Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zastosować: język "miłości: "B. Komorowski:” ….walić dechą”, J.Stępięń: - „..teraz to już tylko goła siła”, L.Wałęsa:- „ będziecie wyskakiwać przez okno”, LWałęsa : - „ kazałbym pałować, sam bym spałował”, R.Sikorski :- „ dorżniemy watahy”, S. Neumann :- „ na nich trzeba bejsbola” G.Schetyna: - „ musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa PIS-owską szarańczę” J.Palikot: - „ zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastosować: język "miłości: "B. Komorowski:” ….walić dechą”, J.Stępięń: - „..teraz to już tylko goła siła”, L.Wałęsa:- „ będziecie wyskakiwać przez okno”, LWałęsa : - „ kazałbym pałować, sam bym spałował”, R.Sikorski :- „ dorżniemy watahy”, S. Neumann :- „ na nich trzeba bejsbola” G.Schetyna: - „ musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa PIS-owską szarańczę” J.Palikot: - „ zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma nic wspolnego z polityka ,zwyle morderstwo popelnione przez jakiegos "czubka'. Ci co mowia stale o nienawisci sami ja podsycaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie, że wraz z Panem Prezydentem Gdańska umarła nadzieja na wspólną i jednolitą Polskę. Nie ma już sensu szukania kompromisów i nastawiania drugiego policzka na agresję werbalną i fizyczną! Po studiach zostałem na Pomorzu, a raptem okazuje się, że minęło już 21 lat od momentu opuszczenia rodzinnego Lublina. Różnice mentalne i kulturowe pomiędzy regionami dostrzega się dopiero po konfrontacji z rzeczywistością. A taką możliwość mam przy corocznej wizycie w rodzinnym mieście z okazji 1 listopada. Niby tylko 500 km odległości, a inny świat. Pomysł szalony, ale czy nie warto byłoby powalczyć o większą autonomie dla Pomorza?
 Jakieś konkrety co do różnic mentalnych mieszkańców obu miast. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się wydarzyło wydarzyć się nie powinno bo nie człowiekowi decydować o czyimś życiu bądź śmierci tyle , że irytuje mnie skąd ten patos ? Jeszcze nie tak dawno Polacy posiedli wiedzę że tenże oszukiwał w podatkach , dorabiał się metodami nieobcymi mafiom a dzisiaj wylewa się na niego więcej święconej wody niż na również zamordowanego ks. Jerzego Popiełuszkę. Ileż pruderii w nas i zakłamania - myślę że lepiej by było potępić to co się stało , osądzić winnych i zamilknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie, że wraz z Panem Prezydentem Gdańska umarła nadzieja na wspólną i jednolitą Polskę. Nie ma już sensu szukania kompromisów i nastawiania drugiego policzka na agresję werbalną i fizyczną! Po studiach zostałem na Pomorzu, a raptem okazuje się, że minęło już 21 lat od momentu opuszczenia rodzinnego Lublina. Różnice mentalne i kulturowe pomiędzy regionami dostrzega się dopiero po konfrontacji z rzeczywistością. A taką możliwość mam przy corocznej wizycie w rodzinnym mieście z okazji 1 listopada. Niby tylko 500 km odległości, a inny świat. Pomysł szalony, ale czy nie warto byłoby powalczyć o większą autonomie dla Pomorza?
G***o prawda i kompleksy. Byłem w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, zjeździłem trochę Pomorze. Chamstwo i buraki z PGR-ów, też mi wyższość cywilizacyjna. W Gdańsku dwa razy chcieli mi łeb rozbić na ulicy, doprawdy inny to świat. Lecz się z kompleksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...