Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Działania prezydenta Żuka w tej całej historii, są akurat dość transparentne.
O ile mi wiadomo w tej sprawie nikt obecnie nie oskarża prezydenta więc wyluzuj trolu ratuszowy.
Jak nikt nie oskarża jak kilka komentarzy wcześniej sam wprost zasugerowałeś, że skłamał. Chłopie ty masz rozdwojenie jaźni?
Sądząc po aktywnosci ratuszowych trolli to musicie mieć niezły pożar w tym swoim patoratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_DX_ dodający i usuwający codziennie komentarze i gotowe formułki z kilkudziesięciu kont(Monisia, kronikidewelorozwoju, itd) praktycznie pod każdym artykułem i piszący coś o trollach, to jest dopiero niezły Monty Python. Sry, ale ten kto cię opłaca musi być jeszcze większym cymbałem od ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na tym spotkaniu Kowalczyk miał się zobowiązać do marketingowego „ograniczenia sprzeciwu lokalnej społeczności” wobec budowy. " - czy to również Kowalczyk prowadzi obsługę marketingową tego forum w postaci farmy trolli? Sąd powinien to wyjaśnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w ten sam sposób załatwia się umowy najmu, budowy na terenach zielonych, koszmarnie drogie zlecenia robót budowlanych w Lublinie ?   Czy marketingowe „ograniczenie sprzeciwu lokalnej społeczności” to są ludzie którzy 24/7 pilnują wpisów na tym forum i próbują wyprać brudy otoczenia ratusza przez minusowanie ? Przecież te łapówki na fakturę VAT są wliczone np. w ceny mieszkań za które później płacą mieszkańcy. Czy nie wstyd  wam bronić tego szamba?
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na tym spotkaniu Kowalczyk miał się zobowiązać do marketingowego „ograniczenia sprzeciwu lokalnej społeczności” wobec budowy. " - czy to również Kowalczyk prowadzi obsługę marketingową tego forum w postaci farmy trolli? Sąd powinien to wyjaśnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścierko ratuszowo-deweloperska o 150 loginach, już zacząłeś krecią robotę wybielania dewelo-kartelu i _K_lepania w łapki jak tresowana małpa?? Ile minusików mi P0stawisz, dewelo-cieciu, żeby "udowodnić" "P0parcie czytelników" dla uciemiężonych chłopaków z dewelo-ferajny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam szef szajki, dewelo-fantomas? Zachowuje sP0kój, ufając że oskarżeni dochowają dewelo-omerty, czy jednak trochę trzęsie P0rtkami?
 P0winien stanąć na ławie oskarżonych razem z resztą ferajny, ale najwyraźniej ktoś trzyma nad nim parasol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja odczuwam obrzydzenie, czytając o takich ratuszowych spotkaniach oraz "nieformalnych" zgodach (pozytywnych decyzjach)?
 Obrzydzenie to delikatnie powiedziane. Ludzie powinni zaczął odczuwać raczej P0rządne wk*rwienie w związku z P0czynaniami sił dewelo-okupanta, to może coś by się zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Macie w tej orkiestrze straszny problem, a jest nim bez wątpienia jeden z oskarżonych, który złożył wniosek, o dobrowolne poddanie się karze. W tym konkretnym przypadku jedyne pytanie wpisane jest w art. 387 k.p.k.
Miejmy nadzieję, że ten, który się przyznał, nie padnie "przypadkiem" ofiarą seryjnego samobójcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam szef szajki, dewelo-fantomas? Zachowuje sP0kój, ufając że oskarżeni dochowają dewelo-omerty, czy jednak trochę trzęsie P0rtkami?
P0winien stanąć na ławie oskarżonych razem z resztą ferajny, ale najwyraźniej ktoś trzyma nad nim parasol.
 Znowu sam ze sobą rozmawiasz żałosna fejkowa kreaturo? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem w kraju ***s://***onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dyrektor-lasow-panstwowych-kupil-od-lasow-dom-za-94-tys-zl/7spdsn0,79cfc278 i ***s://***onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rzecznik-wot-atakuje-nas-po-publikacji-o-chinskich-kompasach-odpowiadamy/9l3hjgl,79cfc278
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed 2WS, za premiera Witosa, za korupcję stawiano urzędników przed plutonem egzekucyjnym. I Państwo Polskie mogło się właściwie rozwijać....
