Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga do WSA na referendum ws. górek. "Normalne życie w tej okolicy będzie niemożliwe"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2019 r. o 12:53 Powrót do artykułu
Mieszkam na osiedlu Botanik. Byłem rok temu z psem na spacerze właśnie na górkach, na rozbitej butelce pies paskudnie rozciął łapę, trzeba było ją szyć. Taka jest prawda, więc ten kolo co to chce mieć widoczek z okna niech nie będzie taki "hop do przodu" Czy są chomiki? Facet odpowiada że nie widział, ale widział dziury w ziemi. A UFO widział ? No nie, ale widział zdjęcia !!!!! Jestem za parkiem, jestem za tym by moje dziecko mogło pojezdzić na rolkach, na rowerze po parkowych alejkach. Chcę móc pójść na spacer bez konieczności kupowania biletu do Ogrodu Botanicznego. Chcę by było czysto, porządnie i bezpiecznie. Bo teraz ze względu na porozbijane butelki, śmieci dziecko ma zakaz chodzenia na górki. Tam jest po prostu niebezpiecznie!!
 Kłamiesz dewelotrollu nieudaczniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ten pan kupował mieszkanie to nie zastanowiło to że komuś jego blok widok zasłonił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, przecież to ściema z tym parkiem....czy jakikolwiek inwestor dotrzymał takich pustych obietnic wobec urzędu miasta? czy lecelrc zbudował multikino na zana? czy plaza zbudowała hotel? czy w końcu same lubelskie urzędasy dotrzymały obietnicy danej mieszkańcom że nowa wylotówka na warszawę nie będzie straszyć betonem odwiedzających skansen bo zostanie kompleksowo zasłonięta roślinnością? przecież tak samo będzie z tym pseudo parkiem, to taka wspólna ściema dewelopera i przychylnych mu urzędasów, żeby uspokoić opinię publiczną
 Skoro ciemny lud na to pozwala, to czemu nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym 4 - 5 zmianami świateł to bujda, niemal codziennie przejeżdżam tamtędy i to w godzinach szczytu. Nigdy nie stałem dłużej jak dwie zmiany świateł. Dzisiaj ul. Poligonowa to dwujezdniowa o czterech pasach ruchu, na której ruch jest mikry. Jeśli mieszkańcy os. Botanik narzekają na brak zieleni to nic prostszego niż wziąć przykład z mieszkańców os. Mickiewicza, którzy w nieprawomyślnych czasach peerelu sami sadzili drzewa i zakładali zieleńce, a później o nie dbali w ramach czynów społecznych. Niestety dzisiaj wspólnoty mieszkaniowe zdominowali "roszczeniowcy", którzy zamiast sadzić drzewa wolą stawiać płoty i obsadzać je tujami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Deweloperzy nie zajmą się remontem kamienic, pustostanów w Śródmieściu i udostępniania ich chętnym ??? Ceny, miasta odstraszają....Lepiej kupić za grosze ziemię, odrolniczyć ją, uzbroić i można zarabiać !!! A Miasto wybuduje infrastrukturę ! Zobaczcie co się dzieje na Czubach....tylko patrzeć jak zacznie się budowa po stronie Starego Gaju !!! "Postawmy na klimat a nie na beton" - Panie Prezydencie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelotrolle partacze won z tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, przecież to ściema z tym parkiem....czy jakikolwiek inwestor dotrzymał takich pustych obietnic wobec urzędu miasta? czy lecelrc zbudował multikino na zana? czy plaza zbudowała hotel? czy w końcu same lubelskie urzędasy dotrzymały obietnicy danej mieszkańcom że nowa wylotówka na warszawę nie będzie straszyć betonem odwiedzających skansen bo zostanie kompleksowo zasłonięta roślinnością? przecież tak samo będzie z tym pseudo parkiem, to taka wspólna ściema dewelopera i przychylnych mu urzędasów, żeby uspokoić opinię publiczną
Skoro ciemny lud na to pozwala, to czemu nie?
