Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolna gazetka aż kipi od seksu

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 8 stycznia 2010 r. o 09:33 Powrót do artykułu
ja napisał:
Tak syn mi mówił, bo wyczułam piwo od niego.
żal chłopak wypił piwo i już draka. kiedyś musiało to nastąpić. a pani pisze brednie!! W ZSTK NIGDY NAUCZYCIELE NIE PROPONUJĄ ALKOHOLU!!!! WEŹCIE SIĘ OGARNIJCIE!!! CHODZĘ DO TEGO TECHNIKUM I NIE SPOTKAŁEM SIE Z TAKIM CZYMŚ!!! A CHODZĘ 3 ROK JUŻ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mariolka~ napisał:
W, którym miejscu jest tu żartobliwy sposób bo ja nie widzę? dla mnie ta gazetka obrazliwie traktuje kobiety, mozna mówić inaczej o seksie a nie informując o kaloryczności nasienia, ja bym nie chciała by moja córka w wieku 16 lat czytała takie rzeczy. poza tym chodzi do tej szkoły i to nie jest jeden problem. Sama szkoła się jej podoba, ale zbulwersowana byłam jak mi opowiadała jak uczniowie śmieją sie na lekcjach Pana Dominika, który mówi im, że czytanie lektur jest do dupy i uczy ich jak umiejetnie korzystać ze ściąg, jaki szacunek mają uczniowie do nauczycieli mówiąc do nich szmato, jesli dyrektorka nic na to nie reaguje? Czy to tez w porządku? Pewnie, ze uczniom się to podoba, zaproszą Panią Durektor na kawę i maja rok z głowy.
Chyba pani sie cos pomylilo. Pan R. jest jednym z najbardziej lubianym nauczycielem w szkole i to nie dlatego ze mowi ze czytanie lektur jest do dupy bo to jest absurd, ale dlatego ze potrafi w ciekawy sposob przekazac swoja wiedze. Ja u niego na lekcji nigdy sie nie nudze i nie pisze dlatego ze go bronie tylko dlatego ze taka jest prawda. Ludzie tu takie bzdury pisza ze nie wiadomo czy sie smiac czy plakac... Jaka kawa z Pania Dyrektor? Wy w zyciu nie widzieliscie takiej dyrektorki. Ona zrobila tyle dla szkoly i uczniow ze nikt by tego nie zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze gratulacje dla redaktorów za genialn reklame dla szkoły;) Po drugie NIGDY tak sie nie usmalem czytajac jakiegokolwiek forum... normalnie boki zrywac szczegulnie pierwsza druga strona haha Po trzecie... co sie nauczyceili czepiace... gazetke redaguja uczniowie!! po czwate.... żal mi was.... (ale nie wszystkich domyslicie sie...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Pan Dziennikarz znalazł słowo KWIZ? Ponoć jeszcze jest quiz!!! 2. I co cenzura, jak za PRLu i PiSu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy wiecie co wy z Siebie robicie??? Po Prostu błaznów....wrzucacie sami na Siebie:) To jest normalnie żenujące Nie wiecie nic o tej szkole to się nie wypowiadajcie a nie wierzycie komuś kto nawet nie wie gdzie ta szkoła się znajduje, jak tam jest itp. Ja tam chodzę i nie mogę nic złego o niej powiedzieć:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa napisał:
wybaczcie, ale ja tez mam dziecko z tej szkoły i sama szkola w sobie nie jest zła, wielu nauczycieli jest w porzadku, ale przypuszczam, ze niektóre z odpowiedzi "gości" sa pisane przez bliskich znajomych Pani dyrektor, bo pochwalne wypowiedzi dzieciaków sa łatwo rozpoznawalne, ale zaden normalny dorosly nie pochwaliłby tej gazetki, ja maiłam okazje miec ją w oryginale w reku, nie chodzi o kawały, o to, że jest sex, ale cała gazetka w jej srodkowej częsci jest po prostu obrazliwa i widac w niej brak szacunku dla nauczycieli, dla kobiet, to typowa wypowiedż malolatów takich cinkciarskich jak w autobusach, którzy nie maja do nikogo szacunku, wiedzą, ze im wszystko wolno. Nie chodzi o pruderję, bo o sexsie mozna mówić pieknie i inteligentnie, a tu tego stanowczo nie było. czy w takim razie w szkole , w której sa propafgowane wartosci katolickie, która sie szczyci dobrym wychowaniem dzieci, takie teksty sa własciwe? czy chodzenie Pani Dyrektor z uczniami na procentową kawę też jest wlasciwe? czy mówienie do nauczyciela ty ku***, ty szmato też jest wlasciwe? w koncu jest wolność słowa?!!! A czy robienie dziewczynie dziecka na gwiazdę też jest własciwe w końcu współzycie jak ktos z was zauwazył jest od 15 lat. !!! W tym kontekście nie jest to dobra gazetka, a uczniowie którzy tak się wypowiadają, po nich własnie widać, ze ta gazetka jest zła bo wy własnie nie rozumiecie w czym jest ona zła i w tym jest problem.
