Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 listopada 2010 r.
15:50
Edytuj ten wpis

Sanepid: Zamknęliśmy Bawarski. Pub: To nieprawda

0 19 A A

Bardzo zły stan sanitarny oraz techniczny lokali i zagrożenie dla zdrowia gości zadecydowały, że inspektorzy bezzwłocznie wydali decyzję o zamknięciu pubu Bawarskiego przy Krakowskim Przedmieściu i restauracji Orient Express przy ul. Złotej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To efekt weekendowej kontroli. – Właściciele nie spodziewali się kontroli w dzień Wszystkich Świętych – mówi Barbara Sawa – Wojtanowicz, kierownik działu żywności w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublinie.

Stan restauracji pozostawiał wiele do życzenia. – Brak segregacji żywności, brak środków do dezynfekcji rąk, brak ciepłej wody, to jedne z licznych uchybień w przypadku obydwu restauracji – wymienia Barbara Sawa – Wojtanowicz.

– Pracownicy nie mieli aktualnych badań lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych, odzież służbową przechowywali razem z odzieżą prywatną – dodaje. Stan sufitów i ścian w lokalach pozostawiał wiele do życzenia. Pracownicy sanepidu dopatrzyli się też nieszczelnej instalacji kanalizacyjnej, co w efekcie powodowało liczne wycieki i zawilgocenia.

Inspektorzy nałożyli na właścicieli lokali mandaty w wysokości 500 zł. – We wtorek rano stawili się już w powiatowej stacji, by zgłosić, że stan lokali poprawił się. Ponowne kontrole wykażą, czy wydamy decyzję o ponownym otwarciu obydwu restauracji – kwituje Barbara Sawa – Wojtanowicz.

Tymczasem po publikacji naszego artykułu napisał do nas internauta. - Pub Bawarski nie został zamknięty. Tak w sobotę, jak w niedzielę i do tej pory pub jest cały czas otwarty dla gości - napisał do nas Internauta.

Sprawdziliśmy ten sygnał. - Nie byliśmy zamknięci nawet przez pięć minut - potwierdziła w rozmowie z nami kelnerka z Pubu Bawarskiego.

