Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął restaurację Sfinks

Utworzony przez drek, 14 maja 2008 r. o 05:09 Powrót do artykułu
Zawsze mówiłem : lepiej ze śmietnika niż w knajpie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego można było sie spodziewać po Atmosferze ze nawet sanepidu niewpuśćili , jakby sprawdzali to by sie dopatrzyli bardzo wielu uchybień garnki przepalone,kuchenka brudna potrawy na parapecie,lodówki nie domknięte wszędzie brud w kuchni a w środku czysto i ładnie co przyciąga. Bardzo duża jest rotacja wśród pracowników codziennie ktoś nowy i w dodatku bez książeczki sanepidu. Mniejmy nadzieje że się tam zmieni na dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli idzie o ssphinksa to trochę jestemmw szoku bo to znana marka w polsce i widzę że już tam nigdy nie pójdę.Trudno zrozumieć że tak znana sieć nie tylko w polsce i mająca klientów robi takie akcje.Gdyby coś takiego wyklryto w Mcdonaldzie to straty firmy szły by w miliony.Wystarczyłyby publikacje medialne.Szkoda że o tym syfie ludzie dowiedzą się lub nie dowiedzą przypadkowo.To powinno iśc na czołówki mediów.Ps w ostatnich latach jest faktem że w knajpach typu sfinks i cleopatra jest zdecydowanie gorzej z obsługą,żarciem..a słuchanie na głos chamskich kawaów serwowonych przez rozbawaioną obsługę za barem nie jest fajne.Chodz to dotyczy akurat cleopatryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPECJALNIE POLECAM SANEPIDOWI tzw.RESTAURACJE "AURA"PRZY UL POGODNA 28 A POLICJI CZĘSTSZE KONTROLE W NOCY NIE SAMEJ ULICY POGODNA W DZIEN -TYLKO OKOLICE TEJZE RESTAURACJI I W DZIEN I W NOCY-WRzASKI KRZYKI PIJANSTWO I BIJATYKI.PO REMONCIE LEŻY KUPA GRUZU OD CZASU DŁUGIEGO WYKENDU I NIKT SIE TYM NIE INTERESUJE ANI STAŻ MIEJSKA NIKT.wLASCICIEL JEST NIETYKALNY?MA PLECY????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten sam właściciel nie ma drugiego lokalu SPHINKXA w Plaza Centrum. Ciekawe czy tam też jest brud ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400zł mandatu... śmieszne... ja w sphinxie nie jadam od kiedy moja koleżanka dostała lasagne z muchą w środku. Odpowiadając na poprzedni komentarz: tak, ten sam właściciel ma oba sphinxy w lublinie. A obsługa jest faktycznie niemiła, gdy się ma jakieś wątpliwości co do jakości jedzenia. Wychodząc usłyszałem ładną "wiązankę" o jakiejś dziewczynie, której nie podano czegoś i zamiast przynieść tego czego brakowało i przeprosić to kelner do swoich kolegów wyraził się dość mało przyjemnymi słowami o tej klientce, ale czego oczekiwać od chłopców po skończonych liceach albo zawodówkach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne.... szłam ok.13 i był już otwarty... widać ten sanepid za wiele nie może... ale dobrze wiedzieć gdzie nie jeść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zarobki w Sfinxie są takie że ho ho......Pracownicy na kuchni mają 4,5 na godzinę a kelnerzy 4 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Alfreda... to mnie zaskoczyli... chociaż tak samo niemile zaskoczyła mnie ostatnio obsługa w tamtym miejscu. Szkoda, bo pierwsze obiadki u nich były smaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfred rzeczywiście upadł na "pysk" ostatnio. Dostał co innego niż zamówiłem bo ponoć nie było, potem okazaa się, że jednak i owszem. Identycznie z piwem - tego, które chciałem miałao nie byc. Za 10 minut klient przy sasiednim stoliku poprosił u innej kelnerki i..... dostał. Potem jeszcze w w rachunku policzyli mi nie to co zamawiałem (oczywiście zawyżony). Kelnerki młodziutkie jakieś nierozgranięte. Kucharze "na lokalu" wykłócaja się z nimi na cały głos. Do