Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są pieniądze na nowe klimatyzowane autobusy

Utworzony przez Gość, 11 lutego 2011 r. o 09:21 Powrót do artykułu
W kilku małych szwajcarskich miastach również jeżdżą Solarisy (widziałem min. w Winterthur) - a oni gówna by nie kupili. W żadnym szwajcarskim mieście nie spotkałem się natomiast z Mercedesami Conecto. Jak już, to tylko Citaro. Choć fakty są takie, że żadnego, nawet najdroższego autobusu zawieszenie nie jest przystosowane do tak gównianych dróg jak nasze. Ono ma być wygodne i nie bujać... A w dziury wjeżdżać od czasu do czasu a nie całą dobę, co kilkanaście sekund.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Niestety, ale inne miasta przeganiają Lublin. Rzeszów czy Białystok nie tracą czasu ani pieniędzy na ciągłe porównywanie się do innych miast jak to czyni Lublin. Tam rozwija się przemysł, gospodarka.
Srata, tata. Juz wyleczyles swoje kompleksy? Po pierwsze to kto traci czas na prównyuwanie sie do innych miast i tym bardziej pieniadze?Wladze miasta?Nigdy nie slyszalem zadnych porownan czy wydawania pieneidzy na porownaia.Jak na razie to robisz to Ty i tobie podobi frustraci widzac w Rzeszowie czy Bialmystoku konkurencje ktora rzekomo nas przegonila.To sie nazywa malkonenctwo.Wszedzie diobrze gdzie nas nie ma. Jaka goaspodarka w Bialymstoku?Chrzanisz i guzik wiesz.Bialystok ma wieksze bezrobocie niz my, wiec o jakiej gosporarce mówisz? Rzeszów?Najgorsza komunikacja w kraju i średnim najwiekszym wieku taboru.Zapowiadaja juz od lat zakup 20 krotkich autobusów.No szał normalnie i niesamiwty rozwój.My juz kupujemy ponad 100 wozów oni zapowiadaja marne 20 sztuk.Rzeczywiscie nie gadaja tylko robia...buhhhahaha Mysl zanim cos napiszesz, bo jak narazie to porównujesz sie do gorszych osrodków Ty i Tobie podobni.Nikt normalny nie traci czasu na te chore i glupie, bo nie oparte na wiedzy porówniania ani tym bardziej nie wydaje na nie pieniedzy.A ja czuje ze starciłem wlasnie 5 min. na tłumaczenie Tobie rzeczy oczywistych. I generalnie to jestem zadowolony ze choc przeguby beda najwyzszej kalsy, bo Citaro to autobus z górnej polki w przeciwienstwie do connecto.Szrot niech se biora inne maista.Ja chce w Lublinie porządne wozy, a nie tanie. Ktos sie pytał o okna.Maja byc przesuwane, ale to i tak bez znaczenia bo bedzie klima, wiec po co komu okna?No chyba ze w razie awari klimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matthias napisał:
W kilku małych szwajcarskich miastach również jeżdżą Solarisy (widziałem min. w Winterthur) - a oni gówna by nie kupili. W żadnym szwajcarskim mieście nie spotkałem się natomiast z Mercedesami Conecto. Jak już, to tylko Citaro. Choć fakty są takie, że żadnego, nawet najdroższego autobusu zawieszenie nie jest przystosowane do tak gównianych dróg jak nasze. Ono ma być wygodne i nie bujać... A w dziury wjeżdżać od czasu do czasu a nie całą dobę, co kilkanaście sekund.
