Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadnina w Janowie Podlaskim. Czy będzie jeszcze chlubą?

Utworzony przez miszczu, 30 maja 2020 r. o 22:30 Powrót do artykułu
Co by tu jeszcze spieprzyć, co by tu jeszcze? Dokapitalizowanie stadniny która tuż przed nastaniem dobrej zmiany przynosiła kilka milionów euro zysku rocznie? Przecież to się w pale nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@miszczu... a kto tak rozreklamował tę stadninę, by zniechęcić kupujących. Mnie też zastanawia, że wartość koni nagle spadła? To tak jakby obrazy w Luwrze straciły na wartości w ciągu jednego dnia. Nagle przestały być atrakcyjne, porządane i doceniane. Nagle zdechły konie znanej gwiazdy. A przecież opiekun się nie zmienił. I oczywiście oponęci zrobili z tego aferę na cały glob. Co właściwie na tych aukcjach było załatwiane, że obecnie nie warto trudzić się do Janowa Podlaskiego? Nagle szejkom przestały podobać się Araby z Polski? Naprawdę warto byłoby tę sprawę dokładnie przeanalizować. Wymiana prezesa i katastrofa? To co ludzie przestali pracować? Sami zaczęli podcinać gałęź, na której siedzieli? Czy rozpoczęto oszczędzać na czymś, na czym nie powinno? Chętnie poznam prawdę, bo trochę tkwi jak drzazga w palcu. Prosiłbym o ujawnienie płac kadry zarządzającej z poszczególnych lat i kwoty przeznaczane na szeregowych pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast 5 ludzi do gnoju i kopyt(codzienna, ciężka praca i każde kopyto, trzeba wziąć do ręki dwa razy (najlepiej) na dzień), zatrudnia się Stojanowską, do poprawy wizerunku. Bravo Sport, wyscigi? Nigdy nie czytałem o tym, ni widziałem. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...