Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPSK4 przygotowuje się do ewakuacji pacjentów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2018 r. o 15:26 Powrót do artykułu
Jesteśmy z wami jest na Rydzyka pomysły musi być i dla Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwalniać je i przyjąć te, które wczoraj dostały czepki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewakuować na kraśnicką, tam podwyżki pielęgniarki otrzymały, a PSK 4 niech zamykają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ciekawe czy te Panie pielegniapie i położne , które dostały wczoraj dyplomy będą pracować za takie niskie wynagrodzenie. Szczerze w to wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zbity pysk wywalić. Jeśli ich protest to odejście od łóżek - to nie ma z kim dyskutować. Tylko rozpisanie konkursów i kontrakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć szpital i skończyć z tą farsą! Cały system lecznictwa jest niewydolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś pielęgniarki kończyły szkoły policealne i umiały więcej, niż dzisiaj te po studiach. Druga sprawa to pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem, ale bez studiów mają znacznie większy zasób wiedzy, doświadczenia i często poprawiają błędy lekarzy, a co potrafią te co dopiero co skończyły szkołę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli z powodu protestów wypisuje się osoby z nowotworem czekające na operację to jestem za zwolnieniem wszystkich protestujących pielęgniarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa: te nowe pielęgniarki to dopiero jak pójdą do pracy to będą się uczyć zawodu, bo na studiach to całe g...się nauczyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, niech walczą o swoje. 5 lat studiów, praktyki w wakacje, dodatkowe kursy z własnej kieszeni. Nie może wyształcona osoba co pracuje przy życiu ludzkim zarabiać tyle co kasjerka w markecie. Ja jestem świeżo po studiach, po politechnice. Zarabiam na start prawie 2,5 tys w jednej z większych firm. A to dopiero początek, bo jestem dopiero Asystentem xDDD Dlaczego osoby po Uniwersytecie Medycznym mają zarabiać mniej ? Progi na Pielęgniarstwo nie są niskie. nauka nie jest łatwa. Ale zaraz znajdą się osoby co będę pielęgniarki porównywać do pracowników produkcji za 1600 zł. Z całym szacunkiem do wszystkich zawodów, ale wymagania na pracownika produkcyjnego spełnia 99% społeczeństwa - wystarczy mieć zdrowe ręce.... Tyle ! Żeby wykonywać obowiązki pielęgniarek trzeba jednak nauki, specjalistycznej wiedzy. Pozdrawiam inżynier wspierający pielęgniarki. A każdy kto ma ból o pieniądze dla pielęgniarek to n ich ruszy się i też strajkuje. Albo idzie na studia i pracę zmieni jak taki cwany. Nikt nie broni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiemu winne pielęgniarki, a dyrekcja jest ok. Zastanawiające???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie Panie, Wy zrobiłyście już swoje, teraz ruch po stronie dyrekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie one mają sumienia, ludzie pielegniarki wcale nie mają mało, tylko chcą zarabiać tyle co lekarze. To są egoistki, a co z pacjentami przeciez to są ludzie i to poważnie chorzy. To nie jest zwykły zakład pracy. Dyscyplinarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta nadwyżka budżetowa Morawieckiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no żarty, a kto tu pomysli o pacjentach, ktorzy cierpia badz czekali miesiacami na zabieg, ktorzy musieli duzo rzeczy sobie poustawiac zeby zorganizowac czas byc moc poddac sie zabiegom?Czy nikt naprawde nie stawia sie w roli pacjenta?czy myslicie ze to sa tylko emeryci ktorzy maja duzo czasu? ja bym sie wkurzyla jakbym miala zaplanowany termin zabiegu, w pracy wszystko sobie poustawialam,ze tylko temu terminowi wszystko podporzadkowalam, a teraz nie mialabym operacji po piguly strajkuja???!!!! mnie nikt nie slucha w pracy, ze za malo zarabiam, tez chcialabym wiecej a wcale nie zarabiam lepiej niz one, tez mam ciezka i odpowiedzialna prace, w ktorej nikt mnie nie moze zastapic!!! tak byc nie moze absolutnie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić wszystkie ! Skąd zarząd dostaje pieniądze na taką wywrotową działalność ? A tą Różę Luksemburg do paki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za robote lesery niech sie wezma a pozniej domagaja sie pieniedzy wiemy jak panie pielegniarki ""ciezko"" pracuja nie jeden przyzna mi racje jesli chociaz raz w zyciu mial kontakt ze szpitalem lub mial kogos w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko PO i PSL zrobi wam zieloną wyspę.BĘDZIECIE SZCZĘŚLIWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wykształcone, a nie maja rozumu, jak mozna zostawic pacjentow ,moga inaczej protestowac, przecież minister dał wczoraj podwyzki 1100 zl,to malo? Duyscyplinarnie zwolnić i nie placić za dni strajku. Premiować na podstawie opini pacjentów i niech zaplaca za pogorszenie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to wina wszystkich rządów, które pozostawiły problem samemu sobie i same doiły kasę państwową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...