Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiecie coraz bardziej polityczne. Dyskusja na temat opłat

Utworzony przez blokers, 20 lutego 2013 r. o 19:53 Powrót do artykułu
Elwira napisał:
O rany, jakie "napieprzył"? Pomijam patologie społeczne, które będziemy utrzymywać do końca ich życia, ale każde normalne dziecko będzie pomagało Twojemu jedynaczkowi w utrzymaniu emerytów. Nie mów, że te dzieci są "napieprzone". Ja mam dwoje, drugiego nie "napieprzyłam". Dzięki mojemu drugiemu, Twojemu będzie troszkę łatwiej w przyszłości. Z drugiej strony rozumiem, że mając czteroosobową rodzinę produkuję więcej odpadów i nie zamierzam protestować z opłacaniem ich utylizacji.
Kolega miał chyba na myśli patologie co to piją, kradną i żyją z zasiłków z pokolenia na pokolenie (bo pracować się nie opłaca) a nie normalne duże rodziny. Myślenie nie boli ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja -mieszkańiec Lublina JESTEM GOTÓW przychylić się do propozycji ZMIANY prezydenta miasta Lublina. Opłata ma być UCCCIWIE wyliczona a nie wydumana przez nadętego urzędasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproponowane ostatnio przez Prezydenta stawki wywozu śmieci są także zdecydowanie za wysokie (w porówmaniu do obecnie uiszczanych), zgadzam się, że jest to zwykły drenaż kieszeni mieszkańców i okazja żeby podreperować finanse gminy i utworzyć dla SWOICH nowe miejsca pracy. Popieram wniosek PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest polityka prorodzinna: Róbcie dzieci i płaćcie więcej w bloku ???? To ja nie zgłaszam mojego dziecka do spółdzielni i drugiego też nie zgłosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie obniżyli tylko przesunęli z jednych na drugich... ciekawe czy jakby policzyć rodziny wieloosobowe i dwuosobowe to nie okaże się ze wpływy wręcz wzrosną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to chyba upadł na głowę, a wy (co poniektórzy) się zastanówcie zanim bredzicie o uprzywilejowaniu mieszkańców domków przez PO. Mieszkam w domku, 4 osoby, teraz płacę 43 złote. Według propozycji PIS zapłacę mniej!!! Nie mówię że to źle ale po co ściemniać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co ci chodzi?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Najpierw będzie dumping cenowy, potem bankructwa spółek komunalnych, przejęcie ich majątku za grosze, a na końcu podwyżki opłat za śmieci”. Tak burmistrz podwarszawskich Ząbek kreśli czarny scenariusz, którego beneficjantem mają być zagraniczne firmy (patrz w google.pl na hasło „ czarna wizja śmieciowa ”). Tak więc o szwedzkim modelu wykonywania usług komunalnych na zasadzie zbliżonej do non-profit - już można zapomnieć tak jak i o innych unijnych standardach zarządzania i finansowania w polskiej gospodarce odpadami komunalnymi (patrz w google.pl hasło ” tak to robią Szwedzi z odpadami ”… ----- Przedsiębiorcy raczej niepolscy przy pomocy lodziarskiej ustawy śmieciowej przejmują polskie odpady - a wkrótce będą też "konsolidować" (czytać kupować) wodociągi bo mają dość nie przynoszącej zysków wody w Polsce - czytać tutaj ... ---- Scenariusz lodziarskich interesów „jak tralala” ruszył pewnie pod nadzorem służb specjalnych aby ustalenia z "Pędzącego Królika" były gładko realizowane – czytać tutaj... Zostaniemy wkrótce goli i bosi – patrz w google.pl hasło „ Rozbiór jedyną szansą dla Polski ”. Tak więc po 22 latach od odzyskania suwerenności - zamiast implementacji unijnych reguł do polskiej gospodarki odpadami komunalnymi - mamy ustawę wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom chcącym kręcić śmieciowe lody a kryjący aferę urzędnicy sami już gubią się w swoich matactwach – patrz w google.pl hasło: „ resort gubi się w argumentach”… czytać tutaj ... Być może wszystko to wskazuje na bułgarski scenariusz - czytać tutaj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znający życie napisał:
A ja myślałem że ilość śmieci zależy od dochodu.Mam dochód kupuję i mam śmieci,nie mam dochodu nie mam śmieci.I co z tego że w pięcio osobowej rodzinie pracuje jedna osoba,a w drugiej pięcio osobowej rodzinie pracuje dwie osoby.Czy naprawdę trzeba być profesorem żeby pokazac która rodzina wyprodukuje więcej śmieci.Myślę że tu chodzi o przełożenie obciążeń z ludzi bogatych na biednych.
tale pleciesz głupoty, tylko, ze ta 5-osobowa rodzina dostanie z opieki społecznej za darmoooooooo dużo więcej jak nie jedna osoba pracująca. A,że 5 osobowa rodzina naprodukowała sobie dzieci to kogo to obchodzi, się nie robi jak nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elwira napisał:
O rany, jakie "napieprzył"? Pomijam patologie społeczne, które będziemy utrzymywać do końca ich życia, ale każde normalne dziecko będzie pomagało Twojemu jedynaczkowi w utrzymaniu emerytów. Nie mów, że te dzieci są "napieprzone". Ja mam dwoje, drugiego nie "napieprzyłam". Dzięki mojemu drugiemu, Twojemu będzie troszkę łatwiej w przyszłości. Z drugiej strony rozumiem, że mając czteroosobową rodzinę produkuję więcej odpadów i nie zamierzam protestować z opłacaniem ich utylizacji.
O rany, nie stać na głupie śmieci i napieprzyła dzieci i czeka na darmochę, idiotów do utrzymywania twoich dzieci szukasz, trzeba było myśleć w łóżku. A co do emerytury to weź sie babo stuknij w głowę powiedz to tym co są już z granicą z powodu braku pracy, oni też mieli pracować na emerytów, i co, gdyby siedzieli to bezrobocie dosięgłoby 50 %, także po cholerę produkować kolejnych bezrobotnych, chcesz abyśmy żyli jak w afryce. Tażke do łóżka zabiera się także głowę a nie tylko samą dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...