Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli trwa. "To, że jest nas dużo daje mi siłę i wiarę, że to ma sens"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2019 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Natychmiast dać nauczycielom 500+ bo przecież świniom się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie się! Widać po niejakim Jakim że pękają. A katechetom podziekujecie po zmianie rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest 700 tys nauczycieli , najwięcej w Europie na 1 ucznia. Należało by zwolnić tych najstarszych nauczycieli i zostawić młodych współczesnych i im podnieść płace. Niech te stare dewotki z SB idą szukać lepszej pracy na wolnym rynku i za lepsze wynagrodzenie. Dosyć przechowalni w szkołach za nasze podatki. Może wtedy po kilku miesiącach poszukiwań wróciły by z podkulonym ogonem bo nauczyciele mają ogólnie dobre warunki zatrudnienia. Komu się nie podoba droga wolna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie się nie dajcie bolszewickiej sekcie maltretować ! Do końca i skutecznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie się nie dajcie  bolszewickiej sekcie maltretować ! Do końca i skutecznie !
 Ja nie strajkuję, popieram Was, ale jak by co to, wiecie rozumiecie, nie znamy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strajk nauczycieli trwa."*** I trwa mać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOLOTA NAUCZYCIELSKA....zwolnik nauczycieli ze stazem od 20 lat w zwyz, mlodzi czekaja, a szczujnia do domu...Brodzika odwolac ze stanowiska darmozjada...intryganta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP nr 1 nie strajkuje już od Wielkiego Czwartku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!. To jest strajk tylko i wyłącznie o pieniądze 2. W politykę to was wciągnął Broniarz - polityk opozycji nie związkowiec 3."Rodzice nas wspierają. Nie dostałam żadnego negatywnego sygnały ani od dzieci ani od ich rodziców" - bo co mają wam powiedzieć co o was myślą prosto w twarz?!! POWIE SIĘ WAM W TWARZ CO O WAS MYŚLI TE ZEMŚCICIE SIĘ NA DZIECKU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy poparcia i wsparcia dla nauczycieli! Trzymajcie się! Walczycie o swoją godność i lepszą przyszłość dla siebie, naszych dzieci i naszego Kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciał zobaczyć jak taki opierd..acz szkolny zmienia prace i idzie do korpo gdzie ma 15 min przerwy z zegarkiem w ręku szefa , codziennie prace po godzinach , mnóstwo pracy w domu ( przygotowania do spotkań , raporty itp) do tego max 2 tyg wakacji ciągiem ( przeważnie 1 tydzień) a jak jesteś chory to nikt cie nie zastąpi , robote musisz zrobić, i to wszystko za 500-600 zl więcej niż ma nauczyciel. Oj szybko by się zatęskniło za państwową posadką. W dupach sie wam poprzewracało !!! każdy chodził do szkoły i widział to zaangażowanie nauczycieli !! ( byli i tacy pozytywni ale jak rodzynki na cieście) Reszta to obiboki z zerowym zaangażowaniem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może model amerykański? Nauczyciel w szkole od 8 do 16. W tym czasie nie może opuścić terenu szkoły, gdy nie ma lekcji sprawdza prace, spotyka się z uczniami i rodzicami a przede wszystkim pomaga uczniom którzy mają problemy z nauką na zajęciach indywidualnych (coś jak nasze korepetycje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Syty depcze plaster miodu, lecz głodnemu nawet gorycz jest słodyczą " - Księga Przysłów Salomona -- gdyby mi proponowano 15 % podwyżki to chętnie bym się zgodził i podziękował. W zeszłym roku dostałem podwyżkę w wysokości złotówki na godzinę, ale dziękuję BOGU JEZUSOWI i za to. Podejrzewam że wielu nauczycieli zgodziłoby się chętnie na 15% podwyżki. Świat zmierza w kierunku wojny światowej i gdy ona nadejdzie to obecny obfity czas przeminie, a na pewien okres nastanie bardzo chudy czas. Błogosławiony którego siła i ufność jest w JEZUSIE WSZECHMOGĄCYM a nie w mamonie ........... Google : " Wszechmocny Suwerenny Jezus Chrystus część 4 - praca w chłodni po amputacji ręki "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Internet huczy od hejtu" Do strajkujących... proszę powiedzieć mi jak to jest... każdą krytykę w Waszą stronę odbieracie jako HEJT. Ale kiedy obrażacie, poniżacie, wyzywacie nauczycieli, którzy postanowili nie brać udziału w strajku to jest to krytyka. Stosujecie Państwo zasadę podwójnej moralności i co najgorsze dobrze się z tym czujecie. Pytacie się nas, czy możemy patrzeć w lustro... A to ja was pytam, jak Wy możecie spoglądać w lustro? Strajkujecie i obrażacie. M.in. dlatego ludzie się od Was odwracają. Nie potraficie w tym wszystkim zachować umiaru, a przede wszystkim, zdrowego rozsądku i szacunku dla drugiego człowieka. Co Państwo zrobicie po strajku? Usiądziemy wspólnie w pokoju nauczycielskim i będziemy udawać, że nic się nie stało. Czy któremuś z Was w ogóle przejdzie przez gardło słowo przepraszam? Podobno jesteście ludźmi wykształconymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia, w niektórych szkołach strajkuje 10% nauczycieli a lekcji nie ma, strajk będzie ttrwał do ostatnie strajkującej sprzątaczki, bawimy się do wakacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dziennie to samo niech strajkują jeśli ich na to stać. Trzeba będzie spłacać kredyty robić opłaty wrócą do pracy Zresztą śmieszny jest ten strajk cztery pięć godzin i do domu. Jeszcze 3 dni i długi weekend Może w końcu odpoczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka piękna dziś pogoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już po południu więc większość jest już w domu lub na zakupach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szkola podstawowa nr 4 w Lublinie tez strajkuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo nauczyciele, wytrzymajcie, wreszcie jesteście zjednoczeni, zazdroszczę. Gdyby także pracownicy budżetówki zmądrzeli, może podnieśliby nam nasze głodowe pensje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...