Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do k-: Faktycznie trudno dyskutować z zawodowym propagandystą, który ma do perfekcji opanowaną sztukę wypierania faktów i wmawiania tego, co nigdy nie miało miejsca. Ty znowu twierdzisz że wiesz lepiej ode mnie co mam na myśli. Piszesz pseudointelektualne łamańce, żeby tylko udowodnić że...? Pomogę ci jeszcze raz: w Polsce są sędziowie, którzy orzekają wbrew prawu. To wszystko. Trudne takie? I jeszcze żebyś znowu nie dodawał od siebie: nie wszyscy sędziowie.
Masz rację - są tacy sędziowie. Zwykle to ci, którzy są związani z PiSem. Poza tym nie tobie oceniać poziom moich wypowiedzi, bo sam nigdy nie podałeś żadnych faktów, a wklejasz jedynie PiSowskie teksty propagandowe.
Masz dowody na powiązania tych sędziów z PiSem? Poza tym będę zawsze oceniał twój poziom bo jestem uczulony na chamstwo i kłamstwo. Nie zabronisz mi tego.
Tak, choćby cała masa sędziów w neo-KRS, albo w TK Julii Przyłębskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, nie próbuj zamulać tematatyki występKÓw dewelo-fantomasa jakubowickiego jęczeniem o jakąś fotkę qpy glonów na plaży, ciamajdo. P0winienneś jeszcze P0dzięK0wać za to ulepszenie avatara.
Mnie akurat twoje obsesje kompletnie nie obchodzą, za to obchodzi mnie to, że ukradłeś moje zdjęcie.
 Czyli przyznajesz, sra__K__a,  że to ty jesteś na tym zdjęciu? :DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, nie próbuj zamulać tematatyki występKÓw dewelo-fantomasa jakubowickiego jęczeniem o jakąś fotkę qpy glonów na plaży, ciamajdo. P0winienneś jeszcze P0dzięK0wać za to ulepszenie avatara.
Mnie akurat twoje obsesje kompletnie nie obchodzą, za to obchodzi mnie to, że ukradłeś moje zdjęcie.
Czyli przyznajesz, sra__K__a,  że to ty jesteś na tym zdjęciu? :DDD
Złodzieju - "moje zdjęcie" nie jest równoważne ze "zdjęcie mnie przedstawiające". Po raz kolejny dowodzisz, że słabo u ciebie z myśleniem, oj, słabo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do k-: Faktycznie trudno dyskutować z zawodowym propagandystą, który ma do perfekcji opanowaną sztukę wypierania faktów i wmawiania tego, co nigdy nie miało miejsca. Ty znowu twierdzisz że wiesz lepiej ode mnie co mam na myśli. Piszesz pseudointelektualne łamańce, żeby tylko udowodnić że...? Pomogę ci jeszcze raz: w Polsce są sędziowie, którzy orzekają wbrew prawu. To wszystko. Trudne takie? I jeszcze żebyś znowu nie dodawał od siebie: nie wszyscy sędziowie.
Masz rację - są tacy sędziowie. Zwykle to ci, którzy są związani z PiSem. Poza tym nie tobie oceniać poziom moich wypowiedzi, bo sam nigdy nie podałeś żadnych faktów, a wklejasz jedynie PiSowskie teksty propagandowe.
Masz dowody na powiązania tych sędziów z PiSem? Poza tym będę zawsze oceniał twój poziom bo jestem uczulony na chamstwo i kłamstwo. Nie zabronisz mi tego.
Tak, choćby cała masa sędziów w neo-KRS, albo w TK Julii Przyłębskiej.
 To faktycznie "mocne dowody"... :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do k-: Faktycznie trudno dyskutować z zawodowym propagandystą, który ma do perfekcji opanowaną sztukę wypierania faktów i wmawiania tego, co nigdy nie miało miejsca. Ty znowu twierdzisz że wiesz lepiej ode mnie co mam na myśli. Piszesz pseudointelektualne łamańce, żeby tylko udowodnić że...? Pomogę ci jeszcze raz: w Polsce są sędziowie, którzy orzekają wbrew prawu. To wszystko. Trudne takie? I jeszcze żebyś znowu nie dodawał od siebie: nie wszyscy sędziowie.
Masz rację - są tacy sędziowie. Zwykle to ci, którzy są związani z PiSem. Poza tym nie tobie oceniać poziom moich wypowiedzi, bo sam nigdy nie podałeś żadnych faktów, a wklejasz jedynie PiSowskie teksty propagandowe.
Masz dowody na powiązania tych sędziów z PiSem? Poza tym będę zawsze oceniał twój poziom bo jestem uczulony na chamstwo i kłamstwo. Nie zabronisz mi tego.
Tak, choćby cała masa sędziów w neo-KRS, albo w TK Julii Przyłębskiej.
To faktycznie "mocne dowody"... :):):)
Mocniejsze trudno znaleźć - to PiSowscy nominaci, którzy już niejednokrotnie dowiedli, że pamiętają, kto ich tam umieścił. Ty jednak znowu zaprezentowałeś moralność Kalego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapetliłeś się:) Bardziej żałośnie być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marzec 2022 - "oferta firmy z Grupy Orlen przebiła najśmielsze prognozy. Za tonę popularnego nawozu – saletry amonowej – trzeba  zapłacić 6100  zł. Jeszcze na początku roku cena dla części styczniowych kontraktów tej spółki wynosiła 2660. zł" - KTO ODDA PRODUCENTOM NADPŁATĘ ZA DZIAŁANIA SPEKULACYJNE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapetliłeś się:) Bardziej żałośnie być nie może.
Dyskusja z tobą nie ma sensu. Jesteś po prostu pacanem, PiSowskim propagandystą, odwracasz wszystko, co jest ci nie na rękę, kłamiesz w żywe oczy. Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, nie próbuj zamulać tematatyki występKÓw dewelo-fantomasa jakubowickiego jęczeniem o jakąś fotkę qpy glonów na plaży, ciamajdo. P0winienneś jeszcze P0dzięK0wać za to ulepszenie avatara.
Mnie akurat twoje obsesje kompletnie nie obchodzą, za to obchodzi mnie to, że ukradłeś moje zdjęcie.
Czyli przyznajesz, sra__K__a,  że to ty jesteś na tym zdjęciu? :DDD
Złodzieju - "moje zdjęcie" nie jest równoważne ze "zdjęcie mnie przedstawiające". Po raz kolejny dowodzisz, że słabo u ciebie z myśleniem, oj, słabo...
 Tak czy owak, nieźle się opaliłaś na tej plaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie  szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...