu podejściu do planowania i racjonalnej alokacji środków świat zadziwimy i może nawet przegonimy Republikę Zimbabwe w rankingach gospodarczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddać kościołowi, bo mu ciągle mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Teraz miejscy urbaniści zabrali się za ponowne określenie przeznaczenia tej ziemi, by było z niej więcej pożytku.'' - heh dobre stwierdzenie, rozumiem, że szkoła i kształcenie młodych Polaków spada na dalszy plan. Lepiej sprzedać ziemię jakiemuś marketowi by postawił sklep a Polaków nie kształcić, by byli baranami, bo przecież jakiś baran musi w tym markecie pracować. I tak właśnie staliśmy się niewolnikami we własnym kraju ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...