Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To po cholerę ta Straż Miejska skoro nie ma uprawnień do wykonywania swoich zadań? Prezydent Żuk dobrze mówił, że zamiast SM powinna zostać utworzona policja municypalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tak: po Diamentowej jeździ maluch z reklamą na dachu i ryczy z głośników. Na kościele przy Krańcowej są głośniki na 4 strony swiata i ryczą co niedzielę. I CO NA TO PRAWO I EGZEKUCJA PRAWA ZE STRONY STRAŻY MIEJSKIEJ??????????????? Może straznicy przyjedziecie i posłuchacie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje w centrum miasta (Krakowskie Przedmiescie), w lecie codziennie conajmniej co 30 minut drze morde jakas reklama. Jeśli straż miejsta przez ROK nie była w stanie stwierdzić ani jednego przypadku, są albo głusi albo dostają w łapę, żeby być głuchymi, albo ich w centrum po prostu nie ma. Może nie ma sensu was darmozjady utrzymywać, jak nic nie robicie? Kpiny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co zawracać sobie tym główę? Ile mandatów da się wystawić z tego tytułu przez, powiedzmy, rok - 1, może 2, bo gdy wieść się rozniesie, wszyscy pozostali "nagłaśniacze" na kilka dni znikną... A ile przy tym trzebaby się oganiać, okłócić z wygadanymi przecież reklamiarzami??? Ile kasiory wpłynęło by po takiej akcji??? Toż, to się kompletnie nie kalkuluje, są łatwiejsze i wydajniejsze sposoby wyrabiania sobie statystyk skuteczności i łatania budżetu, karać trzeba tych, którzy kary się boją i z czymkolwiek jeszczze liczą: fotoradar, kasowanie dzieci i emerytów za jamniki bez kagańca, ściganie "babć z pietruszką", nieprawidłowe parkowanie na 3 ulicach na krzyż w centrum miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ci dziennikarze z dziennika w. się uparli na tą straż. Nie ma dnia żeby nie było coś o straży, nie macie innych tematów, żygać się chce-codziennie to samo, musieli wam ostro podpaść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka razy miałem przyjemność zadzwonić do SM w Lublinie, ogólnie na dyżurce siedzi co najmniej prof. prawa który zamiast wysłać patrol to potrafi przez 15 minut filozofować żeby tego patrolu nie wysłać... Dzwonie na policję zawszę słyszę, że wysyłają patrol, zajmą się sprawa, potrafią oddzwonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...