Nie chciała jednak powiedzieć nic więcej na temat kontroli sanepidu w lokalu. Z Barbarą Sawą-Wojtanowicz nie udało nam się ponownie skontaktować.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marek / 25 listopada 2010 o 05:29
0
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, no i przede wszystkim nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia. Minus taki że często tam brakuje wolnych miejsc a wieczorami w weekendy to bez rezerwacji możemy praktycznie zapomnieć żeby tam coś znaleźć wolnego. Lokal cały czas się rozwija więc sądzę że te wszystkie minusy o których piszecie prawdziwe czy też nie zostaną zlikwidowane razem z upływem czasu żebyście już się tak nie bulwersowali tylko dostrzegali klimat tego miejsca który w lublinie jest jedyny i niepowtarzalny.. Pozdrawiam
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa ... rozwiń
Avatar
Marek / 25 listopada 2010 o 05:26
0
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, no i przede wszystkim nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia. Minus taki że często tam brakuje wolnych miejsc a wieczorami w weekendy to bez rezerwacji możemy praktycznie zapomnieć żeby tam coś znaleźć wolnego. Lokal cały czas się rozwija więc sądzę że te wszystkie minusy o których piszecie prawdziwe czy też nie zostaną zlikwidowane razem z upływem czasu żebyście już się tak nie bulwersowali tylko dostrzegali klimat tego miejsca który w lublinie jest jedyny i niepowtarzalny.. Pozdrawiam
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa ... rozwiń
Avatar
Dawid / 16 listopada 2010 o 15:24
0
bawarski to syf, brud... jest duszno i nie mowie tu tylko o dymie papierosowym tylko o powietrzu ktorego tam brak! ZAWSZE ALE to zawsze czegos nie ma na przyklad ekspresu do kawy to tam chyba nigdy nie bylo wiec zastanawiam sie po co w menu sa KAwy takie jak late capuccino i inne...jak mozna dostac tylko rozpuszczalną. woglole po co to menu jest takie rozbudowane JAK i tak polowy z nich nigdy nie ma... obsługa ogolnie miła... trzeba zrozumiec ze jesli caly lokal jest przepelniony i kilka stolikow chce skladac zamowienia na raz to mozna czasem o czyms zapomniec. po za tym nikt nie jest nie omylny... ale sama kara 500 zl swiadczy o tym ze nie za bardzo dbano o ten lokal i moze sie poprawilo ale to tylko tym czasowo... w lublinie jest baaardzoo duzo lepszych knajp niz bawarski i chyba wiecej tam nie pojjde
bawarski to syf, brud... jest duszno i nie mowie tu tylko o dymie papierosowym tylko o powietrzu ktorego tam brak! ZAWSZE ALE to zawsze czegos nie ma na przyklad ekspresu do kawy to tam chyba nigdy nie bylo wiec zastanawiam sie po co w menu sa KAwy takie jak late capuccino i inne...jak mozna dostac tylko rozpuszczalną. woglole po co to menu jest takie rozbudowane JAK i tak polowy z nich nigdy nie ma... obsługa ogolnie miła... trzeba zrozumiec ze jesli caly lokal jest przepelniony i kilka stolikow chce skladac zamowienia na raz to mozna c... rozwiń
Avatar
all / 6 listopada 2010 o 00:08
0
[quote name='Wanat' timestamp='1288908070' post='374148']
Mówcie co chcecie, może dla niektórych jest to melina, ale dla mnie jest to świetny lokal. Oczywiście są pewne nieprawidłowości jak w każdym lokalu, ale takiej pizzy i takiego grzańca jak w Bawarskim w całym Lublinie nie dostaniecie.
[/quote]
Co do bałaganu w lokalu to największy robią "klienci" wieczorami, będąc w bawarskim w ciągu dnia widać że obsługa dba o lokal... nie dziwie się że wieczorem obsługa nie potrafi zapanować nad porządkiem skoro zdarzają się klienci którzy za świetną zabawę uważają zrobienie z "wafla" wiór i rozsypanie po całej sali- czasem dziwię się że obsługa nie wyprowadzi takich delikwentów na kopach z lokalu. [/quote]
haha obsługa powinna chyba dbać o lokal przez cały czas a nie tylko w dzień jak są pustki. prawda jest taka, że jak się przyjdzie w dzień o ktoś się fatyguje po pół godziny do stolika i ma cie głęboko w du.pie, obsługa nie wie co ma na kuchni, jakie piwa są i jest totalnie nieprofesjonalna.

[quote]Zastanawiam się czym podpadli obsłudze Ci którzy źle piszą o Bawarskim. Bardzo ciekawe...


niczym ale jeśli chodzi się do bawarskiego regularnie i za każdym razem czegoś nie ma, kuchnie zamykaja ci przed nosem, pizza z salami wychodzi bez salami, a grzaniec to nic innego jak wygazowane piwo podgrzane z 2 goździkami to sory ale klient sie wkurza. prawda jest taka ze lokal ma duzy potencjal, ale niestety przydałoby się zrobić w nim wiele technicznych spraw + wyszkolić obsluge i trzymac ich mocno za kark


niczym ale jeśli chodzi się do bawarskiego regularnie i za każdym razem czegoś nie ma, kuchnie zamykaja ci przed nosem, pizza z salami wychodzi bez salami, a grzaniec to nic innego jak wygazowane piwo podgrzane z 2 goździkami to sory ale klient sie wkurza. prawda jest taka ze lokal ma duzy potencjal, ale niestety przydałoby się zrobić w nim wiele technicznych spraw + wyszkolić obsluge i trzymac ich mocno za kark rozwiń
Avatar
stały bywalec / 4 listopada 2010 o 23:25
0
Co do bałaganu w lokalu to największy robią "klienci" wieczorami, będąc w bawarskim w ciągu dnia widać że obsługa dba o lokal... nie dziwie się że wieczorem obsługa nie potrafi zapanować nad porządkiem skoro zdarzają się klienci którzy za świetną zabawę uważają zrobienie z "wafla" wiór i rozsypanie po całej sali- czasem dziwię się że obsługa nie wyprowadzi takich delikwentów na kopach z lokalu. A co do ciepłej wody w Bawarskim to nie zauważyłem żeby jej nie było- może co niektórzy powinni zapoznać się z instrukcją obsługi kranów. Co do papieru toaletowego/do wycierana rąk to zdarzają się braki- wystarczy zwrócić uwagę barmanowi a on się tym zajmie- sprawdzony sposób;)

Co do kuchni nie byłem nie widziałem...
Muzyka- będąc w Bawarskim kilka razy w tygodniu nie muszę używać zegarka żeby wiedzieć która godzina- monotonia jednej płyty jest przytłaczająca- warto by raz na jakiś czas zmienić płytę na inną... ale w podobnym klimacie- ta muzyka nadaje charakteru temu lokalowi. Przyznam szczerze że nie wytrzymał bym tam 15 minut gdyby z głośników słychać by było muzykę typu MTV czy VIVA- nie ten klimat.