Szanowni Panstwo, pragnę przeprosić Panią Dyrektor, oczywiście Pani Dyrektor nie chodzi na żadną procentową kawę z uczniami, mówiłem o ogóle, że tak często bywa, pod tym względem Pani dyrektor tej szkoły akurat jest nieskazitelna. Bardzo mi przykro jeśli Pani Dyrektor odebrała to do Siebie, ale nie takie były moje intencje.Zgłosiłem post do usunięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no... to jest jakaś PARANOJA!!! Już sama nie wiem: śmiać się czy płakać? Chyba raczej to pierwsze Może i ta gazetka była trochę kontrowersyjna, ale na Boga... odniosła sukces! Jeżeli w ten sposób ma być mniej "niechcianych" ciąż to w pełni popieram Kalejdoskop. Pomijając gazetkę... Jak możecie oczerniać ludzi, których zapewne nawet nie znacie??? Którzy zrobili dla szkoły tak wiele??? P. Dyrektor jest wspaniałą osobą... gdyby nie Ona w KOLEJÓWCE nie było by nam tak dobrze. Natomiast jeżeli chodzi o Pana Dominika.. Ehhh..- W życiu nie spotkałam takiego nauczyciela, na Jego zajęcia aż chce się przychodzić...!! Nikt nie spogląda na zegarek co minutę wyczekując przerwy!! potrafi podejść każdego ucznia indywidualnie- nigdy nie odmawia pomocy!! Komentarze z pierwszej i drugiej strony to zwykłe brednie nie godne uwagi!!! Żal mi Was.. A co do szkoły tak ogólnie.... Chodzę do niej już trzeci rok i uważam, że wybranie ZESPOŁU SZKÓŁ TRANSPORTOWO- KOMUNIKACYJNYCH było moją najlepszą życiową decyzją! K O L E J Ó W K A G Ó R Ą [!] [!]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Sam bylem uczniem ZST-K. Skoro jest wolnosc slowa, to dlaczego informacje na temat seksu w szkole jest tematem "tabu", ktory wywoluje takie zamieszanie? Moim zdaniem to jest bardziej smieszne niz powazne, czytajac niektore wypowiedzi na tym forum. A to, ze uczniowie przedstawili ta gazetke w taki a nie inny sposob, to niedopatrzenie, ktore kazdemu z nas moze sie przytrafic. Seks to calkiem normalna sprawa. A w mojej obecnej szkole patrzac na brzuchy kilku dziewczyn, to widac, ze niewiedzialy, co to antykoncepcja. Wiec ten temat jest jak najbardzej potrzebny mlodziezy. Kolejna sprawa to spor o tresc. Jednym sie podoba, drugim nie. Wiadome. Ale skoro sie nie podobala, to po co wogole ja czytaliscie? Byliscie ciekawi czy jak? Forum jest od tego, by kazdy internauta napisal, co o tym sadzi. Ale niech beda normalne, a nie popier******e jak ruski czolg. Przez gazetke to juz: dyrekcja zla, nauczyciele zli, mlodziez to dno, a szkola to tragedia. To g***o prawda! A jesli panstwu nie odpowiada, ze syn czy corka chodzi do tej szkoly, to w kazdej chwili mozecie panstwo zmienic dzieciom szkole-nikt wam tego nie zabrania. A ja, jak chodzilem, to jakos problemow nie bylo. Dziekuje i pozdrawiam. ZST-K GORA! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszą mnie osoby które oczerniają Dyrekcje i nauczycieli, a po wszystkim wycofują się ze swoich zapewne niczym nie popartych oskarżeń... "...a wolność słowa, też piękna rzecz i możesz krzyczeć co zechcesz lecz, lecz jest po za tym dobro i zło, prokurator wytłumaczy Ci(Wam) to..