Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Zamknęliśmy Bawarski. Pub: To nieprawda

Utworzony przez erwin, 2 listopada 2010 r. o 17:55 Powrót do artykułu
wreszcie zamknęli ten syf. bawarski to melina a nie pub, ludzie zamknijcie to gówno albo sprzedajcie komuś, kto ma łeb na karku i zrobi z tego porządne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie.. mój ulubiony bawarski zamknięty.. ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam to nawet szkło mieli brudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne Jesz Burgery bez udziału p.Gesller...........Do kogo tu bedą mieli pretensje właściciele???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie informacje na temat pubu "Bawarski" zawarte w tym artykule to pomówienia i oszczerstwa. Jeśli chodzi o datę wizyty sanepidu tez jest błędna i kontrola ta nie była przeprowadzona 1 listopada tylko kilka dni wcześniej i na jej podstawie lokal NIE ZOSTAŁ zamknięty nawet na 5 minut. W dniu kontroli oraz po jej przeprowadzeniu lokal ciagle był czynny. W dniu jutrzejszym tj. 3 listopada 2010 "dziennik wschodni" zostanie podany do sądu o zniesławienie oraz podawanie fałszywych informacji. [MENAGER Pubu "BAWARSKI"]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie informacje na temat pubu "Bawarski" zawarte w tym artykule to pomówienia i oszczerstwa. Jeśli chodzi o datę wizyty sanepidu tez jest błędna i kontrola ta nie była przeprowadzona 1 listopada tylko kilka dni wcześniej i na jej podstawie lokal NIE ZOSTAŁ zamknięty nawet na 5 minut. W dniu kontroli oraz po jej przeprowadzeniu lokal ciagle był czynny. W dniu jutrzejszym tj. 3 listopada 2010 "dziennik wschodni" zostanie podany do sądu o zniesławienie oraz podawanie fałszywych informacji. [MENAGER Pubu "BAWARSKI"]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki z bawarskiego trzymajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje , że Orient również widziałam dziś otwarty.... hmmm jutro sprawdzę, bo nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawarski to melina powinni juz dawno zamknąć tę klite dla meneli. Gorzej niz w podmiejskim PKP za czasów Gierka.Jak ludzie chcą przebywać w lokalu gdzie nie działa klimatyzacja, dym papierosowy un oszący sie w lokalu powoduje ze ludzie nie widzą brudu. PZDR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychu napisał:
Bawarski to melina powinni juz dawno zamknąć tę klite dla meneli. Gorzej niz w podmiejskim PKP za czasów Gierka.Jak ludzie chcą przebywać w lokalu gdzie nie działa klimatyzacja, dym papierosowy un oszący sie w lokalu powoduje ze ludzie nie widzą brudu. PZDR
<5> w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, brak wentylacji doprowadza do tego, ze nie da się wytrzymać od unoszącego się dymu papierosowego, zimna woda, brak papieru/ suszarek w toaletach, wiecznie wylewające szambo. na kuchni też jeden wielki syf. obsługa pracuje zle i ma wszystko w du*** bo nie dostają CI ludzie wypłat po parę miesięcy, bo szefuncio woli balować zamiast płacić ludziom. oj weźcie się za ten lokal bo się zrobi mordownia i upadnie tak jak rejs. a potencjał w tej knajpie jest wielki, wystarczy mieć łeb na karku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja Wam powiem ze tam jadam obiady raz na jakis czas i mi smakuja:) i to za 10,90. Pale papierosy to mi dym nie przeszkadza. Poza tym to jest brudno czasami:) ale fajny lokal. Kelnerki miłe i ładne, na kuchni to nie wiem czy brudno bo nie byłem tam nigdy. nie załatwiam sie po lokalach wiec paieru nie potrzebuje a suszarka z tego co pamiętam to jest. Muzykę mają do bani ale czy to powód żeby zamykać fajny lokal w którym nie jest drogo Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawarski to jedyne miejsce w centrum gdzie można zjeść posiłek za rozsądne pieniądze, obiadki są smaczne a frytki lepsze jak w KFC, obsługa jest bardzo miła, kelnerka ładne i uśmiechnięte, codziennie są nowe promocje zarówno na jedzenie jak i na alkohole wiec każdy znajdzie coś dla siebie, co do dymu to są przecież wydzielone sale dla nie palących...Bardzo fajny lokal i nie rozumiem tej nagonki medialnej, proste jak komuś się nie podoba to lokali w Lublinie nie brakuje...Ja szczerze polecam. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
<5> w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, brak wentylacji doprowadza do tego, ze nie da się wytrzymać od unoszącego się dymu papierosowego, zimna woda, brak papieru/ suszarek w toaletach, wiecznie wylewające szambo. na kuchni też jeden wielki syf. obsługa pracuje zle i ma wszystko w du*** bo nie dostają CI ludzie wypłat po parę miesięcy, bo szefuncio woli balować zamiast płacić ludziom. oj weźcie się za ten lokal bo się zrobi mordownia i upadnie tak jak rejs. a potencjał w tej knajpie jest wielki, wystarczy mieć łeb na karku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie co chcecie, może dla niektórych jest to melina, ale dla mnie jest to świetny lokal. Oczywiście są pewne nieprawidłowości jak w każdym lokalu, ale takiej pizzy i takiego grzańca jak w Bawarskim w całym Lublinie nie dostaniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do bałaganu w lokalu to największy robią "klienci" wieczorami, będąc w