Lepszej pizzy w Lublinie nie jadłem jak w Bawarskim.

Co do obsługi to jak by ktoś nie zauważył (był pierwszy raz) to są oni świeży a że ludzką rzeczą jest się mylić to chyba można im wybaczyć wpadki.
Wyprawialiśmy z kolegami imprezę urodzinową dla kumpla i obsługa nie zawiodła- urocze kelnerki zawsze uśmiechnięte i pomocne - czego chcieć więcej.

Zastanawiam się czym podpadli obsłudze Ci którzy źle piszą o Bawarskim. Bardzo ciekawe...
Wieżę w to że obsługa dokłada wszelkich starań aby ugościć wszystkich jak najlepiej, a jeśli czegoś nie dopatrzyła to poprawi wszystko żeby było TIP TOP:>


Do zobaczenia w Bawarskim:)
Co do bałaganu w lokalu to największy robią "klienci" wieczorami, będąc w bawarskim w ciągu dnia widać że obsługa dba o lokal... nie dziwie się że wieczorem obsługa nie potrafi zapanować nad porządkiem skoro zdarzają się klienci którzy za świetną zabawę uważają zrobienie z "wafla" wiór i rozsypanie po całej sali- czasem dziwię się że obsługa nie wyprowadzi takich delikwentów na kopach z lokalu. A co do ciepłej wody w Bawarskim to nie zauważyłem żeby jej nie było- może co niektórzy powinni zapoznać się z instrukcją obsługi... rozwiń
Avatar
Wanat / 4 listopada 2010 o 23:01
0
Mówcie co chcecie, może dla niektórych jest to melina, ale dla mnie jest to świetny lokal. Oczywiście są pewne nieprawidłowości jak w każdym lokalu, ale takiej pizzy i takiego grzańca jak w Bawarskim w całym Lublinie nie dostaniecie.
Avatar
powazny biznesman / 4 listopada 2010 o 11:00
0
[quote name='Gość' timestamp='1288795175' post='372938']
<5>
w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, brak wentylacji doprowadza do tego, ze nie da się wytrzymać od unoszącego się dymu papierosowego, zimna woda, brak papieru/ suszarek w toaletach, wiecznie wylewające szambo. na kuchni też jeden wielki syf. obsługa pracuje zle i ma wszystko w du*** bo nie dostają CI ludzie wypłat po parę miesięcy, bo szefuncio woli balować zamiast płacić ludziom. oj weźcie się za ten lokal bo się zrobi mordownia i upadnie tak jak rejs. a potencjał w tej knajpie jest wielki, wystarczy mieć łeb na karku.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1288795175' post='372938']
<5>
w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, brak wentylacji doprowadza do tego, ze nie da się wytrzymać od unoszącego się dymu papierosowego, zimna woda, brak papieru/ suszarek w toaletach, wiecznie wylewające szambo. na kuchni też jeden wielki syf. obsługa pracuje zle i ma wszystko w du*** bo nie dostają CI ludzie wypłat po parę miesięcy, bo s... rozwiń
Avatar
Smakosz / 3 listopada 2010 o 17:29
0
[size="7"][size="7"]Bawarski to jedyne miejsce w centrum gdzie można zjeść posiłek za rozsądne pieniądze, obiadki są smaczne a frytki lepsze jak w KFC, obsługa jest bardzo miła, kelnerka ładne i uśmiechnięte, codziennie są nowe promocje zarówno na jedzenie jak i na alkohole wiec każdy znajdzie coś dla siebie, co do dymu to są przecież wydzielone sale dla nie palących...Bardzo fajny lokal i nie rozumiem tej nagonki medialnej, proste jak komuś się nie podoba to lokali w Lublinie nie brakuje...Ja szczerze polecam.