tego brudne obrusy i okruchy na stole po porzednich gościach. Normalnie tandeta. Świetny przykład jak szybko można stracić to co się zyskało (dobra opinię). Dziwię się włascicielowi, przecież jeszcze troche i nikt tam nie pójdzie. Podobnie zresztą jest z więzieniem - obsługa i jedzenie coraz gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sphinx powinien całkowicie być zamknięty,tym bardziej, że został otwarty w miejscu gdzie był bar gdzie warunki sanitarne mogły być lepsze.Cóż wybierzcie Klepatrę w pasażu TESCO, możę tam będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie Sphinx jest w porządku! W Warszawie w Złotych Tarasach natomiast kelner (bardzo inteligentnie) chcial mnie oszukać na 10 zł. Wg niego 25 x 2 = 60. Tam juz nigdy nie pojde. Natomiast tu? Hm. Wydaje mi sie, ze przesadzacie. Poszedł jakis inspektor pedant, zobaczył jakas pier***e i juz wielka afera. LUBLINIE! Opanuj sie. Nasze gazety szukaja na siłe sensacji, zupełnie tak, jakby bardzo chciały się upodabniać do Faktu. Robicie afery z największych pierdół. Żałosne. Ale śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedziele bylam ze znajomymi w Sfinksie. Kelner powiedzial ze na jedzenie trzeba poczekac 25 min. Jak sie okazalo na zamowienie czekalismy 55 min, przy czym polowa dan byla juz zimna. Po wytwornym obiedzie u 2 z 4 osob pojawily sie objawy zatrucia. Zaburzenia zdrowotne utrzymywaly sie przez dwa dni. Juz nigdy tam nie pojde! Czy wszystkie "renomowane" restauracje musza schodzic na psy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** mac te gazety pisza bzdury,połowa tego to nie prawda. Słyszalem jak to bylo od pracownika ze Sfinxa i od ch**a rzeczy sie nie zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dalej łykajcie to wszystko co wam zapoda ten szmatławiec.dzis byłem w sfinksie i zjadłem dobry obiad... to co pisze gazeta to same bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*** niewierne w sfinxie jest dobra szama a sanepid wali w ch*** takie moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba która wypowiedziała sie na temat zarobkow w sfinksie to jakis totalny półmózg.Przez takie gazety jak ta i takie osoby widze ze plotki smierdza tu wielkim gów**em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej! My niedlugo otworzymy restauracje . Z Sanepidem to wiemy duzo, bo nas naprawde mecza, ale mysle ze to na dobre. Takie miejsce jak te co mieli klopoty ostatnio z nimi to nie powinny juz wiecej otworzyc. Pamietam ze kiedys szlem na spacer z psem, i przypadkowo widzialem kuchnie od jakiejs knajpki, bylo dla mnie szok. Sprzet domowy, i brudny, kafelki zolte od tluszczu, i inne syfy. Mi sie wydaje ze w innych czasach bylo inaczej, ze kazdy jeden co niby umial gotowac to mogl otworzyc lokal. A wtedy, mi sie wydaje ze reguly higieny byly naprawde inne, bo te miejsca mimo wszystko sie trzymaja. Sanepid powinien zrobic wiecej takich kontrolow, to moze ludzie beda mieli wiekszy wybor gdzie jesc i sie spotkac, a nie to i wszedzie spotkana pizza, pierogi i schabowy w 50 stylach, bo i tak robiona w frytkownice. Jako szef kuchni, osobiscie zawsze dbalem o czystosci i swiezosci, a sie nauczylem nigdy nie podac potrawe ktora sam bym nie jadl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo za artukuł i komentarze, autor artykułu na pewno dostanie dobra robotę w fakcie:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie pisze się o tych zadowolonych gościach, tylko zawsze o tych którym coś się nie podobało, zawsze to kelner jest ten zły a klienci to święte krowy, zawsze poszkodowani!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...