Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ważne czy wystawiał na to fakturę VAT ? Jeśli wystawił faktury no to już mamy przykłady całkiem niedawne że to nic takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy sąd odbierze prawo wykonywania zawodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kamieniołomu i jak odpracuje z odsetkami ukradzione pieniądze, to można pomyśleć o zwolnieniu z więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odbierze, bo ten gość zdaje się nie jest nawet prawnikiem z wykształcenia, nie mówiąc już o zawodzie prawniczym, także nie ma czago odbierać. Ot, jeszcze jeden "przedsiębiorca" ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedną z kar powinno być pokazanie tej mordy, tak aby było wiadomo na kogo uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gowniarza nauczą pokory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SB przegrywa w Strasburgu. Trybunał oddalił skargę na ustawę obniżającą esbeckie emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne sądy! Konstytucja! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obchody 60 rocznicy Rewolucji Październikowej odbiły się w adwokaturze specjalnym echem . Uroczystość tę uczczono między innymi w ten sposób, że powołane zostało koło Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej . ! "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość nie ma wykształcenia i nic mu nie mogą zrobić dostanie zawiasy i tyle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek nie ma nic wspólnego z zawodami prawniczymi. To jest zwykły cwaniak który w swojej bezczelności nazywał swoje pseudo przedsiębiorstwo kancelarią prawną i wvten sposób niszczył renomę prawdziwym uczciwym prawnikom. Mam nadzieję, a po tym co wiem o tym człowieku to jestem w zasadzie pewien, że sprawiedliwość go doscignie i to bardzo szybko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniewinnią jak Kowalczyka. Obaj niewinni. To spisek polityczny. ŹUK juź poręczy ze swoją bandą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem z tym typem do czynienia, powinni go zamknąć na długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie prawo wykonywania zawodu??? Nazwał swoją firmę " kancelaria" a tak naprawdę to zwykła firma założona przez osobę bez wykształcenia prawniczego a może jakoiegokolwiek. Artykuł w tytule również wprowadza w błąd. Powinni napisać, że to jest " firma odszkodowawcza". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego zawodu-kanciarza, cwaniaka, oszusta? Te profesja nie posiadaja prawa wykonywania zawodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chwast,siedzi przynajmniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mocy deregulacji zawodów prawniczych, przeprowadzonej jakiś czas temu, prawo do udzielania porad prawnych uzyskali ludzie, którzy nie mają tytułów radcy lub adwokata. Mogli więc zakładać różnego rodzaju kancelarie prawne, bo prawo im na to pozwala. Pan Tomasz P. nie posiada wykształcenia prawnego, przynamniej w żaden sposób nikomu tego nie udowodnił, a skorzystał jedynie z możliwości jakie daje mu prawo. Sąd co najwyżej go posadzi, bo odebrać uprawnień nie może, bo zwyczajnie nie ma żadnych uprawnień do odebrania. Dodatkowo facet jest goły i wesoły i nikt pieniędzy nie zobaczy - tego jestem pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za przekręt - przyjżyjcie się kancelarii prawnej która doi publiczne pieniadze z rckik Lublin.......to jest majstersztyk !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat prosty jak budowa cepa. Wynajmuje kancelarię prawnicza ale tak naprawdę to nie wiem czy właściciel nie jest hydraulikiem, piekarzem czy kowale, Dlatego informuję ZUS lub inny organ wypłacający pieniądze, że udzieliłem pełnomocnictwa Panu kowalowi ale odzyskaną kasę proszę przesłać na moje konto, a ja temu panu wypłacę prowizję. I dziwnym zbiegiem okoliczności Pan kowal rezygnuje ze zlecenia i podpisania umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do paki z nim niech koledzy z celi nim się zajmują. To może przestanie cwaniakowac i piórka mu opadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...