Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 maja 2008 r.
11:27
Edytuj ten wpis

Schetyna nie akceptuje wypowiedzi Palikota

0 8 A A

Wicepremier Grzegorz Schetyna krytykuje posła Janusza Palikota za nazwanie o. Tadeusza Rydzyka szatanem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W wywiadzie dla dziennika "Polska" Janusz Palikot, lider lubelskiej PO, powiedział o o. Tadeuszu Rydzyku, że jest złym człowiekiem, czyli używając języka teologicznego szatanem. Zarzucił też duchownemu kradzież pieniędzy, które mu się nie należały.

Dzisiaj skomentował to w Radiu ZET wicepremier Grzegorz Schetyna: - Miałem nadzieję, że Janusz Palikot zajmie się pracą w komisji "Przyjazne państwo", pokaże, że jest dobrym parlamentarzystą i że ma pomysł na poprawianie prawa w Polsce, a nie tylko na polityczne happeningi. Nie akceptuję takich wypowiedzi.

Minister zapewnił, że jest mu przykro, iż poseł Palikot "w swoich absurdalnych występach używa słów nieobyczajnych". Obiecał rozmowę z lubelskiem posłem. - Dla takich happeningów, dla takich zachowań, nie ma miejsca w PO - powiedział Schetyna, ale nie dał jasnej odpowiedzi czy Palikot zostanie wyrzucony z partii.
(rp)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
diabel / 23 maja 2008 o 17:41
0
Schetyna, a odpier*** sie od Palikota. My tam lubimy, jak gosc nazywa rzeczy po imieniu.
Avatar
Magdunia / 22 maja 2008 o 18:30
0
Ja już nie chcę słuchać o tym psycholu!!!!! Tusk weż go wreszcie zabierz nie wiem do Peru albo jeszcze dalej!!!!!!
Avatar
Gość / 21 maja 2008 o 16:52
0
epoka 21 napisał:
to chory człowiek powinien leczyć sie na nogi bo na głowe to jest zapuzno


Ja wiem czy za pÓźno?? Mi się wydaję, że ten człowiek nie musi się leczyć na głowę.

P.S.
Palikot przynajmniej nie jest analfabetą
Avatar
epoka 21 / 21 maja 2008 o 16:41
0
to chory człowiek powinien leczyć sie na nogi bo na głowe to jest zapuzno
Avatar
simon / 21 maja 2008 o 15:57
0
Jestem zwolennikiem PO ale mam nadzieje że w końcu ktoś sie weźmie za tego pajaca bo on kompromituje nie tylko siebie ale także lubelszczyzne. Trzeba w końcu rozgnonić lubelską PO Palikota wraz z jego przydupasami i stworzyć NORMALNE struktury! Jak widać żeby byc politykiem kasa to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze dobrze poukładane w głowie i męski poziom testosteronu...
Avatar
j / 21 maja 2008 o 15:42
0
z POlski wschodniej napisał:
To, że POseł POlikot ośmiesza siebie, POrażkę obywatelską i jej wyborców to mnie bardzo cieszy. Ale on także POtwornie ośmiesza całą lubelszczyznę. Dochodzę do wniosku, że POlikot przejął POłeczkę PO POśle nOSIOŁowskim i stał się dyżurnym błaznem POrażki POpaprańców.
Prywatnie sprawił, że NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIę żADNEGO WYROBU POLMOSU LUBLIN I FIRMY AMBRA a mieszkańcom Biłgoraja serdecznie współczuję.

Do tej pory byłem abstynentem, ale teraz kupię jakiś produkt lubelskiego Polmosu i "uczczę" fakt, że w końcu znalazł się jakiś poseł, który nazywa rzeczy po imieniu. Gwałty na policji, szerzenie nienawiści rasowej i wyznaniowej, nienależne przywileje dla wybranych grup zawodowych, defraudacje publicznych i społecznych funduszy , dyskryminacja ze względu na orientację seksualną - to jest niestety codzienność w naszym kraju i należy o tym publicznie mówić. Nie głosowałem na posła Palikota, ale w przyszłych wyborach to zrobię, nawet gdyby startował z listy innej partii niż PO.