pozdro[/size][/size]
Avatar
konsument / 3 listopada 2010 o 17:14
0
[size="5"][font="Century Gothic"][font="Impact"][font="Comic Sans MS"][font="Book Antiqua"][font="Arial Black"]a ja Wam powiem ze tam jadam obiady raz na jakis czas i mi smakuja:) i to za 10,90. Pale papierosy to mi dym nie przeszkadza. Poza tym to jest brudno czasami:) ale fajny lokal. Kelnerki miłe i ładne, na kuchni to nie wiem czy brudno bo nie byłem tam nigdy. nie załatwiam sie po lokalach wiec paieru nie potrzebuje a suszarka z tego co pamiętam to jest. Muzykę mają do bani ale czy to powód żeby zamykać fajny lokal w którym nie jest drogo Pozdrawiam[/font][/font][/font][/font][/font][/size]
[size="5"][font="Century Gothic"][font="Impact"][font="Comic Sans MS"][font="Book Antiqua"][font="Arial Black"]a ja Wam powiem ze tam jadam obiady raz na jakis czas i mi smakuja:) i to za 10,90. Pale papierosy to mi dym nie przeszkadza. Poza tym to jest brudno czasami:) ale fajny lokal. Kelnerki miłe i ładne, na kuchni to nie wiem czy brudno bo nie byłem tam nigdy. nie załatwiam sie po lokalach wiec paieru nie potrzebuje a suszarka z tego co pamiętam to jest. Muzykę mają do bani al... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2010 o 15:39
0
[quote name='Rychu' timestamp='1288792847' post='372890']
Bawarski to melina powinni juz dawno zamknąć tę klite dla meneli. Gorzej niz w podmiejskim PKP za czasów Gierka.Jak ludzie chcą przebywać w lokalu gdzie nie działa klimatyzacja, dym papierosowy un oszący sie w lokalu powoduje ze ludzie nie widzą brudu.
PZDR
[/quote]


<5>
w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, brak wentylacji doprowadza do tego, ze nie da się wytrzymać od unoszącego się dymu papierosowego, zimna woda, brak papieru/ suszarek w toaletach, wiecznie wylewające szambo. na kuchni też jeden wielki syf. obsługa pracuje zle i ma wszystko w du*** bo nie dostają CI ludzie wypłat po parę miesięcy, bo szefuncio woli balować zamiast płacić ludziom. oj weźcie się za ten lokal bo się zrobi mordownia i upadnie tak jak rejs. a potencjał w tej knajpie jest wielki, wystarczy mieć łeb na karku.
[quote name='Rychu' timestamp='1288792847' post='372890']
Bawarski to melina powinni juz dawno zamknąć tę klite dla meneli. Gorzej niz w podmiejskim PKP za czasów Gierka.Jak ludzie chcą przebywać w lokalu gdzie nie działa klimatyzacja, dym papierosowy un oszący sie w lokalu powoduje ze ludzie nie widzą brudu.
PZDR
[/quote]