To nie takie proste.Solaris wysyla zagranice wozy lepszej jakosci niz do Poslki.Tam zalezy im na reputacji i zdobywaniu rynku.W poslce maja juz marke i olewaja nasz rynek i robia produkt gorszej jakosci.Dlatego niektore maista w Pl odsylaja i zgłaszaja liczne wady.To nie ejst tak, ze Solaris robi wszedzie tak samo dobre wozy i skoro sa na Zachodzie to znaczy ze sa dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najnormalniejszy napisał:
Srata, tata. Juz wyleczyles swoje kompleksy? Po pierwsze to kto traci czas na prównyuwanie sie do innych miast i tym bardziej pieniadze?Wladze miasta?Nigdy nie slyszalem zadnych porownan czy wydawania pieneidzy na porownaia.Jak na razie to robisz to Ty i tobie podobi frustraci widzac w Rzeszowie czy Bialmystoku konkurencje ktora rzekomo nas przegonila.To sie nazywa malkonenctwo.Wszedzie diobrze gdzie nas nie ma. Jaka goaspodarka w Bialymstoku?Chrzanisz i guzik wiesz.Bialystok ma wieksze bezrobocie niz my, wiec o jakiej gosporarce mówisz? Rzeszów?Najgorsza komunikacja w kraju i średnim najwiekszym wieku taboru.Zapowiadaja juz od lat zakup 20 krotkich autobusów.No szał normalnie i niesamiwty rozwój.My juz kupujemy ponad 100 wozów oni zapowiadaja marne 20 sztuk.Rzeczywiscie nie gadaja tylko robia...buhhhahaha Mysl zanim cos napiszesz, bo jak narazie to porównujesz sie do gorszych osrodków Ty i Tobie podobni.Nikt normalny nie traci czasu na te chore i glupie, bo nie oparte na wiedzy porówniania ani tym bardziej nie wydaje na nie pieniedzy.A ja czuje ze starciłem wlasnie 5 min. na tłumaczenie Tobie rzeczy oczywistych. I generalnie to jestem zadowolony ze choc przeguby beda najwyzszej kalsy, bo Citaro to autobus z górnej polki w przeciwienstwie do connecto.Szrot niech se biora inne maista.Ja chce w Lublinie porządne wozy, a nie tanie. Ktos sie pytał o okna.Maja byc przesuwane, ale to i tak bez znaczenia bo bedzie klima, wiec po co komu okna?No chyba ze w razie awari klimy.
Kluczowym czynnikiem rozwoju w ogóle jest POSTĘP i ja właśnie napisałem swój krytyczny post aby w Lublin się rozwijał Z tego co ty piszesz można wywnioskować przekaz "dobrze jest a malkontenci się czepiają, niczego nie zmieniajmy". z takiego myslenia bierze sie właśnie STAGNACJA Lublin jest NAJBIEDNIEJSZYM MIASTEM WOJEWÓDZKIM W POLSCE więc nie wydawajmy mase pieniędzy na wypasione autobusy ze znaczkiem Mercedes-Benz, które i tak szybko zepsują się na lubelskich drogach, tylko pierwsze zainwestujmy w infrastrukturę drogową, a później kupujmy drogie autobusy. To, ze starciles 5 min na tłumaczenie wg ciebie rzeczy oczywistych - nikt ci nie kazal niczego tłumaczyć, nie jesteś nauczycielem, wykładowcą, wiec te 5 min wykorzystałeś zgodnie z własną wolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najnormalniejszy napisał:
Srata, tata. Juz wyleczyles swoje kompleksy? Po pierwsze to kto traci czas na prównyuwanie sie do innych miast i tym bardziej pieniadze?Wladze miasta?Nigdy nie slyszalem zadnych porownan czy wydawania pieneidzy na porownaia.Jak na razie to robisz to Ty i tobie podobi frustraci widzac w Rzeszowie czy Bialmystoku konkurencje ktora rzekomo nas przegonila.To sie nazywa malkonenctwo.Wszedzie diobrze gdzie nas nie ma. Rzeszów?Najgorsza komunikacja w kraju i średnim najwiekszym wieku taboru.Zapowiadaja juz od lat zakup 20 krotkich autobusów.No szał normalnie i niesamiwty rozwój.My juz kupujemy ponad 100 wozów oni zapowiadaja marne 20 sztuk.Rzeczywiscie nie gadaja tylko robia...buhhhahaha Mysl zanim cos napiszesz, bo jak narazie to porównujesz sie do gorszych osrodków Ty i Tobie podobni.Nikt normalny nie traci czasu na te chore i glupie, bo nie oparte na wiedzy porówniania ani tym bardziej nie wydaje na nie pieniedzy.A ja czuje ze starciłem wlasnie 5 min. na tłumaczenie Tobie rzeczy oczywistych. I generalnie to jestem zadowolony ze choc przeguby beda najwyzszej kalsy, bo Citaro to autobus z górnej polki w przeciwienstwie do connecto.Szrot niech se biora inne maista.Ja chce w Lublinie porządne wozy, a nie tanie.
Masz złe informacje, Rzeszów(180 tys mieszkanców) kupuje 70 nowych autobusów, a Lublin(390tys mieszkanców) kupuje 100 nowych autobusów. Więc kto jest górą? Bo mnie się wydaje, ze jednak Rzeszów, bo na 1 nowy autobus przypadnie mniejsza liczba mieszkanców .
