Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślub na nowych zasadach. Narzeczeni odbędą obowiązkową rozmowę z księdzem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2019 r. o 14:29 Powrót do artykułu
buhahahahahhahhahahahahahahahhhhahahahhhahahahhaahahhaahahahhaahahhahahahahahahahahahahhahh no to prawdziwe jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli katabasy zapytać o rzecz najważniejsza nr konta i dochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się mnie tylko zapyta to jak go zdziele z liścia to mu ta czarna kiecka z dupy spadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz zadzieram kiece i do czarnego pedofilia lece
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że wśród młodych 20-35 lat, a tacy zazwyczaj biorą ślub katolików jest może z 20%. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do was lubelscy rodacy. W żadnym razie nie bierzcie kościelnych ślubów, nie chrzcijcie swoich dzieci, a te które chodzą  wpiszcie z lekcji religii. W żadnym razie nie uleganie sugestii starszego pokolenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech się mnie tylko zapyta to jak go zdziele z liścia to mu ta czarna kiecka z dupy spadnie " kolejny pisior z mową nienawiści! Po to piszą taki artykuł, abyś nie szedł bo po co Ci takie "cyrki". Ale nagłówek :D "Narzeczeni odbędą obowiązkową rozmowę z księdzem" przecież teraz rozmowy też są obowiązkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym klechom już całkiem odbiło. Moja noga tam nie stanie za nic w swiecie. Jest XXI wiek, a ciemnota dalej podległa tej mafi. Tffu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolików niby 90%, a mój proboszcz mówi, że obowiązkiem katolika jest głosować na PiS. Że jak zagłosuje na Konfederację, KO, PSL, że o Lewicy już nie wspomnę  powinienem się z tego spowiadac i popełniłem grzech.  A PiS dostał w ostatnich wyborach 43%. Więc jak jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o czym mam rozmawiać z nimi ?? Może chcą porozmawiać o pedofilii wśród swoich kolegów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie lewaki. Ślubu kościelne nie są obowiązkowe. Macie swój USC. Jak ktoś się decyduje na ślub przed księdzem to decyduje się na zasady jakie tam obowiązują. Nic na siłę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wprowadzą podobnie jak za średniowiecza tylko że to dla księżula tzw. "pierwsza noc".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....katabas z natury rzeczy nie powinien wiedzieć czegokolwiek o życiu w rodzinie, a tym bardziej o sferze erotycznej. Oczywiście pozostaje dobrowolność w kontaktowaniu się z tymi zboczeńcami i nie ma co utyskiwać, a jedynie olać ich. Nie chodzę tam od wczesnych lat dzieciństwa, a jeśli cokolwiek czytam na ich temat, to z ciekawości, jak nisko już upadli.... Spotyka się szumowiny społeczne niepotrafiące egzystować bez podstawienia się "duszpasterzowi", ale to ich problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Ch..... cały ten ślub.????!!!! Jak by nie było na co kasy wywalac. Papier nie uratuje związków. A jak miłość jest to przetrwa i bez papierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz smieszniej. Pora wypisać się z tego cyrku. Ksiądz ma mnie pytać o potencjě. A spier.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Będzie mniej ślubów kościelnych i mniej tzw. wiernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na żadne z wymienionych tu pytań bym mu nie odpowiedział. Co najwyżej zadałbym podobne pytania, np. czym kierował się wybierając stan duchowny? Jakie ma podejście do spraw materialnych i jaką wagę do nich przykłada. Nie mówiąc już o pytaniach związanych z życiem seksualnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze opłata za ślub co łaska będzie zależała od dochodów? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa jeszcze będę opowiadał ksindzu czy mi staje pała.Może jeszcze bedzie chcial to sprawdzić hehe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ślub kościelny nie jest obowiązkiem, jak do zabawy wam nie był ślub potrzebny wcześniej to po co później ;) Nikt was nie zmusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...