<5>
w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, br... rozwiń
Avatar
Marek / 25 listopada 2010 o 05:29
0
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, no i przede wszystkim nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia. Minus taki że często tam brakuje wolnych miejsc a wieczorami w weekendy to bez rezerwacji możemy praktycznie zapomnieć żeby tam coś znaleźć wolnego. Lokal cały czas się rozwija więc sądzę że te wszystkie minusy o których piszecie prawdziwe czy też nie zostaną zlikwidowane razem z upływem czasu żebyście już się tak nie bulwersowali tylko dostrzegali klimat tego miejsca który w lublinie jest jedyny i niepowtarzalny.. Pozdrawiam
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa ... rozwiń
Avatar
Marek / 25 listopada 2010 o 05:26
0
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, no i przede wszystkim nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia. Minus taki że często tam brakuje wolnych miejsc a wieczorami w weekendy to bez rezerwacji możemy praktycznie zapomnieć żeby tam coś znaleźć wolnego. Lokal cały czas się rozwija więc sądzę że te wszystkie minusy o których piszecie prawdziwe czy też nie zostaną zlikwidowane razem z upływem czasu żebyście już się tak nie bulwersowali tylko dostrzegali klimat tego miejsca który w lublinie jest jedyny i niepowtarzalny.. Pozdrawiam
Bawarski to jeden z najlepszych i najciekawiej urządzonych lokali w lublinie. Chodzę tam mniej więcej raz na tydzień i zawsze jestem zadowolony, oczywiście ma parę minusów ale jaki lokal ich niema ? Jedzenie nie dość że w bardzo przystępnej cenie to jeszcze jak na warunki lubelskie jedno z lepszych w lublinie a pizze to mają chyba najlepszą w lublinie ja przynajmniej lepszej nigdzie nie jadłem a uwierzcie mi że z pośród wszystkich lubelskich lokali mógłbym wyliczyć na palcach jednej dłoni te w których jeszcze nie skosztowałem pizzy. Obsługa ... rozwiń
Avatar
Dawid / 16 listopada 2010 o 15:24
0
bawarski to syf, brud... jest duszno i nie mowie tu tylko o dymie papierosowym tylko o powietrzu ktorego tam brak! ZAWSZE ALE to zawsze czegos nie ma na przyklad ekspresu do kawy to tam chyba nigdy nie bylo wiec zastanawiam sie po co w menu sa KAwy takie jak late capuccino i inne...jak mozna dostac tylko rozpuszczalną. woglole po co to menu jest takie rozbudowane JAK i tak polowy z nich nigdy nie ma... obsługa ogolnie miła... trzeba zrozumiec ze jesli caly lokal jest przepelniony i kilka stolikow chce skladac zamowienia na raz to mozna czasem o czyms zapomniec. po za tym nikt nie jest nie omylny... ale sama kara 500 zl swiadczy o tym ze nie za bardzo dbano o ten lokal i moze sie poprawilo ale to tylko tym czasowo... w lublinie jest baaardzoo duzo lepszych knajp niz bawarski i chyba wiecej tam nie pojjde
bawarski to syf, brud... jest duszno i nie mowie tu tylko o dymie papierosowym tylko o powietrzu ktorego tam brak! ZAWSZE ALE to zawsze czegos nie ma na przyklad ekspresu do kawy to tam chyba nigdy nie bylo wiec zastanawiam sie po co w menu sa KAwy takie jak late capuccino i inne...jak mozna dostac tylko rozpuszczalną. woglole po co to menu jest takie rozbudowane JAK i tak polowy z nich nigdy nie ma... obsługa ogolnie miła... trzeba zrozumiec ze jesli caly lokal jest przepelniony i kilka stolikow chce skladac zamowienia na raz to mozna c... rozwiń
Avatar
all / 6 listopada 2010 o 00:08
0
[quote name='Wanat' timestamp='1288908070' post='374148']
Mówcie co chcecie, może dla niektórych jest to melina, ale dla mnie jest to świetny lokal. Oczywiście są pewne nieprawidłowości jak w każdym lokalu, ale takiej pizzy i takiego grzańca jak w Bawarskim w całym Lublinie nie dostaniecie.
[/quote]
Co do bałaganu w lokalu to największy robią "klienci" wieczorami, będąc w bawarskim w ciągu dnia widać że obsługa dba o lokal... nie dziwie się że wieczorem obsługa nie potrafi zapanować nad porządkiem skoro zdarzają się klienci którzy za świetną zabawę uważają zrobienie z "wafla" wiór i rozsypanie po całej sali- czasem dziwię się że obsługa nie wyprowadzi takich delikwentów na kopach z lokalu. [/quote]
haha obsługa powinna chyba dbać o lokal przez cały czas a nie tylko w dzień jak są pustki. prawda jest taka, że jak się przyjdzie w dzień o ktoś się fatyguje po pół godziny do stolika i ma cie głęboko w du.pie, obsługa nie wie co ma na kuchni, jakie piwa są i jest totalnie nieprofesjonalna.

[quote]Zastanawiam się czym podpadli obsłudze Ci którzy źle piszą o Bawarskim. Bardzo ciekawe...