 Ale że od razu cały rząd chcesz wystrzelać? Nie spodziewałem się tego po tobie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kamienicy przy ul.… W kamienicy przy ul. Grodzkiej przez dziurawy dach deszcz leje się na głowy Marta Hetman18 sierpnia 2014 Zalewa nam wszystkie pomieszczenia - rozpacza pani Bożenna Zalewa nam wszystkie pomieszczenia - rozpacza pani Bożenna Małgorzata Genca Po każdej ulewie leje mi się na głowę z sufitu. Tu nie da się normalnie mieszkać - żali się pani Bożenna, nasza Czytelniczka z ulicy Grodzkiej. - W całym domu mam porozstawiane kubły i miski, by woda nie kapała na podłogę. Na wszystkich meblach leży folia. Z sufitu cieknie w całym mieszkaniu. Zniszczony jest parkiet i całe wyposażenie domu. Woda przelewa się przez instalację elektryczną. Wszystko przez to, że mieszkam w pionie, nad którym od lat uszkodzony jest dach. Boję się o życie mojej rodziny - załamuje ręce pani Bożenna, mieszkanka kamienicy przy ul. Grodzkiej 13. Mieszkanie naszej Czytelniczki odwiedzili inspektorzy nadzoru budowlanego. - Po kontroli 12 sierpnia, wydajemy decyzję wyłączenia z użytkowania części budynku przy ul. Grodzkiej 13, obejmującej zagrożone mieszkanie. Decyzji nadajemy rygor natychmiastowej wykonalności ze względu na ochronę zdrowia i życia ludzkiego. Zarządzamy także zabezpieczenie budynku przed dostępem osób postronnych oraz zabezpieczenie stropu z uwagi na jego wieloletnie zalewanie wodami opadowymi i w konsekwencji obecnie groźbę zawalenia się - informuje Joanna Jać, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Lublinie. Kamienica jest w prywatnych rękach. - Staramy się zrobić wszystko, by zaradzić tej sytuacji. W tym pionie mieszka tylko pani Bożenna. To lokatorka miasta, która zamieszkuje w budynku prywatnym. Miasto powinno dać jej lokal zastępczy na stałe lub na czas remontu - informuje Krystyna Sokół, administratorka budynku i dodaje, że na remonty budynku brak jest pieniędzy, gdyż niektórzy lokatorzy nie płacą za czynsz, za wodę czy wywóz śmieci. - Kilkuletnie już zaległości opiewają na 50 tys. zł. Gdyby te pieniądze były na koncie nieruchomości, można by myśleć o remoncie. Ale w tej sytuacji nie można mieć pretensji do właścicieli kamienicy. Są nawet wyroki eksmisji, ale tylko jedna została przeprowadzona - dodaje. - Moja rodzina mieszka tu od 1946 roku, kiedy lokal przydzieliła nam jeszcze Miejska Rada Narodowa. Ale w tej sytuacji chcę zamiany mieszkania na inne - mówi załamana pani Bożenna. W środę złożyła pismo do Wydziału Spraw Mieszkaniowych, w którym opisała swoją sytuację. Po wyłączeniu lokalu z użytkowania będzie raz jeszcze musiała zgłosić się do urzędników. - Zbadamy, czy spełnia przesłanki do tego, by mógł jej zostać zaproponowany lokal zamienny. Chodzi o posiadanie tytułu najmu w chwili wydania decyzji o wyłączeniu z użytkowania nieruchomości, a także opłacanie czynszu regulowanego przed czerwcem 2001 roku - informuje Joanna Bobowska z biura prasowego Urzędu Miasta w Lublinie. Czy tę kamienicę kupił Kowalczyk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno zna , oskarżeni  wymymyślają różne rzeczy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna seria komentarzy z cyklu "Pisowski troll Monisia aka kronikidewelorozwoju aka siwy5u2 aka _DX_ wyrabia dniówkę". Widzę, że dni i tygodnie lecą a na forum DW nic się kompletnie nie zmienia - pisowski troll beztrosko sobie spamuje i nikt z tym nic nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie okaże się za jakiś czas, że ten co się przyznał zaczął nagle robić piorunującą karierę i wylądował w którejś ze spółek skarbu państwa. Dożyliśmy czasów gdy obywatel nie ma żadnego zaufania do państwa, instytucji i służb, bo wszystkim zaczęli trząść politycy wiadomej opcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna seria komentarzy z cyklu "Pisowski troll Monisia aka kronikidewelorozwoju aka siwy5u2 aka _DX_ wyrabia dniówkę". Widzę, że dni i tygodnie lecą a na forum DW nic się kompletnie nie zmienia - pisowski troll beztrosko sobie spamuje i nikt z tym nic nie robi.
 Nikt z tym nic nie zrobi, bo ta żałosna kreatura przez ciągłe spamowanie, usuwanie i dodawanie na nowo swoich wpisów generuje większy ruch na stronach Dziennika. A że codziennie musi wyrobić 'dniówkę' to już chyba wszyscy zauważyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie okaże się za jakiś czas, że ten co się przyznał zaczął nagle robić piorunującą karierę i wylądował w którejś ze spółek skarbu państwa. Dożyliśmy czasów gdy obywatel nie ma żadnego zaufania do państwa, instytucji i służb, bo wszystkim zaczęli trząść politycy wiadomej opcji.
 Wcale się nie zdziwię jeśli tak właśnie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...