Do tej pory byłem abstynentem, ale teraz kupię jakiś produkt lubelskiego Polmosu i "uczczę" fakt, że w końcu znalazł się jakiś poseł, który nazywa rzeczy po imieniu. Gwałty na policji, szerzenie nienawiści rasowej i wyznaniowej, nienależne przywileje dla wybranych grup zawodowych, defraudacje publicznych i społecznych funduszy , dyskryminacja ze względu na orientację seksualną - to jest niestety codzienność w naszym kraju i należy o tym publicznie mówić. Nie głosowałem na posła Palikota, ale w przyszłych wyborac... rozwiń
Avatar
koko / 21 maja 2008 o 15:30
0
rydzyk to pies i szatan !!!! wywalić tego szmatławca z Kościoła !!!!!!!
Avatar
z POlski wschodniej / 21 maja 2008 o 14:40
0
To, że POseł POlikot ośmiesza siebie, POrażkę obywatelską i jej wyborców to mnie bardzo cieszy. Ale on także POtwornie ośmiesza całą lubelszczyznę. Dochodzę do wniosku, że POlikot przejął POłeczkę PO POśle nOSIOŁowskim i stał się dyżurnym błaznem POrażki POpaprańców.
Prywatnie sprawił, że NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIę żADNEGO WYROBU POLMOSU LUBLIN I FIRMY AMBRA a mieszkańcom Biłgoraja serdecznie współczuję.
Avatar
diabel / 23 maja 2008 o 17:41
0
Schetyna, a odpier*** sie od Palikota. My tam lubimy, jak gosc nazywa rzeczy po imieniu.
Avatar
Magdunia / 22 maja 2008 o 18:30
0
Ja już nie chcę słuchać o tym psycholu!!!!! Tusk weż go wreszcie zabierz nie wiem do Peru albo jeszcze dalej!!!!!!
Avatar
Gość / 21 maja 2008 o 16:52
0
epoka 21 napisał:
to chory człowiek powinien leczyć sie na nogi bo na głowe to jest zapuzno


Ja wiem czy za pÓźno?? Mi się wydaję, że ten człowiek nie musi się leczyć na głowę.

P.S.
Palikot przynajmniej nie jest analfabetą
Avatar
epoka 21 / 21 maja 2008 o 16:41
0
to chory człowiek powinien leczyć sie na nogi bo na głowe to jest zapuzno
Avatar
simon / 21 maja 2008 o 15:57
0
Jestem zwolennikiem PO ale mam nadzieje że w końcu ktoś sie weźmie za tego pajaca bo on kompromituje nie tylko siebie ale także lubelszczyzne. Trzeba w końcu rozgnonić lubelską PO Palikota wraz z jego przydupasami i stworzyć NORMALNE struktury! Jak widać żeby byc politykiem kasa to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze dobrze poukładane w głowie i męski poziom testosteronu...
Avatar
j / 21 maja 2008 o 15:42
0
z POlski wschodniej napisał:
To, że POseł POlikot ośmiesza siebie, POrażkę obywatelską i jej wyborców to mnie bardzo cieszy. Ale on także POtwornie ośmiesza całą lubelszczyznę. Dochodzę do wniosku, że POlikot przejął POłeczkę PO POśle nOSIOŁowskim i stał się dyżurnym błaznem POrażki POpaprańców.
Prywatnie sprawił, że NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIę żADNEGO WYROBU POLMOSU LUBLIN I FIRMY AMBRA a mieszkańcom Biłgoraja serdecznie współczuję.

Do tej pory byłem abstynentem, ale teraz kupię jakiś produkt lubelskiego Polmosu i "uczczę" fakt, że w końcu znalazł się jakiś poseł, który nazywa rzeczy po imieniu. Gwałty na policji, szerzenie nienawiści rasowej i wyznaniowej, nienależne przywileje dla wybranych grup zawodowych, defraudacje publicznych i społecznych funduszy , dyskryminacja ze względu na orientację seksualną - to jest niestety codzienność w naszym kraju i należy o tym publicznie mówić. Nie głosowałem na posła Palikota, ale w przyszłych wyborach to zrobię, nawet gdyby startował z listy innej partii niż PO.

Do tej pory byłem abstynentem, ale teraz kupię jakiś produkt lubelskiego Polmosu i "uczczę" fakt, że w końcu znalazł się jakiś poseł, który nazywa rzeczy po imieniu. Gwałty na policji, szerzenie nienawiści rasowej i wyznaniowej, nienależne przywileje dla wybranych grup zawodowych, defraudacje publicznych i społecznych funduszy , dyskryminacja ze względu na orientację seksualną - to jest niestety codzienność w naszym kraju i należy o tym publicznie mówić. Nie głosowałem na posła Palikota, ale w przyszłych wyborac... rozwiń
Avatar
koko / 21 maja 2008 o 15:30
0
rydzyk to pies i szatan !!!! wywalić tego szmatławca z Kościoła !!!!!!!
Avatar
z POlski wschodniej / 21 maja 2008 o 14:40
0
To, że POseł POlikot ośmiesza siebie, POrażkę obywatelską i jej wyborców to mnie bardzo cieszy. Ale on także POtwornie ośmiesza całą lubelszczyznę. Dochodzę do wniosku, że POlikot przejął POłeczkę PO POśle nOSIOŁowskim i stał się dyżurnym błaznem POrażki POpaprańców.
Prywatnie sprawił, że NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIę żADNEGO WYROBU POLMOSU LUBLIN I FIRMY AMBRA a mieszkańcom Biłgoraja serdecznie współczuję.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

II liga piłkarzy ręcznych: Tylko rezerwy Azotów nie zawiodły

II liga piłkarzy ręcznych: Tylko rezerwy Azotów nie zawiodły 0 0

W 10. kolejce grupy trzeciej A komplet punktów zdobyły Azoty II. Swoje mecze przegrały za to: AZS UMCS i Olimpia

Nagły zwrot akcji w sądowej sprawie prezydenta Żuka. Sędzia upomniała prezydenckiego prawnika
pilne

Nagły zwrot akcji w sądowej sprawie prezydenta Żuka. Sędzia upomniała prezydenckiego prawnika 4 1

Zaskakujący przebieg miała dzisiejsza rozprawa sądowa w sprawie prezydenta Lublina. Sąd miał stwierdzić, czy Krzysztof Żuk złamał prawo będąc zarazem prezydentem i członkiem rady nadzorczej PZU Życie. Miał także ocenić, czy wojewoda słusznie próbował usunąć za to Żuka ze stanowiska

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką 0 1

Dziewczęta (i chłopaki), czapki na głowy! Bo główka się przeziębi. Pomnik też człowiek, czapkę mieć musi – uważają aktywistki z Bombardowania Włóczką, które wczoraj zadbały o zdrowie i look kamiennych dziewczynek.

