Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 stycznia 2010 r.
16:38
Edytuj ten wpis

Szkolna gazetka aż kipi od seksu

0 99 A A

Ile kalorii spala się podczas stosunku? Jaka ilość alkoholu hamuje wydajność seksualną? O tym można się dowiedzieć z gazetki wydanej w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Gazetkę "Kolejdoskop” przysłała do redakcji matka jednego z uczniów. – Można w niej przeczytać na przykład o tym, ile kalorii ma męskie nasienie. To odpowiednie treści dla nastolatków? – pyta oburzona Czytelniczka.

Pismo jest drukowane w szkolnym sekretariacie i rozpowszechniane wśród uczniów. Redagują go sami uczniowie. Pierwszy numer ukazał się kilka dni temu. Są w nim także ciekawostki o zwyczajach seksualnych afrykańskich plemion, kwiz na temat seksu i niewybredne dowcipy m.in. o nauczycielach (patrz – ramka obok).

– Sami wpadli na pomysł, żeby reaktywować gazetkę, która ukazywała się przez kilka lat – tłumaczył "Dziennikowi Wschodniemu" Marek Madeja, wicedyrektor szkoły. – Chcieliśmy potraktować uczniów poważnie, więc daliśmy im swobodę w redagowaniu. Jak widać, to był błąd.

Młodzi redaktorzy nie chcieli z nami rozmawiać. Ale ich koledzy nie widzą w gazetce nic złego.
– Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o seksie. A przecież to bardzo ważny temat dla nastolatków – mówi Adrian z II klasy.

– Co z tego, że jest dowcip o nauczycielce? To z policjantów czy blondynek można się śmiać, a z nauczycieli nie? – pyta inny z uczniów.

Lubelski kurator oświaty ma na ten temat inne zdanie.

– Takie dowcipy nie powinny się znaleźć w szkolnej gazetce – mówi Krzysztof Babisz. – To przestroga, że takie wydawnictwa należy monitorować. Liberalne podejście do uczniów jest możliwe tylko wtedy, gdy dyrekcja i nauczyciele są pewni ich rozsądku.

Dyrektor Madeja przyznaje, że pierwszy numer gazetki był "wypadkiem przy pracy”. I zapewnia:  Gazetka będzie się nadal ukazywała. Ale otrzyma stałego opiekuna z kadry nauczycielskiej albo ja osobiście będę oglądał każdy numer przed drukiem.

Autorzy gazetki nie ponieśli żadnych konsekwencji. – Odbyliśmy z nimi poważną rozmowę. Przyznali się do błędu i przeprosili – mówi dyrektor. Przeprosiny wisiały także na szkolnym korytarzu.

Dowcip z gazetki

Nauczycielka prosi Jasia:
– Jasiu wytrzyj tablicę.
– Nie.
– Jasiu wytrzyj!
– No dobra. Ale gdzie jest szmatka?
– Poszukaj gdzieś w szafce.
Przez ten czas nauczycielka pyta dzieci:
– Kochane dzieci, co napisalibyście na moim grobie gdybym umarła?
A Jasiu znalazł szmatę i mówi:
– Tu leży ta szmata!
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 99

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxxxxxxxxxxxx / 23 kwietnia 2010 r. o 22:55
xxxxxxxxxxx napisał:
Pani Dyrektor jest osoba bardzo wyluzowaną. Nie widzi równiez problemu, bardzo duzej ilości ocen niedostatecznych w klasch maturalnych. Jest z tego zadowolona. Oby tak dalej!

A kuratorium to wiele nie zrobi w tej sprawie , ponieważ Pani Dyrektor pracowala w kuratorium jako wizytator:(
Avatar
xxxxxxxxxxx / 23 kwietnia 2010 r. o 22:53
normalny napisał:
No wreszcie ktos normalny, czy tamte wszystkie maile były pisane przez małolatów udających dorosłych, taka gazetka wcale nie jest normalna!!! a co to za Dyrektorka co czyta coś takiego i nie oponuje? gdzie jej poczucie wartości godności kobiety,moze sama bzyka się z jakimś uczniem? Ja pokazalem tą gazetkę znajomemu dyrektorowi i był zbulwersowany, ale ja podejrzewam, ze tu nie chodzi tylko o tą gazetkę, kuratorium powinno zajrzeć tam głebiejm to chyba tylko początek gory lodowej....

Pani Dyrektor jest osoba bardzo wyluzowaną. Nie widzi równiez problemu, bardzo duzej ilości ocen niedostatecznych w klasch maturalnych. Jest z tego zadowolona. Oby tak dalej!

Pani Dyrektor jest osoba bardzo wyluzowaną. Nie widzi równiez problemu, bardzo duzej ilości ocen niedostatecznych w klasch maturalnych. Jest z tego zadowolona. Oby tak dalej! rozwiń
Avatar
~Anonim~ / 23 kwietnia 2010 r. o 22:45
Rajmund napisał:
Ciekawa szkoła. Nauczyciel-szmata, plemnik kaloryczny. Jaka w takim razie jest dyrekcja?!!