bawarskim w ciągu dnia widać że obsługa dba o lokal... nie dziwie się że wieczorem obsługa nie potrafi zapanować nad porządkiem skoro zdarzają się klienci którzy za świetną zabawę uważają zrobienie z "wafla" wiór i rozsypanie po całej sali- czasem dziwię się że obsługa nie wyprowadzi takich delikwentów na kopach z lokalu. A co do ciepłej wody w Bawarskim to nie zauważyłem żeby jej nie było- może co niektórzy powinni zapoznać się z instrukcją obsługi kranów. Co do papieru toaletowego/do wycierana rąk to zdarzają się braki- wystarczy zwrócić uwagę barmanowi a on się tym zajmie- sprawdzony sposób;) Co do kuchni nie byłem nie widziałem... Muzyka- będąc w Bawarskim kilka razy w tygodniu nie muszę używać zegarka żeby wiedzieć która godzina- monotonia jednej płyty jest przytłaczająca- warto by raz na jakiś czas zmienić płytę na inną... ale w podobnym klimacie- ta muzyka nadaje charakteru temu lokalowi. Przyznam szczerze że nie wytrzymał bym tam 15 minut gdyby z głośników słychać by było muzykę typu MTV czy VIVA- nie ten klimat. Lepszej pizzy w Lublinie nie jadłem jak w Bawarskim. Co do obsługi to jak by ktoś nie zauważył (był pierwszy raz) to są oni świeży a że ludzką rzeczą jest się mylić to chyba można im wybaczyć wpadki. Wyprawialiśmy z kolegami imprezę urodzinową dla kumpla i obsługa nie zawiodła- urocze kelnerki zawsze uśmiechnięte i pomocne - czego chcieć więcej. Zastanawiam się czym podpadli obsłudze Ci którzy źle piszą o Bawarskim. Bardzo ciekawe... Wieżę w to że obsługa dokłada wszelkich starań aby ugościć wszystkich jak najlepiej, a jeśli czegoś nie dopatrzyła to poprawi wszystko żeby było TIP TOP:> Do zobaczenia w Bawarskim:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wanat napisał:
Mówcie co chcecie, może dla niektórych jest to melina, ale dla mnie jest to świetny lokal. Oczywiście są pewne nieprawidłowości jak w każdym lokalu, ale takiej pizzy i takiego grzańca jak w Bawarskim w całym Lublinie nie dostaniecie. [/quote]
Co do bałaganu w lokalu to największy robią "klienci" wieczorami, będąc w bawarskim w ciągu dnia widać że obsługa dba o lokal... nie dziwie się że wieczorem obsługa nie potrafi zapanować nad porządkiem skoro zdarzają się klienci którzy za świetną zabawę uważają zrobienie z "wafla" wiór i rozsypanie po całej sali- czasem dziwię się że obsługa nie wyprowadzi takich delikwentów na kopach z lokalu.
haha obsługa powinna chyba dbać o lokal przez cały czas a nie tylko w dzień jak są pustki. prawda jest taka, że jak się przyjdzie w dzień o ktoś się fatyguje po pół godziny do stolika i ma cie głęboko w du.pie, obsługa nie wie co ma na kuchni, jakie piwa są i jest totalnie nieprofesjonalna. [quote]Zastanawiam się czym podpadli obsłudze Ci którzy źle piszą o Bawarskim. Bardzo ciekawe...
niczym ale jeśli chodzi się do bawarskiego regularnie i za każdym razem czegoś nie ma, kuchnie zamykaja ci przed nosem, pizza z salami wychodzi bez salami, a grzaniec to nic innego jak wygazowane piwo podgrzane z 2 goździkami to sory ale klient sie wkurza. prawda jest taka ze lokal ma duzy potencjal, ale niestety przydałoby się zrobić w nim wiele technicznych spraw + wyszkolić obsluge i trzymac ich mocno za kark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bawarski to syf, brud... jest duszno i nie mowie tu tylko o dymie papierosowym tylko o powietrzu ktorego tam brak! ZAWSZE ALE to zawsze czegos nie ma na przyklad ekspresu do kawy to tam chyba nigdy nie bylo wiec zastanawiam sie po co w menu sa KAwy takie jak late capuccino i inne...jak mozna dostac tylko rozpuszczalną. woglole po co to menu jest takie rozbudowane JAK i tak polowy z nich nigdy nie ma... obsługa ogolnie miła... trzeba zrozumiec ze jesli caly lokal jest przepelniony i kilka stolikow chce skladac zamowienia na raz to mozna czasem o czyms zapomniec. po za tym nikt nie jest nie omylny... ale sama kara 500 zl swiadczy o tym ze nie za bardzo dbano o ten lokal i moze sie poprawilo ale to tylko tym czasowo... w lublinie jest baaardzoo duzo lepszych knajp niz bawarski i chyba wiecej tam nie pojjde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, no i przede wszystkim nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia. Minus taki że często tam brakuje wolnych miejsc a wieczorami w weekendy to bez rezerwacji możemy praktycznie zapomnieć żeby tam coś znaleźć wolnego. Lokal cały czas się rozwija więc sądzę że te wszystkie minusy o których piszecie prawdziwe czy też nie zostaną zlikwidowane razem z upływem czasu żebyście już się tak nie bulwersowali tylko dostrzegali klimat tego miejsca który w lublinie jest jedyny i niepowtarzalny.. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, no i przede wszystkim nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia. Minus taki że często tam brakuje wolnych miejsc a wieczorami w weekendy to bez rezerwacji możemy praktycznie zapomnieć żeby tam coś znaleźć wolnego. Lokal cały czas się rozwija więc sądzę że te wszystkie minusy o których piszecie prawdziwe czy też nie zostaną zlikwidowane razem z upływem czasu żebyście już się tak nie bulwersowali tylko dostrzegali klimat tego miejsca który w lublinie jest jedyny i niepowtarzalny.. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...