Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ściana wstydu. Na ulicach Lublina pojawią się billboardy z nazwiskami niektórych radnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2019 r. o 19:50 Powrót do artykułu
Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem mieszkańcem Lublina i właśnie ci radni nie głosowali wbrew mojej woli!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna durnota plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdą wybory i znów ich wybiorą. Kiedy się nauczą Polacy że od 1989 roku Polska rządzą klany i doją z tego państwa ile się da. Ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana że jedynkom nabijają głosy ludzie z ostatnich miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego takie uogólnienie? Mojej woli w żaden sposób nie naruszyli, a też jestem mieszkańcem Lublina. Jak już chcą tak się "eksponować", to niech przynajmniej napiszą prawdę - wbrew woli niecałych 9% mieszkańców. Wypraszam sobie wypowiadanie się w moim imieniu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie poszedłem na referendum właśnie dlatego żeby zdecydował wybrany przeze mnie prezydent i radni bo ja się na tej sprawie nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że należało by takie plakaty wywiesić za 4,5 roku przed kolejnymi wyborami samorzadowymi , tedy ci ludzie z listy wstydu ponownie wystawią swoje facjaty na ulicy. Wtedy należało by przypomnieć co zrobili z wolą wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łysy spłaca dług sponsorom swojej kampanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej posadzić parę drzew zamiast wydawać pieniądze na durnoty i przyczyniać się do wycięcia kolejnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowa reklama dla radnych którzy przyczynili się do tego, że podpalane co roku śmietnisko zamieni się w park naturalistyczny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuba propagandowa Lubelskiego Ruchu Miejskiego znowu nadaje i nachalnie reklamuje swoich przydupasków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem  mieszkańcem i radni glosowali tak jak powini,zgodnie z moim głosem. Przynajmniej zrobi się tam porządek a nie jakieś nie wiadomo co, bezużyteczne pole . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i przyzwoitości to uczucia dzisiaj nie znane, zwłaszcza wśród polityków, nawet wśród radnych samorządowych. Szkoda czasu, fatygi i pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zaglosowali !!! Garstka ludzi była przeciw. Brawo radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzić to się Wy powinniście z takimi płytkimi pomysłami.  Eh... A radni barwo Wy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzić powinni się obrońcy tego śmietnika na Górkach który obecnie służy jedynie pijaczkom i piromanom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odpie...cie się od Pana Chodunia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Szczegolnie przed wyborami zapiecze to te meskie i damskie mameje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna inicjatywa! Wyborcy mają prawo wiedzieć, jak się zachowują ludzie, którzy dostają co miesiąc nieopodatkowaną dodatkową pensję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabudować Lublin tak jak to się dzieje na Śląsku i będzie super, tylko pamiętajcie że ilość nigdy nie idzie w parze z jakością ........no ale prostego elementu Lublin (chyba) potrzebuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...