Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śnieg rządzi miastem

Utworzony przez tadzu, 24 stycznia 2013 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Im dalej w polsce na wschód tym większa destrukcja i dziadostwo trzeba stworzyć petytję aby płacić mnięj wysokość podatków np.Lubelskie paranoja!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od 3 dni walcze i jestem odsyłany od Zarzadu drug i mostow do Wydzialu gospodarki komunalnej bo nikt w obu administracjach nie jest w stanie od 4 LAT ustalic kto odpowiada za odsniezenie parkingu przy Lwowskiej. Parking lezy na dzialce nnalezacej do Gminy wiec odpowiada WGK ale ze srodkiem jest przejazd do kolejnych blokow i przedszkola i o zgrozo dojazd do "drogi pożarowej szkoły im.olimpijczykow" to juz tym "pasem drogowy" powinien sie zajac ZDM. Prosze o wsparcie w mojej walce z wiatrakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcus72 napisał:
Ja od 3 dni walcze i jestem odsyłany od Zarzadu drug i...
Do szkoły Ciebie jeszcze nie odesłali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No więc parking na korzynowej koło Malczewskiego jest dalej nie ODŚNIEŻONY !!!!! Na nic interwencja DW, miasto i tak ma to w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prof.Miodek napisał:
Do szkoły Ciebie jeszcze nie odesłali? [/quote] [quote name='prof.Miodek' timestamp='1359048651' post='725026'] Do szkoły Ciebie jeszcze nie odesłali?
a czy dla ciebie profesorku tej jeden błąd ortograficzny jest najwazniejszy?????? właśnie pewnie twojego pokroju urzedasy siedza przy biurkach i debatuja kogo dzisiaj w chu.. zrobic i nic nie zalatwic zeby sie nie przemęczyc miedzy kawkami i gazetą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem też zauważyć że chyba dzisiaj juz wszystko jest posprzatane i uporzadkowane bo telefon dyzurnego milczy od godziny 19, a może jego juz zasypało???????? Widocznie ZDM nie przyjmuje juz zgloszen i szkoda bylo placic dyzurnemu za siedenie i odbieranie telefonow.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rządów hazardzistów i gumo filcowych wszystko co dla obywatela"to róbta co chceta",ale co dla władzy to komornik i urząd skarbowy!Ostatnio doszły jeszcze radary i nieoznakowane suki.Krok po kroku-"państwo policyjne"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...