Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie sędzio jeśli masz pan trochę chonoru dla godła Polskiego i szacunku wobec nas obywateli zwolnij się .POlskie prawo jest jak pajęczyna wróble przeleci mucha się zatrzyma  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne sądy ! Konstytucja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ófaga sont jósz jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K O N S T Y T U C J A, rozumiem że od dzisiaj wszyscy na podwójnym gazie będą dostawać podobne wyroki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia w sądzie iw rządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESTETY SĄDY I KARY SĄ TYLKO DLA ZWYKŁYCH OBYWATELI, KTÓRZY ZA BYLE CO TRAFIAJA POTEM ZA KRATKI,NA UKŁADY NIE MA RADY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cy apelacja cofnęła mu również zakaz prowadzenia samochodu? No w końcu to dobry chłop i pewnie wypił przez roztargnienie, nie tak jak zwykły człowiek, którego należy surowo ukarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie sędziego i sądu po tak "drobniutkim" wykroczeńku POwinno być wzorem dla innych sądów i wszystkich drobnych pijaczków jeżdżących na podwójnych gazach. POdobno według konstytucji jesteśmy wszyscy równi. Jeśli nie to należy zamienić kostytucję na OTUA w której nadzwyczajna kasta będzie miała nadzwyczajne przywileje, min. wolno im kraść,wyprowadzać, pić za kółkiem bez żadnych konsekwencji prawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydu nie macie sdądowe pajace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Sędzia- Pijak będzie osądzał nietrzeźwych kierujących w majestacie prawa.Panie Ziobro rozwal Pan wreszcie tą bezkarną kastę!!!!
 Masz rację. My lubiący % i kółko mamy nareszcie swojego chłopa w wymiarze sprawiedliwości. Będzie nas bronił, a nie skazywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzież uczcie sie na sędziego to jeden zawód który jest nie odpowiedzialny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest przestępstwo,powinien być wydalony z zawodu obligatoryjnie,a nie zdany na łaskę kolegów,funkcjonariusz natychmiast jest zwalniany ze służby a sędzia to też funkcjonariusz , zrobili z siebie nietykalna kaste.gdzie jestes Ziobro????gon przestepcow z wymiaru sprawidliwosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem policjantem, czyli jak mnie złapią pijanego za kierownicą to też mnie przeniosą na inne stanowisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli po pijaku też sądził, to były niepoczytalne wyroki? Niezawisłość zwisła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo czy posiadacie odpis wyroku aby można w razie czego powołać się na takie same okoliczności popełnienia czynu zabronionego .Będę jechała nawalona Górą P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lepiej będzie,jeżeli niektóre dokumenty zniszczymy.Są w nich rzeczy kompromitujące nie resort i ludzi ze służby bezpieczeństwa, tylko byłą opozycję, wielu waszych kolegów. Może dojść do tragedii" - neon24 pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHAMIE zdejmij ten łańcuch z orłem bo chcę cie opluć.
 No to teraz kolesie z kasty namierza cie i upier..a dla przykladu za obraze pana sedziego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak zwrot pieniędzy za dojazdy do i z pracy będzie mu się należał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci prawa!Uczcie się wydawania wyroków dla pijanych kierowców,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzwyczjna kasta ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...