Ostatnio edytowany 11 lutego 2011 r. o 14:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Masz złe informacje, Rzeszów(180 tys mieszkanców) kupuje 70 nowych autobusów, a Lublin(390tys mieszkanców) kupuje 100 nowych autobusów. Więc kto jest górą? Bo mnie się wydaje, ze jednak Rzeszów, bo na 1 nowy autobus przypadnie mniejsza liczba mieszkanców .
Ta?Co ty nie powiesz? Jak na razie to Lublin juz kupuje, a tam tylko obiecuja ze kupia. Docelowo w Lublinie bedzie 100 autobusow z programu unijnego, ale tez 70 trolejbusów z tego samego programu.Razem 170 pojazdów. A jeszcze zeby byc obiektywnym to trzeba dodac, ze juz kupilismy 30 trajtków Solarisa.Pierwsze w kwietniu przyjadą.razem mamy 200 wozów. 100 autobusów + 70 trolejbusów + 30 troljebusów z innego programu juz kupionych = 200. Mozna doliczyc do tego kupione w ostatnich 3 latach 20 solarisów i 32 mercedesy coneccto czyli 52 nowe wozy.Ale jak chcesz to mozemy ich nie liczyc bo zawsze mozesz stwierdzic ze juz jezdza, choc sa mlode.W rzeszowie nie widziano zakupow od 10!! lat. Wiec u nich nówek 70 autobusów, a u nas 200 pojazdów nówek plus 53 mlode jeżdżące juz autobusy. Ale nawet przyjmując ze 200 do 70 to i tak mamy więcej na mieszkańca, bo lublin nie liczy 390 tys tylko 350 tys.A rzeszów 172 tys.Wiec jak to jest matematyku? Dobrze piszesz.Wydaje sie Tobie...mnie tez sie wiele rzeczy wydaje, ale jak nie wiem to nie pisze i tyle.Ciekawe co mi odpowiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gold napisał:
Oby tylko nie wybrali tego gestapowskiego chłamu. Niech wygra Autosan i/lub Solaris. Ten drugi jest cenioną marką w całej Europie, natomiast Autosan zbiera bardzo dobre opinie wśród przedsiębiorstw, które go testują. Ale wielu Polaków słynie z zawiści i wykpiwania wszytkiego co polskie. Nie dziwcie się później, że zarabiacie grosze skoro tylko popieracie nabijanie kabzy Szwabom i sprzyjacie wyprowadzaniu przez nich wielkich pieniędzy z Polski do niemieckich central. Mercedes nie daje pracy w Polsce - nie mają tu żadnej fabryki czy choćby montowni, a Solaris i Autosan daje pracę i utrzymuje setki polskich rodzin. Ale zacietrzewieni, zaudani mędrcy z Ztm-u na pewno wybiorą niemiecki chłam bo drzemie w nich monstrualna niechęć do polskich oferentów. Żałosny,zakompleksiony naród na wymarciu!!!!!!!!!!
Gold , w dużej części Twojego posta jest jedna sprawdzona w świecie prawda-jak kupujesz swoje (w naszym przypadku polskie) to dajesz pracę ludziom i przyczyniasz się do rozwoju gospodarczego danego kraju i regionu tegoż kraju.Gdyby ludzie kupując dany produkt patrzyli gdzie został wyprodukowany (Polska kod kreskowy zaczynający się od cyfr 590)i kierowali się tym oprócz oczywiście jakości , to nawet tutaj na Wschodzie pracy byłoby więcej i pensje wyższe . Ale nazywanie wszystkich Niemców "gestapowcami" jest niedopuszczalne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr. Ernesto Che Guevara napisał:
"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates) [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media] Możesz pomóc. Zbudujmy podjazd dla niepełnosprawnego Adriana .
[media]http://www.youtube.com/watch?v=lRDNnvrgh_Q[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ najnormalniejszy masz pełną rację - nareszcie ktoś myslący tutaj ale do tych 200 doliczy jeszcze trzeba 3 Jelcze składane w MPK w tym roku, 4 młode (zakupy w ostatnich 3 latach) Solarisy i MAZ - trolejbusy więc razem wychodzi 208 pojazdów a no i 19 Merców używanych ściagnietych do Lublina jest lepsza jak większośc taboru w Rzeszowie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...