Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Palikotowi i wasilewskiemu juz dziekujemy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
delegację się podpisuje przed wyjazdem. Na delegacji się potwierdza pobyt gdzieś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresujcie sie też bilingami tel.służbowego. Też będzie ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da się? Da ... http://fakty.interia.pl/polska/news/mieszk...ickiego,1425858 Tylko trzeba chcieć i zacząć działać. Samo gadanie nic nie pomoże. To nic, że kadencja się kończy. Sam fakt odwołania byłby dobrą karą. Nie mogę patrzeć na to jak ktoś, kto nawet nie urodzi się w Lublinie rozwala to piękne miasto w drobny mak. Lublin nadal ma potencjał, który trzeba wydobyć, trzeba nad nim popracować. Niestety czytając codzienne newsy dociera do mnie, że miasto w którym się urodziłem, dzięki władzy ludzi całkowicie niekompetentnych popada w ruinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jakże wymowne jest to zdjęcie do tekstu......nic dodać nic ująć. Jeszcze tylko dla mniej domyślnych napis w "chmurce" BOCZ SIĘ BOCZ A JA I TAK MAM CIĘ DALEKO W ..... (gdzie ?...to już niech każdy sobie doda)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, zamiast dyskutować powinna już dawno wpłacić za taksówkę w obie strony i taką sama kwotę wpłacić na dożywianie dzieci, które przez Jej zaniedbanie w pracy nie dostaną wyżywienia w świetlicach.Tę PANIĄ stać, żeby jeździć za swoje a nie nasze wspólne pieniądze. Wstydu sobie Damo oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...