Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I miał rację. Nie byłoby tego, co mamy. Plewy powinno się oddzielić od ziarna. Nie zrobiono tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A abp Budzik gdzie był? Miał dwa kroki od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawcie mu odrazu pomnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upolitycznianie tragedii wywołanej przez człowieka chorego psychicznie jest po prostu obrzydliwe. Faktem jest, w Polsce politycy ( PO i PiS ) we własnym interesie podzielili społeczeństwo na dwa wrogie obozy ale akurat ta sprawa z polityką nie ma nic wspólnego. Zabójca uroił sobie w swej chorej głowie , że siedział za niewinność a wsadzili go za czasów PO i tylko to było przyczyną tragedii i ataku na polityka właśnie PO. Gdyby go wsadzili za rządów PiS zginął by ktoś z PiS . Przypisywanie PiS winy za to co się stało jest po prostu obrzydliwą manipulacją i mową nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie czlowieka jest najważniejsze a jakim był yo jego sprawa rozliczy go Bóg nie człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ktorym zdjęciu jest utrwalonych te siedem setek narodu? Może trzeba się zdecydować, czy było kilka, czy kilkaset osób. Bo ciężko zliczyć setkę. Niestety ja nie widzę po kim tu płakać. Jedynie wkurza fakt, że przez jednego idiotę lemingi mają swojego męczennika. Bezsens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pranie pamięci w toku. ***s://nczas.com/2019/01/14/wszystkie-kontrowersje-wokol-zamordowanego-prezydenta-adamowicza-amber-gold-oswiadczenia-majatkowe-i-delegalizacja-onr-u/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napastnik miał schizofrenię paranoidalną, odstawił leki, a tuSSek mówi- "obronimy nasz Gdańsk przed nienawiścią i pogardą". Ktoś ma jeszcze wątpliwości po co tu ten lokaj zapitego trunkera znowu zawitał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki dostali wiatr w plecy i buszują PO falach nienawiści. Gdzie byli jak Cyba zabił Pana Rosiaka. Kto wtedy klepał słowa Cyby: " dobrze bo Pisuary na to zasłużyli" i nawet klecha wtedy cicho siedział. A teraz takie gadki Króla Salomona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wyraźnie co się dzieje już dzień po. Znów zaczyna się politykierstwo i fala hejtu w komentarzach. Wskazuje, że komentarze są opanowane przez ludzi, którzy zajmują się takimi rzeczami. Możliwe, że zawodowo. Najwyższa pora wyłączyć komentarze pod artykułami, wzorem większych portali, które już zrozumiały, że są tak naprawdę wykorzystywane w innych celach niż były przewidziane. Czy naprawdę warto być częścią siatki nienawiści tylko dla pieniędzy z wyświetleń? Czy chcemy być odpowiedzialni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, przelała się czara goryczy na lewactwo, bo to dzięki niemu kary w Polsce za przestępstwa są takie niskie, a warunki w więzieniach - luksusowe. W tym np. jedzenie lepsze niż w szpitalach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie była policja?Znowu ubezpieczała miesięcznicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy rządzący uderzą się w pierś?Wątpię. Chociaż mają tę krew na rękach.
Cała opozycja czuła się, do niedzieli, bezpiecznie i bezkarnie w PISowskim reżimowym państwie, co nie przeszkadzało opozycji wieszczyć, że krew się poleje i nie zachować odpowiednich środków bezpieczeństwa, chociażby dla swoich prominentnych przedstawicieli. A dzisiaj, ta obłudna, zrozpaczona opozycja  kryje się za hasłami walki z przemocą i wskazuje na krwawe rece rządzących. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie, że wraz z Panem Prezydentem Gdańska umarła nadzieja na wspólną i jednolitą Polskę. Nie ma już sensu szukania kompromisów i nastawiania drugiego policzka na agresję werbalną i fizyczną! Po studiach zostałem na Pomorzu, a raptem okazuje się, że minęło już 21 lat od momentu opuszczenia rodzinnego Lublina. Różnice mentalne i kulturowe pomiędzy regionami dostrzega się dopiero po konfrontacji z rzeczywistością. A taką możliwość mam przy corocznej wizycie w rodzinnym mieście z okazji 1 listopada. Niby tylko 500 km odległości, a inny świat. Pomysł szalony, ale czy nie warto byłoby powalczyć o większą autonomie dla Pomorza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie, że wraz z Panem Prezydentem Gdańska umarła nadzieja na wspólną i jednolitą Polskę. Nie ma już sensu szukania kompromisów i nastawiania drugiego policzka na agresję werbalną i fizyczną! Po studiach zostałem na Pomorzu, a raptem okazuje się, że minęło już 21 lat od momentu opuszczenia rodzinnego Lublina. Różnice mentalne i kulturowe pomiędzy regionami dostrzega się dopiero po konfrontacji z rzeczywistością. A taką możliwość mam przy corocznej wizycie w rodzinnym mieście z okazji 1 listopada. Niby tylko 500 km odległości, a inny świat. Pomysł szalony, ale czy nie warto byłoby powalczyć o większą autonomie dla Pomorza?
 no faktycznie, na Lubelszczyźnie nie morduje się ludzi na scenie, widać w Gdańsku dzicz cywilizacyjną, spowodowaną prawdopodobnie bliskością granicy z obwodem kaliningradzkim czyli Rosją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie, że wraz z Panem Prezydentem Gdańska umarła nadzieja na wspólną i jednolitą Polskę. Nie ma już sensu szukania kompromisów i nastawiania drugiego policzka na agresję werbalną i fizyczną! Po studiach zostałem na Pomorzu, a raptem okazuje się, że minęło już 21 lat od momentu opuszczenia rodzinnego Lublina. Różnice mentalne i kulturowe pomiędzy regionami dostrzega się dopiero po konfrontacji z rzeczywistością. A taką możliwość mam przy corocznej wizycie w rodzinnym mieście z okazji 1 listopada. Niby tylko 500 km odległości, a inny świat. Pomysł szalony, ale czy nie warto byłoby powalczyć o większą autonomie dla Pomorza?
no faktycznie, na Lubelszczyźnie nie morduje się ludzi na scenie, widać w Gdańsku dzicz cywilizacyjną, spowodowaną prawdopodobnie bliskością granicy z obwodem kaliningradzkim czyli Rosją
 hehe racja, do tego trzeba dodać że w Pomorskim jest najwięcej antyszczepionkowców, i jeden z największych w Polsce wskaźników zadłużenia na mieszkanca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Ci co sieją zamęt i urządzają propagandę, mają za złe drugiej stronie takie samo zachowanie. Ja mam w d.. PiS, PO, PSL i innych nieudaczników. Zginą człowiek - Wieczny Odpoczynek dla niego, a łaskę rozumu dla komentujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1+1=2 Rachunek jest prosty. PiS+szczucie=smierc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2-1=1. PO + tolerancja = dobrobyt ( dla członków i ich rodzin oraz PSL )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego środka czystości, który jest w stanie zmyć krew Pana Pawła Adamowicza z rak PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...