Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal w autobusie MPK Lublin. Kierowca wyrzucił 10-latka z autobusu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2019 r. o 08:27 Powrót do artykułu
widziałem to uświniane stworzenie . Kierowca miał rację! Takim artykułem tylko utwierdzcie "chłopczyka" że bycie świni/ą i cham/skie zachowanie to norma za którą cały świat stoi murem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również spotkałam się z taką sytuacją. Kierowca wyprosił moja siostrę z autobusu ponieważ trzymała w rękach rolki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK Lublin, wstyd na całą Polskę !!! Jakby to się wydarzyło w cywilizowanym kraju to w ramach przeprosin by dzieciak dostał bilet miesięczny na rok czy jakiś upominek, model autobusu czy coś i przede wszystkim przeprosiny za chamstwo kierowcy. Ale widzę że na wschodzie dalej mentalność sowiecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a meneli zasmradzajacych caly autobus to wpuszczaja niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezsens... W pobliżu początkowego na Wygodnej nie ma żadnej szkoły, szkoła jest przy Zdrowej, a stamtąd bardzo blisko jest do 3, więc nikt mu nie kazał czekać. Same kłamstwa! I nie, nie bronie kierowcy, absolutnie, ale ten artykuł jest przekoloryzowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Grace jak dziecko pewnie nie machnęło na przystanku warunkowym to co się dziwisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...