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert]
artykuł aktualizowany

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert] 0 1

Zbliża się Black Friday. Lubelskie galerie handlowe i sklepy kuszą rabatami nawet w wysokości 70 proc.

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z właścicieli uciekł z miasta

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z właścicieli uciekł z miasta 21 9

Egipcjanie prowadzący bar w Krasnymstawie nadal słyszą rasistowskie wyzwiska i groźby. Jeden w końcu się poddał i uciekł z miasta

Azoty Puławy grają dzisiaj z MMTS Kwidzyn

Azoty Puławy grają dzisiaj z MMTS Kwidzyn 0 0

We wtorkowy wieczór Azoty Puławy zmierzą się we własnej hali z MMTS Kwidzyn. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30. Transmisję przeprowadzi nSport +

40-latek wszedł pod ciężarówkę. Zginął na miejscu

40-latek wszedł pod ciężarówkę. Zginął na miejscu 9 3

Tragiczny wypadek. 40-latek zginął pod kołami ciężarówki.

Ratusz organizuje spotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego i czeka na opinie mieszkańców

Ratusz organizuje spotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego i czeka na opinie mieszkańców 0 1

O pomysłach na nowe zasady działania budżetu obywatelskiego można porozmawiać podczas dzisiejszego spotkania organizowanego przez Urząd Miasta. Ratusz zaproponował zmianę zasad, a teraz pyta mieszkańców o zdanie.

Andrzej Gmitruk nie żyje. Tragiczna śmierć słynnego trenera
film

Andrzej Gmitruk nie żyje. Tragiczna śmierć słynnego trenera 41 1

Nie żyje Andrzej Gmitruk. Miał 67 lat. Słynny trener zmarł tragicznie ( nad ranem 20.11) prawdopodobnie w pożarze domu jednorodzinnego w Hipolitowie pod Warszawą. Gmitruk był jednym z najwybitniejszych szkoleniowców w historii polskiego boksu. Prowadził m.in. Andrzeja Gołotę czy Tomasza Adamka.

Nasz bank pracuje bez zmian – mówi prezes Getin Noble Bank, Artur Klimczak

Nasz bank pracuje bez zmian – mówi prezes Getin Noble Bank, Artur Klimczak 0

Tysiące palików w wąwozie między LSM i Czubami. Nie wszystkim mieszkańcom się podobają [zdjęcia]
galeria

Tysiące palików w wąwozie między LSM i Czubami. Nie wszystkim mieszkańcom się podobają [zdjęcia] 32 36

Jedni widzą tu sztukę, drudzy zagrożenie. Część mieszkańców obawia się, że ktoś dotkliwie zrani się o drewniane paliki powbijane w ziemię przez artystów w wąwozie między osiedlami LSM i Czubami. Pierwszy wypadek już był, z udziałem psa. Przechodnie pytają: co może się tu wydarzyć, gdy paliki przykryje śnieg?

Piąte z rzędu zwycięstwo siatkarek Tomasovii, porażka LUK AZS UMCS

Piąte z rzędu zwycięstwo siatkarek Tomasovii, porażka LUK AZS UMCS 0 0

Trwa dobra passa Tomasovii. Podopieczne Stanisława Kaniewskiego właśnie zanotowały piąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonały u siebie Pogoń Proszowice 3:0 nawet mimo braku Marty Chwały

Mikołaje na start, wkrótce charytatywny bieg w Puławach

Mikołaje na start, wkrótce charytatywny bieg w Puławach 4 0

W pierwszą niedzielę grudnia w Puławach wystartuje siedmiokilometrowy Bieg Miko-łajów. Start tradycyjnie, przy Pałacu Czartoryskich. Meta - przy schronisku dla bezdomnych nad Wisłą. To właśnie dla osób korzystających z ośrodka zbierana będzie żywność.

"Pasja życia" w Akademii Zapomnianych Arcydzieł Filmowych
29 listopada 2018, 18:00

"Pasja życia" w Akademii Zapomnianych Arcydzieł Filmowych 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 29 listopada o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się projekcja filmu Pasja życia Vincente Minelliego.

Nowy cyrk w Puławach
10 listopada 2018, 17:00

Nowy cyrk w Puławach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika zaprasza do hali Zespołu Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7) na wyjątkowy spektakl Spektrum, będący barwnym widowiskiem cyrkowym. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada o godz. 17.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!