Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schetyna nie akceptuje wypowiedzi Palikota

Utworzony przez z POlski wschodniej, 21 maja 2008 r. o 14:40 Powrót do artykułu
To, że POseł POlikot ośmiesza siebie, POrażkę obywatelską i jej wyborców to mnie bardzo cieszy. Ale on także POtwornie ośmiesza całą lubelszczyznę. Dochodzę do wniosku, że POlikot przejął POłeczkę PO POśle nOSIOŁowskim i stał się dyżurnym błaznem POrażki POpaprańców. Prywatnie sprawił, że NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIę żADNEGO WYROBU POLMOSU LUBLIN I FIRMY AMBRA a mieszkańcom Biłgoraja serdecznie współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzyk to pies i szatan !!!! wywalić tego szmatławca z Kościoła !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z POlski wschodniej napisał:
To, że POseł POlikot ośmiesza siebie, POrażkę obywatelską i jej wyborców to mnie bardzo cieszy. Ale on także POtwornie ośmiesza całą lubelszczyznę. Dochodzę do wniosku, że POlikot przejął POłeczkę PO POśle nOSIOŁowskim i stał się dyżurnym błaznem POrażki POpaprańców. Prywatnie sprawił, że NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIę żADNEGO WYROBU POLMOSU LUBLIN I FIRMY AMBRA a mieszkańcom Biłgoraja serdecznie współczuję.
Do tej pory byłem abstynentem, ale teraz kupię jakiś produkt lubelskiego Polmosu i "uczczę" fakt, że w końcu znalazł się jakiś poseł, który nazywa rzeczy po imieniu. Gwałty na policji, szerzenie nienawiści rasowej i wyznaniowej, nienależne przywileje dla wybranych grup zawodowych, defraudacje publicznych i społecznych funduszy , dyskryminacja ze względu na orientację seksualną - to jest niestety codzienność w naszym kraju i należy o tym publicznie mówić. Nie głosowałem na posła Palikota, ale w przyszłych wyborach to zrobię, nawet gdyby startował z listy innej partii niż PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem PO ale mam nadzieje że w końcu ktoś sie weźmie za tego pajaca bo on kompromituje nie tylko siebie ale także lubelszczyzne. Trzeba w końcu rozgnonić lubelską PO Palikota wraz z jego przydupasami i stworzyć NORMALNE struktury! Jak widać żeby byc politykiem kasa to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze dobrze poukładane w głowie i męski poziom testosteronu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chory człowiek powinien leczyć sie na nogi bo na głowe to jest zapuzno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
to chory człowiek powinien leczyć sie na nogi bo na głowe to jest zapuzno
Ja wiem czy za pÓźno?? Mi się wydaję, że ten człowiek nie musi się leczyć na głowę. P.S. Palikot przynajmniej nie jest analfabetą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nie chcę słuchać o tym psycholu!!!!! Tusk weż go wreszcie zabierz nie wiem do Peru albo jeszcze dalej!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna, a odpier*** sie od Palikota. My tam lubimy, jak gosc nazywa rzeczy po imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...