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak nawiasem mówiąc ciekawe że teraz dużo tych 'oczerniaczy' WYCOFUJE POST.. może najpierw trzeba pomyśleć, a później pisać? nie odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu żenada .ludzie co za bzdury piszecie po co takie wielkie hallo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wszystko się przechyla..na dobrą szalę... W Końcu Prawda zatriumfowała..tak prostym sposobem.. Źli ludzie uciekają, pozostają tylko wierni Szkole..to jest piękne. Po tym wszystkim czuję, jeszcze większe przywiązanie do tej szkoły... KOLEJÓWKA FOREVER! Peace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę (przedpisarza)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKJ napisał:
Czy to prawda, ze wielu uczniow i absolwentow twierdzi, ze pojscie do ZSTK bylo ich najwiekszm błedem w zyciu i pluja sobie za te zmarnowane lata w brode po dziś dzień ?
Nieprawda.Jestem absolwentką TK rocznik 91.Miło wspominam szkołę i p.Marka Madeję,który mnie uczył j.polskiego.Ukończyłam studia i od kilkunastu lat mam dobrą pracę .Pozdrowienia dla grona pedagogicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tyle szumu, gazetka o seksie ludzie przecież seks to część naszego życia nie jednego z was internautów ciekawi ten temat gazetka jest w porządku wolę czytać o tym niż o dennych i nudnych sprawach dziejących się w około. Muszę także wspomnieć że jesteśmy TYLKO LUDŹMI A SEKS TO CZĘŚĆ NASZEGO ŻYCIA. Po co tak się oburzać przecież niema o co to tylko seks i nikogo nie zgorszy a przeważnie osób w średniej szkole bo przecież każdy wie że już w podstawówce i gimnazjum młodzież wie dużo o tych sprawach od swoich kolegów z klasy a co dopiero młodzież w średniej szkole. Boże żal mi takich ludzi którzy nie mają tematów na rozkładówkę.... Dziękuję z poważaniem Andi10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga gimnazjaliści! Wybierając ta Szkole naprawde trzeba przemyslec!!!! Wychowaca potrafi wystawić w klasie maturalnej dużą ilość ocen niedostatecznych. Dyrekcja nie widzi w tym zadnego problemu. Jest to szkola dla nauczycieli a nie dla uczniów. Przykre co tam sie dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rajmund napisał:
Ciekawa szkoła. Nauczyciel-szmata, plemnik kaloryczny. Jaka w takim razie jest dyrekcja?!!
Dyrekcja jest osoba bardzo wyluzowana. Widzi w szkole same pozytywy. Ale nie jest tak kolorowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
No wreszcie ktos normalny, czy tamte wszystkie maile były pisane przez małolatów udających dorosłych, taka gazetka wcale nie jest normalna!!! a co to za Dyrektorka co czyta coś takiego i nie oponuje? gdzie jej poczucie wartości godności kobiety,moze sama bzyka się z jakimś uczniem? Ja pokazalem tą gazetkę znajomemu dyrektorowi i był zbulwersowany, ale ja podejrzewam, ze tu nie chodzi tylko o tą gazetkę, kuratorium powinno zajrzeć tam głebiejm to chyba tylko początek gory lodowej....
Pani Dyrektor jest osoba bardzo wyluzowaną. Nie widzi równiez problemu, bardzo duzej ilości ocen niedostatecznych w klasch maturalnych. Jest z tego zadowolona. Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxxxxxxx napisał:
Pani Dyrektor jest osoba bardzo wyluzowaną. Nie widzi równiez problemu, bardzo duzej ilości ocen niedostatecznych w klasch maturalnych. Jest z tego zadowolona. Oby tak dalej!
A kuratorium to wiele nie zrobi w tej sprawie , ponieważ Pani Dyrektor pracowala w kuratorium jako wizytator:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...