Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czytać rztelnie.Wyborcza napisała 722.A to znacznie zmienia proporcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitera ? ...a ona umie czytać i pisać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 22 odwołania, ale 722 odwołania. Chyba różnica nie? Kurcze, ludzie troche sie przyłożcie do tej roboty bo głupoty wychodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni lekarze,qrwa nóż się w kieszeni otwiera jak się to czyta!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urwa mać !!! dzisiaj chciałem się zarejestrowac i mnie odesłali bo kontraktów nie mają podpisanych z NFZ-tem Jeba* całą słuzbe zdrowia!!! same kur*y!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesio napisał:
Biedni lekarze,qrwa nóż się w kieszeni otwiera jak się to czyta!!!!!!!
Przeczytaj jeszcze raz na trzeźwo. Ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to wstępowałem do PO aby Nasz Fundusz Zarobkowy przeznaczać dla innych. Muszę przecież zapłacić składkę członkowską. Nie mam zamiaru głodować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnystaw zamknięte 7 najbardziej obleganych poradni cały powiat został odcięty od możliwości leczenia. Ciekawe czy NFZ zapłaci za podróż do poradni w innym mieście i o której godzinie trzeba będzie stanąć w kolejce do rejestracji, co mają zrobić ludzie starsi chyba tylko umrzeć bo wtedy największa korzyść dla państwa ZUS nie będzie musiał wypłacać emerytury.NFZ to jest kupa g..wna tak jak ZUS KRUS PKP i inne tego typu instytucje w które ile nie włożyć kasy to mało. DZIĘKUJE PANIE TŁUSK ZA TO ŻE Z DNIA NA DZIEŃ ŻYJE SIĘ MI CORAZ LEPIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się kto ma dokonać rzetelnej kontroli , bo chyba nie Julia Pitera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIT-era powinna skontrolować PITy. I tak nic z tego nie wyniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw jak pieniądze i kontrakty zostały rozdzielane przez NFZ w innych województwach, czy również brakuje tam pieniędzy czy również po znajomościach partyjnych były podziały???? MAMY PRAWDZIWE OBLICZE PO, KOLESIOSTWO, ZŁODZIEJSTWO, NEPOTYZM, CZY KTOŚ MOŻE SPRAWDZIĆ CZY W INNYCH WOJEWÓDZTWACH RÓWNIEŻ DRASTYCZNIE OBNIŻONO PIENIĄDZE- JEŚLI NIE TO LUBELSZCZYZNO PORA ZAJĄĆ SIĘ PASOŻYTAMI WE WŁAŚCIWY SPOSÓB!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JEJ W ZYCIU UDALO SIE COS WYJASNIC ? CZY ZNOWU CHCE ZAISTNIEC ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durny elektoracie ! Przecież po to dałeś im wygrać wybory ! Oczywiście, że niczego się nie obawiają bo Piera też jest z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze województwo ma pretensję do podziału środków na poszczególne województwa..Jak dostaną środki to taka samą metodą dzielą je/kolesie z PSL/ jak im się podoba.Pisali na ten temat w prasie i na tym forum.Może po tej kontroli usunięcie wyrostka robaczkowego będzie wypunktowana we wszystkich szpitalach jednakowo,i to tylko jest przykład,a wiele takich spraw jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Pitera ma się zająć tym tak jak pisaniem raportu dla komisji... chyba hazardowej.. pisze go już kilka lat, top lepiej niech się nim nie zajmuje.... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie 22 odwołania, ale 722 odwołania. Chyba różnica nie? Kurcze, ludzie troche sie przyłożcie do tej roboty bo głupoty wychodzą
Odwołań to moi drodzy jest 741 a nie 22 w tym stomatologia---211,,,rehabilitacja ----66 itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nic z tego nie wyniknie. O/lubelski NFZ wydał miliony zł. na niezdodny z Ustawą kontrakt na transport lekarski i sanitarny zawarty przez PSK-4 z firmą nie mającą uprawnień do przystąpienia do konkursu. Zadziałały układy i zobowiązania nie mające nic wspólnego z polityką. Prokuratura Szefem której był Pan Blajerski ,potrzebowała 6 prokuratorów referentów by po roku umorzyć postępowanie i w piśmie które posiadam jest stwierdzenie,że nie podjęto tematu zawiadomienia. NFZ którego dyr.był były dyr.ZOZ w Lubartowie przez rok blokował postępowanie wyjaśniające by ostatecznie zbyć wyjaśnieniem nie na temat. Jako dyr ZOZ w Lubartowie złamał prawo lecz policja i prokuratura różnie działa. W lubelskim NFZ działają układy ,a propos co dzieje się z z Panem Kontkiem,byłem dyr.ekon.PSK-4 i Kanclerzem b. A.Medycznej. Był zatrzymany za łapownictwo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było wśród nich pytania, dotyczącego przynależności politycznej :lo:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...