Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skromny Strajk przedsiębiorców w Lublinie

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 7 czerwca 2020 r. o 19:35 Powrót do artykułu
A kto tu ma strajkować ?? Ten bastion żyje z produkcji potomków 500+, acz za świniaki lepiej już płacom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace i błazny w jednym miejscu. Brak argumentów, brak dowodow na to co opowiadają i nie ten adresat. Chcą korzystać z tarczy, to pisać do samorządowców. Każdy przedsiębiorca poszkodowany poprzez restrykcje wprowadzone podczas pandemii ma prawo do pomocy. Przedsiębiorcy, a nie cwaniaczki. Proszę teraz opisać indywidualnie każdy z tych nielicznych przypadków. Nie chcę nazwisk, nazw firm, tylko opis sprawy i gdzie wystąpił problem. To zobaczymy czym ta grupka osób się kieruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy karakan prowodyrem. Jak na dłoni widać że chłopina ma straszne kompleksy nabyte w dzieciństwie i teraz chce odreagować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedyncze przypadki zachorowań i śmierci zawsze będą. Władze wspaniale się sprawują. Trzeba to chwalić w Polsce i na świecie. Tylko Pis może nas poprowadzić do zwycięstwa. Tarcze pomoc dla przedsiębiorców, 13 emerytury, 500+ na kolonie dla dzieci. Zachorowania spadają, wspaniale panują nad rozprzestrzenianiem się epidemii, testy i zabezpieczenia. Brawo epidemii się kończy i to jest najważniejsze. Niebawem wakacje każdy będzie mógł wyjechać i odpocząć. Gospodarka rusza i jest coraz lepiej. Dziękujemy. Na wyborach wiemy na kogo głosować...
Ty byś mógł być ilustracją do powieści pod tytułem "W pogoni za rozumem"... W ciągu weekendu ponad tysiąc stwierdzonych nowych przypadków zakażeń, tylko wczoraj bodajże coś koło 570, a ty piszesz, że "zachorowania spadają". Rząd nie panuje nad niczym, nie tylko nad pandemią. Testów faktycznie nareszcie zaczyna się wykonywać więcej, ale przespali trzy miesiące (lekko licząc). Żadna epidemia się nie kończy, a wakacje dopiero nam mogą zafundować nagły wzrost zachorowań. Ja jestem daleki od paniki, ale pisanie, że rząd sobie z tym radzi, to jest kłamstwo w żywe oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace i błazny w jednym miejscu. Brak argumentów, brak dowodow na to co opowiadają i nie ten adresat. Chcą korzystać z tarczy, to pisać do samorządowców. Każdy przedsiębiorca poszkodowany poprzez restrykcje wprowadzone podczas pandemii ma prawo do pomocy. Przedsiębiorcy, a nie cwaniaczki. Proszę teraz opisać indywidualnie każdy z tych nielicznych przypadków. Nie chcę nazwisk, nazw firm, tylko opis sprawy i gdzie wystąpił problem. To zobaczymy czym ta grupka osób się kieruje.
Ale ty wiesz, że chodzi o Polskę, a nie o twoje Niemcy, volksdeutschu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODziarze teraz nazywają sie przedsiebiorcami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...