Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gwalcili i grabili czy nie? Jezeli to sa fakty to jakiez to jest obrazanie? Szarfy nad ranem zniknely tak jak przez cale lata byl nad ranem zamalowywany napis "Katyn - pamietamy" malowany niopodal w nocy z statniego pazdziernika na 1 listopada i w przeddzien wszystkich swiat niepodleglosciowych? Jestesmy w wolnej Polsce czy nie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mamy stawiac znicze ruskim za to ze przez tyle lat nas gnebili to moze i tez niemcom, nalezy sie szacunek. nie rozumiem tego zycinskiego lezie w d*** ruskim a polskich bohaterów narodowych ma za nic. nie zdziwiłbym sie gdyby w moskwie była jego teczka personalna, jako agenta bezpieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytajacy napisał:
Gwalcili i grabili czy nie? Jezeli to sa fakty to jakiez to jest obrazanie? Szarfy nad ranem zniknely tak jak przez cale lata byl nad ranem zamalowywany napis "Katyn - pamietamy" malowany niopodal w nocy z statniego pazdziernika na 1 listopada i w przeddzien wszystkich swiat niepodleglosciowych? Jestesmy w wolnej Polsce czy nie???
TAK, jestesmy w wolnej Polsce, tylko niektorym wolnosc myli sie z samowola, a jeszcze innym uderzyla do glowy i zapomnieli o dobrym smaku i milosci do blizniego (a ponoc w Polsce wiekszosc to katolicy). Przeraza mnie tendencja do generalizowania... Hitlerowcy tez generalizowali - dobrze sie to nie skonczylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koks napisał:
Jak mamy stawiac znicze ruskim za to ze przez tyle lat nas gnebili to moze i tez niemcom, nalezy sie szacunek. nie rozumiem tego zycinskiego lezie w d*** ruskim a polskich bohaterów narodowych ma za nic. nie zdziwiłbym sie gdyby w moskwie była jego teczka personalna, jako agenta bezpieki
nie musisz się ruskim nigdzie, polaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Ci gwałciciele to pewnie, jak byś miał jeszcze możliwość się urodzić oczywiście, to zapieprzałbyś w jakimś kurniku pod Monachium lub Warschau.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło można sie domyslać z jakiej opcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nie mylę to Ruscy 1914 wtargnęli do Polski, a nie My po nich pojechaliśmy, tj. to Oni Nas w 1940 wywieźli do Katynia, Charkowa i Miednoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło można sie domyslać z jakiej opcji ach jakie to katolickie, przepełnione miłością, nauką Jezusa, Jana Pawła II................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może im się uda popatrzcie ######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg źródło ######niepoprawni.pl/blog/94/uwiklany-bro...i-morozowa-w-po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może im się uda popatrzcie ######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg źródło ######niepoprawni.pl/blog/94/uwiklany-bro...i-morozowa-w-po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem, znicz paliłem - i w Lublinie, i w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inicjatywa odniosła by lepszy skutek,gdyby nie pochodziła od życińskiego.Przecież on wszystko robi na poklask,pokażą w telewizji.Po co on się w to wszystko miesza.Abel siedzi spokojnie tylko życińskiego wszędzie pełno.Europejczyk z Lublina.Niech najpierw zapyta ludzi czy tego chcą.Karmi nas tymi wypocinami -listami i każdy ma postepować według jego widzimisie.Biskupie wierni nie muszą być Ci posłuszni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Ja byłem, znicz paliłem - i w Lublinie, i w Chełmie.
Rękas idioto wiemy ze jesteś komunistycznym zerem. Z koim po cmentarzach harcowałeś z Wielomskim i Engelgardem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chodzi o zielone światełko dla rosyjskiego gazu do 2037 roku i przesył gazu przez POlskę za 20% ceny rynkowej do 2044 roku sPrOkurowane przez Waldemara POwlaka i jego kolegów z WSI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuchwała i bezczelna jest ta czarna stonka, żeby ludziom dyktować co mają myśleć i co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, ktorzy zniewazaja zmarlych, to wyjatkowe kanalie. licze cicho, ze niebawem jakis radykal z drugiej strony odleje sie na grob waszego prezydenta nerwuska-fajtlapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego wieńce znikneły??? Dawniej znikały znicze spod pominika 3 maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amok napisał:
TAK, jestesmy w wolnej Polsce, tylko niektorym wolnosc myli sie z samowola, a jeszcze innym uderzyla do glowy i zapomnieli o dobrym smaku i milosci do blizniego (a ponoc w Polsce wiekszosc to katolicy). Przeraza mnie tendencja do generalizowania... Hitlerowcy tez generalizowali - dobrze sie to nie skonczylo.
'Klamstwo Oswiecimskie" jest scigane karnie, a "Klamstwo Sowieckie"? Gdyby jeszcze przeprosili za mordy na Polskim Narodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWY I SPRAWIEDLIWY napisał:
Gdyby nie Ci gwałciciele to pewnie, jak byś miał jeszcze możliwość się urodzić oczywiście, to zapieprzałbyś w jakimś kurniku pod Monachium lub Warschau.
A teraz to niby ci spod Monachium w naszych kurnikach pracuja? Jakbys nie rozumial, ze idzie o prawde historyczna i normalna przyszlosc. Nie mozna budowac przyszlosc na klamstwach przeszlosci. Nie dziw sie wiec, ze sa tacy ktorzy glosno mowia o tym o czym inni nawet slyszec nie chca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...