niczym ale jeśli chodzi się do bawarskiego regularnie i za każdym razem czegoś nie ma, kuchnie zamykaja ci przed nosem, pizza z salami wychodzi bez salami, a grzaniec to nic innego jak wygazowane piwo podgrzane z 2 goździkami to sory ale klient sie wkurza. prawda jest taka ze lokal ma duzy potencjal, ale niestety przydałoby się zrobić w nim wiele technicznych spraw + wyszkolić obsluge i trzymac ich mocno za kark


niczym ale jeśli chodzi się do bawarskiego regularnie i za każdym razem czegoś nie ma, kuchnie zamykaja ci przed nosem, pizza z salami wychodzi bez salami, a grzaniec to nic innego jak wygazowane piwo podgrzane z 2 goździkami to sory ale klient sie wkurza. prawda jest taka ze lokal ma duzy potencjal, ale niestety przydałoby się zrobić w nim wiele technicznych spraw + wyszkolić obsluge i trzymac ich mocno za kark rozwiń
Avatar
stały bywalec / 4 listopada 2010 o 23:25
0
Co do bałaganu w lokalu to największy robią "klienci" wieczorami, będąc w bawarskim w ciągu dnia widać że obsługa dba o lokal... nie dziwie się że wieczorem obsługa nie potrafi zapanować nad porządkiem skoro zdarzają się klienci którzy za świetną zabawę uważają zrobienie z "wafla" wiór i rozsypanie po całej sali- czasem dziwię się że obsługa nie wyprowadzi takich delikwentów na kopach z lokalu. A co do ciepłej wody w Bawarskim to nie zauważyłem żeby jej nie było- może co niektórzy powinni zapoznać się z instrukcją obsługi kranów. Co do papieru toaletowego/do wycierana rąk to zdarzają się braki- wystarczy zwrócić uwagę barmanowi a on się tym zajmie- sprawdzony sposób;)

Co do kuchni nie byłem nie widziałem...
Muzyka- będąc w Bawarskim kilka razy w tygodniu nie muszę używać zegarka żeby wiedzieć która godzina- monotonia jednej płyty jest przytłaczająca- warto by raz na jakiś czas zmienić płytę na inną... ale w podobnym klimacie- ta muzyka nadaje charakteru temu lokalowi. Przyznam szczerze że nie wytrzymał bym tam 15 minut gdyby z głośników słychać by było muzykę typu MTV czy VIVA- nie ten klimat.

Lepszej pizzy w Lublinie nie jadłem jak w Bawarskim.

Co do obsługi to jak by ktoś nie zauważył (był pierwszy raz) to są oni świeży a że ludzką rzeczą jest się mylić to chyba można im wybaczyć wpadki.
Wyprawialiśmy z kolegami imprezę urodzinową dla kumpla i obsługa nie zawiodła- urocze kelnerki zawsze uśmiechnięte i pomocne - czego chcieć więcej.

Zastanawiam się czym podpadli obsłudze Ci którzy źle piszą o Bawarskim. Bardzo ciekawe...
Wieżę w to że obsługa dokłada wszelkich starań aby ugościć wszystkich jak najlepiej, a jeśli czegoś nie dopatrzyła to poprawi wszystko żeby było TIP TOP:>


Do zobaczenia w Bawarskim:)
Co do bałaganu w lokalu to największy robią "klienci" wieczorami, będąc w bawarskim w ciągu dnia widać że obsługa dba o lokal... nie dziwie się że wieczorem obsługa nie potrafi zapanować nad porządkiem skoro zdarzają się klienci którzy za świetną zabawę uważają zrobienie z "wafla" wiór i rozsypanie po całej sali- czasem dziwię się że obsługa nie wyprowadzi takich delikwentów na kopach z lokalu. A co do ciepłej wody w Bawarskim to nie zauważyłem żeby jej nie było- może co niektórzy powinni zapoznać się z instrukcją obsługi... rozwiń
Avatar
Wanat / 4 listopada 2010 o 23:01
0
Mówcie co chcecie, może dla niektórych jest to melina, ale dla mnie jest to świetny lokal. Oczywiście są pewne nieprawidłowości jak w każdym lokalu, ale takiej pizzy i takiego grzańca jak w Bawarskim w całym Lublinie nie dostaniecie.
Avatar
powazny biznesman / 4 listopada 2010 o 11:00
0
[quote name='Gość' timestamp='1288795175' post='372938']
<5>
w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, brak wentylacji doprowadza do tego, ze nie da się wytrzymać od unoszącego się dymu papierosowego, zimna woda, brak papieru/ suszarek w toaletach, wiecznie wylewające szambo. na kuchni też jeden wielki syf. obsługa pracuje zle i ma wszystko w du*** bo nie dostają CI ludzie wypłat po parę miesięcy, bo szefuncio woli balować zamiast płacić ludziom. oj weźcie się za ten lokal bo się zrobi mordownia i upadnie tak jak rejs. a potencjał w tej knajpie jest wielki, wystarczy mieć łeb na karku.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1288795175' post='372938']
<5>
w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, brak wentylacji doprowadza do tego, ze nie da się wytrzymać od unoszącego się dymu papierosowego, zimna woda, brak papieru/ suszarek w toaletach, wiecznie wylewające szambo. na kuchni też jeden wielki syf. obsługa pracuje zle i ma wszystko w du*** bo nie dostają CI ludzie wypłat po parę miesięcy, bo s... rozwiń
Avatar
Smakosz / 3 listopada 2010 o 17:29
0
[size="7"][size="7"]Bawarski to jedyne miejsce w centrum gdzie można zjeść posiłek za rozsądne pieniądze, obiadki są smaczne a frytki lepsze jak w KFC, obsługa jest bardzo miła, kelnerka ładne i uśmiechnięte, codziennie są nowe promocje zarówno na jedzenie jak i na alkohole wiec każdy znajdzie coś dla siebie, co do dymu to są przecież wydzielone sale dla nie palących...Bardzo fajny lokal i nie rozumiem tej nagonki medialnej, proste jak komuś się nie podoba to lokali w Lublinie nie brakuje...Ja szczerze polecam.


