Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co w tym dziwnego jak się czyta mądrości pewnych osób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE ZACHŁANNYM KONOWAŁOM POTRÓJNY DODATEK COVIDOWY... BĘDZIE MNIEJ NADMIAROWYCH ZGONÓW I TELEPORAD...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UK -----  Dlaczego w sierpniu 2021 r. w porownaniu z sierpniem 2020 r. nastapil dziesieciokrotny wzrost liczby zgonow z powodu COVID pomimo wyeliksirowania ogromnej liczby osob ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska stała się liderem Europy pod względem nadmiarowych zgonów! Notujemy ich wzrost aż o 23,5% w porównaniu z latami 2016-2019, co jest najgorszym wynikiem w Europie. W 2020 r. zanotowaliśmy ich ponad 70 000, z czego - uwaga - tylko 29 000 miało cokolwiek wspólnego z Covid-19! KONOWAŁY POD SĄD ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramatyczny wzrost 2019-2020 zgonów z powodu chorób układu krążenia: 2019 161 tys. 2020 174 tys. Aż o 13 tys. zgonów więcej rok do roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwecja   BEZ rygorystycznych LOCKDOWNÓW dławiących  gospodarkę,odnotowała w 2020 r. niższy wzrost liczby zgonów niż większość krajów Europy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska - rośnie liczba zgonów na SORach.... a w NFZ wzrasta liczba … „kierowników” - dać im potrójny dodatek covidowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyłącznie dla myslących.... „…Seniorzy z USA odnotowali +69% wzrost śmiertelności z wszystkich przyczyn w ciągu ostatnich 13 tygodni (w porównaniu z 2020 r.). Daje to nadwyżkę zgonów za okres 3 miesięcy na rekordowym poziomie 101 tys. osób. Pomimo zaszczepienia około 98%+ seniorów z USA….”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla w CNBC: "Szczepionki mRNA COVID-19 nie mają takiego profilu bezpieczeństwa na jaki kiedyś liczono. Dwie dawki zapewniają bardzo ograniczoną ochronę, jeśli w ogóle. 3 dawki wraz z dawką przypominającą oferują rozsądną ochronę przed hospitalizacją i zgonami. Mniejszą ochronę przed zakażeniem."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda boli co widać po minusach przy komentarzach Tęczowego ZSL. Pomimo tego, że nie we wszystkim z nim się zgadzam większość jego wypowiedzi to fakty i twarde oficjalne statystyki które są minusowane... co oznacza ze ludzie dalej wypierają fakty i logikę ze swych głów... i żeby choć jeden logiczny kontrargument... a tu nic... ale czego się spodziewać po takich wypranych mózgach... a minusujcie mamy to w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska stała się liderem Europy pod względem nadmiarowych zgonów! Notujemy ich wzrost aż o 23,5% w porównaniu z latami 2016-2019, co jest najgorszym wynikiem w Europie.
Cóż - masz w tym swój udział, TECZOWY_ZSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda boli co widać po minusach przy komentarzach Tęczowego ZSL. Pomimo tego, że nie we wszystkim z nim się zgadzam większość jego wypowiedzi to fakty i twarde oficjalne statystyki które są minusowane... co oznacza ze ludzie dalej wypierają fakty i logikę ze swych głów... i żeby choć jeden logiczny kontrargument... a tu nic...  ale czego się spodziewać po takich wypranych mózgach... a minusujcie mamy to w d....
  Już raz mu napisałem, żeby podał numer  i dzień rozporządzenia z Ministerstwa Zdrowia, które rzekomo cytował, mówiące o tym, ze zespoły ratunkowe mają najpierw  osobom z  bezpośrednim zagrożeniem życia robić test na Covid, potem ratować.   Myślisz, że twój guru, sprostował, i podał mi  , to o  co  prosiłem? To może ty, jako jego wyznawca poprosisz go o to ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.