Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spacerują przed lufami strzelb. Nie boją się kary, będą blokować polowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 12:09 Powrót do artykułu
A jakim prawem jakiś debil z flintą ma strzelać do zwierząt??? Co to za kasta której wolno zabijać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe bedzie tak, że ktoś w końcu tym aktywistom ryja otłucze i tak sie skończy! Zwierzyna od lat jest do odstrzału jak jest jej nadmiar i nikt nigdzy nie miał z tym problemów! Dam przykład: kto mi zapłaci za uszkodzony samochód jak trafie na takiego dzika czy sarenke!? No kto!? NIech Ci ludzie zajmą sie czymś pozytecznym bo co maja wystrzelać to i tak wystrzelaja i nic w tym złego nie widzę. Mięsko też jest wyśmienite z leśnej zwierzynki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jesteś jakimś pseudo debilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ma tam rację. Myśliwi powinni powiadomić wszystkie służby o planowanym polowaniu. 2 godziny przed planowanym odstrzałem powinni zwołać wszystkich chłopów z okolicy, hodowców świń, ptactwa, czy innego zwierza, wraz z argumentami. Widły, cepy, kosy i niech zrobią porządek z terrorystami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakiś koszmar pijany myśliwy wygania rolnika z jego własności . Rwa kto to wymyślił i izby rolnicze są za tym. Pomór świń to nic innego jak walka o stołki nic więcej. Boże widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram aktywistów! Nowe prawo jest chore i powinno by jak najszybciej zmienione. Powinna być tez ulatwiona procedura wyłączania ziemi z okręgu łowieckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za absurd że banda kolesi że strzelbami stanowiąca nie całe pół procent społeczeństwa narzuca swoje widzimisię wszystkim pozostałym. Czyli co jak pójdę na spacer do lasu z dzieckiem to mogą mnie bezkarnie te gnojki zastrzelić a w najlepszym razie dostanę 5 tysięcy kary? Takie rzeczy tylko w pisolandzie... Sorry ale jak mi ktoś powie że cto nadal demokracja że suwerenności... To radzę wrócić do szkoły... Tu mniejszość decyduje co wolno a co nie - większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...