 Ciemny lud jest manipulowany przez dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam wszystkich do głosowania na TAK w referendum. Głosując na TAK w końcu odzyskamy 75 ha górek czechowskich i zyskamy wielki ogromny park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha 4-5 zmian świateł, szkoda że nie 15-16, skąd wzięliście tego bajkopisarza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera, znowu w piątek po południu artykuł o Górkach - znowu trolle wynajęte przez dewelopera będą musiały robić w weekend :)
 Haha, Pan Artur i don Dziubbone w łikendzik będą obżerać się kawiorem popijanym 30-letnim łiskaczem, podczas gdy ich dewelo-trole będą klepać dewelo-farmazony za 10 zł/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA PARKIEM, to wielgaśny teren wystarczy miejsca każdemu i na bloki i na park i dla wszystkich mieszkańcow to ponad 100 hektarów teren ogromny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawle.Deweloper wybuduje na 31 ha mieszkania a gdzie będą wybudowane szkoły,przedszkola sklepy przychodnie i cała inna infrastruktura.Powierzchniowo to mające powstać osiedle jest takie jak Tatary.Niech Pan zorientuje się ile jest tam obiektów infrastruktury która musi powstać by mieszkańcy mogli normalnie żyć. Deweloper wie że Ci zmuszą miasto by ta infrastruktura była na terenach niby parku.
dokładnie, dewelopera interesyuje tylko, ile m2 mieszkań da się wycisnąć z terenu i opchnąć ludziom...całą infrastruktura towarzysząca dzielnicy mieszkaniowej to już nie jego broszka... oczywiśćie ja się deweloperowi nie dziwię że chce zarobić, dziwię się natomiast urzędnikom, którzy chcą mu taki "prezent" zrobić - ciekawe ile i w jaki sposób oni mają na tym zarobić???
 Potem będą sprzedawać kawałki gruntu miastu pod drogę czy pod szkołę po 700 czy 1000 zł mkw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecne górki to toaleta psów z Czechowa, sprzątać po pupilkach nie trzeba to wyprowadzają tam...ludzi spacerujacych tam nie widziałam. Poza tym co chwila ktoś śmieci podrzuci. Uporządkować, zamontować nawet monitoring i czekać na park, ja jestem za budową parku, piękne tereny, teraz nieużytki jedynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość. Zarzucasz mi że na nim nie mieszkam. Na jakiej podstawie??? Wyzywasz mnie od nieudaczników, dlaczego ? Znasz mnie, wiesz co osiągnąłem co robię w życiu??? Wyganiasz z forum piszących nie po twojej myśli. Kto dał ci do tego prawo ? Tak jestem za parkiem ! Wszystko co napisałem to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawle.Deweloper wybuduje na 31 ha mieszkania a gdzie będą wybudowane szkoły,przedszkola sklepy przychodnie i cała inna infrastruktura.Powierzchniowo to mające powstać osiedle jest takie jak Tatary.Niech Pan zorientuje się ile jest tam obiektów infrastruktury która musi powstać by mieszkańcy mogli normalnie żyć. Deweloper wie że Ci zmuszą miasto by ta infrastruktura była na terenach niby parku.
 Czuć w tym wszystkim rękę tego lokalnego watażki lumpen-oligarchy don piątkone, którego zakusy względem górek zdemaskował już dawno palikot youtu.be/dhHpjxxX8io. Ten cwaniak skumał się jakiś czas temu z tebewałkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt aby Oni mieli widok na górki, czy to normalne ludzie weźcie w głowkę sie puknijcie, wiadomo o co chodzi teraz w tej rzekomej obronie górek, to obrona widoku z okna na góreczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na osiedlu Botanik. Byłem rok temu z psem na spacerze właśnie na górkach, na rozbitej butelce pies paskudnie rozciął łapę, trzeba było ją szyć. Taka jest prawda, więc ten kolo co to chce mieć widoczek z okna niech nie będzie taki "hop do przodu" Czy są chomiki? Facet odpowiada że nie widział, ale widział dziury w ziemi. A UFO widział ? No nie, ale widział zdjęcia !!!!! Jestem za parkiem, jestem za tym by moje dziecko mogło pojezdzić na rolkach, na rowerze po parkowych alejkach. Chcę móc pójść na spacer bez konieczności kupowania biletu do Ogrodu Botanicznego. Chcę by było czysto, porządnie i bezpiecznie. Bo teraz ze względu na porozbijane butelki, śmieci dziecko ma zakaz chodzenia na górki. Tam jest po prostu niebezpiecznie!!
 ok, przekonałeś nas - postawmy blokowisko na 10 tys. ludzi bo twój pies skaleczył się w nogę hahahaha ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość. Zarzucasz mi że na nim nie mieszkam. Na jakiej podstawie??? Wyzywasz mnie od nieudaczników, dlaczego ? Znasz mnie, wiesz co osiągnąłem co robię w życiu??? Wyganiasz z forum piszących nie po twojej myśli. Kto dał ci do tego prawo ? Tak jestem za parkiem ! Wszystko co napisałem to prawda.
 Kłamiesz dewelotrollu nieudaczniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie w tej okolicy będzie jak najbardziej możliwe. Tylko trzeba przestać myśleć wyłącznie o swoim tyłku i wziąć pod uwagę, że inni ludzie też tu mieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...