pozdro[/size][/size]
Avatar
konsument / 3 listopada 2010 o 17:14
0
[size="5"][font="Century Gothic"][font="Impact"][font="Comic Sans MS"][font="Book Antiqua"][font="Arial Black"]a ja Wam powiem ze tam jadam obiady raz na jakis czas i mi smakuja:) i to za 10,90. Pale papierosy to mi dym nie przeszkadza. Poza tym to jest brudno czasami:) ale fajny lokal. Kelnerki miłe i ładne, na kuchni to nie wiem czy brudno bo nie byłem tam nigdy. nie załatwiam sie po lokalach wiec paieru nie potrzebuje a suszarka z tego co pamiętam to jest. Muzykę mają do bani ale czy to powód żeby zamykać fajny lokal w którym nie jest drogo Pozdrawiam[/font][/font][/font][/font][/font][/size]
[size="5"][font="Century Gothic"][font="Impact"][font="Comic Sans MS"][font="Book Antiqua"][font="Arial Black"]a ja Wam powiem ze tam jadam obiady raz na jakis czas i mi smakuja:) i to za 10,90. Pale papierosy to mi dym nie przeszkadza. Poza tym to jest brudno czasami:) ale fajny lokal. Kelnerki miłe i ładne, na kuchni to nie wiem czy brudno bo nie byłem tam nigdy. nie załatwiam sie po lokalach wiec paieru nie potrzebuje a suszarka z tego co pamiętam to jest. Muzykę mają do bani al... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2010 o 15:39
0
[quote name='Rychu' timestamp='1288792847' post='372890']
Bawarski to melina powinni juz dawno zamknąć tę klite dla meneli. Gorzej niz w podmiejskim PKP za czasów Gierka.Jak ludzie chcą przebywać w lokalu gdzie nie działa klimatyzacja, dym papierosowy un oszący sie w lokalu powoduje ze ludzie nie widzą brudu.
PZDR
[/quote]


<5>
w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, brak wentylacji doprowadza do tego, ze nie da się wytrzymać od unoszącego się dymu papierosowego, zimna woda, brak papieru/ suszarek w toaletach, wiecznie wylewające szambo. na kuchni też jeden wielki syf. obsługa pracuje zle i ma wszystko w du*** bo nie dostają CI ludzie wypłat po parę miesięcy, bo szefuncio woli balować zamiast płacić ludziom. oj weźcie się za ten lokal bo się zrobi mordownia i upadnie tak jak rejs. a potencjał w tej knajpie jest wielki, wystarczy mieć łeb na karku.
[quote name='Rychu' timestamp='1288792847' post='372890']
Bawarski to melina powinni juz dawno zamknąć tę klite dla meneli. Gorzej niz w podmiejskim PKP za czasów Gierka.Jak ludzie chcą przebywać w lokalu gdzie nie działa klimatyzacja, dym papierosowy un oszący sie w lokalu powoduje ze ludzie nie widzą brudu.
PZDR
[/quote]


<5>
w tym lokalu nie ma klimatyzacji, wieczny chlew, brakuje towaru, piwo zlewane z 5 innych, brudne szkło, w całym lokalu jest strasznie brudno, br... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!