Dyrekcja jest osoba bardzo wyluzowana. Widzi w szkole same pozytywy. Ale nie jest tak kolorowo
Avatar
jan / 23 kwietnia 2010 r. o 22:20
Uwaga gimnazjaliści! Wybierając ta Szkole naprawde trzeba przemyslec!!!! Wychowaca potrafi wystawić w klasie maturalnej dużą ilość ocen niedostatecznych. Dyrekcja nie widzi w tym zadnego problemu. Jest to szkola dla nauczycieli a nie dla uczniów. Przykre co tam sie dzieje!
Avatar
Andi10 / 18 stycznia 2010 r. o 21:01
O co tyle szumu, gazetka o seksie ludzie przecież seks to część naszego życia nie jednego z was internautów ciekawi ten temat gazetka jest w porządku wolę czytać o tym niż o dennych i nudnych sprawach dziejących się w około. Muszę także wspomnieć że jesteśmy TYLKO LUDŹMI A SEKS TO CZĘŚĆ NASZEGO ŻYCIA. Po co tak się oburzać przecież niema o co to tylko seks i nikogo nie zgorszy a przeważnie osób w średniej szkole bo przecież każdy wie że już w podstawówce i gimnazjum młodzież wie dużo o tych sprawach od swoich kolegów z klasy a co dopiero młodzież w średniej szkole.

Boże żal mi takich ludzi którzy nie mają tematów na rozkładówkę....

Dziękuję z poważaniem Andi10
O co tyle szumu, gazetka o seksie ludzie przecież seks to część naszego życia nie jednego z was internautów ciekawi ten temat gazetka jest w porządku wolę czytać o tym niż o dennych i nudnych sprawach dziejących się w około. Muszę także wspomnieć że jesteśmy TYLKO LUDŹMI A SEKS TO CZĘŚĆ NASZEGO ŻYCIA. Po co tak się oburzać przecież niema o co to tylko seks i nikogo nie zgorszy a przeważnie osób w średniej szkole bo przecież każdy wie że już w podstawówce i gimnazjum młodzież wie dużo o tych sprawach od swoich kolegów z klasy a co dopiero mło... rozwiń
Avatar
była uczennica / 16 stycznia 2010 r. o 15:10
PKJ napisał:
Czy to prawda, ze wielu uczniow i absolwentow twierdzi, ze pojscie do ZSTK bylo ich najwiekszm błedem w zyciu i pluja sobie za te zmarnowane lata w brode po dziś dzień ?
Nieprawda.Jestem absolwentką TK rocznik 91.Miło wspominam szkołę i p.Marka Madeję,który mnie uczył j.polskiego.Ukończyłam studia i od kilkunastu lat mam dobrą pracę .Pozdrowienia dla grona pedagogicznego.
Avatar
ja / 15 stycznia 2010 r. o 20:32
Popieram przedmówcę (przedpisarza)
Avatar
Dominique / 15 stycznia 2010 r. o 18:22
[size=5]Widzę, że wszystko się przechyla..na dobrą szalę...

W Końcu Prawda zatriumfowała..tak prostym sposobem..

Źli ludzie uciekają, pozostają tylko wierni Szkole..to jest piękne.



Po tym wszystkim czuję, jeszcze większe przywiązanie do tej szkoły...

KOLEJÓWKA FOREVER!

Peace.
[/size]
Avatar
kika / 15 stycznia 2010 r. o 17:39
po prostu żenada .ludzie co za bzdury piszecie po co takie wielkie hallo
Avatar
[]ja[] / 15 stycznia 2010 r. o 15:31
a tak nawiasem mówiąc ciekawe że teraz dużo tych 'oczerniaczy' WYCOFUJE POST.. może najpierw trzeba pomyśleć, a później pisać? nie odwrotnie
Avatar
xxxxxxxxxxxxx / 23 kwietnia 2010 r. o 22:55
xxxxxxxxxxx napisał:
Pani Dyrektor jest osoba bardzo wyluzowaną. Nie widzi równiez problemu, bardzo duzej ilości ocen niedostatecznych w klasch maturalnych. Jest z tego zadowolona. Oby tak dalej!

A kuratorium to wiele nie zrobi w tej sprawie , ponieważ Pani Dyrektor pracowala w kuratorium jako wizytator:(
Avatar
xxxxxxxxxxx / 23 kwietnia 2010 r. o 22:53
normalny napisał:
No wreszcie ktos normalny, czy tamte wszystkie maile były pisane przez małolatów udających dorosłych, taka gazetka wcale nie jest normalna!!! a co to za Dyrektorka co czyta coś takiego i nie oponuje? gdzie jej poczucie wartości godności kobiety,moze sama bzyka się z jakimś uczniem? Ja pokazalem tą gazetkę znajomemu dyrektorowi i był zbulwersowany, ale ja podejrzewam, ze tu nie chodzi tylko o tą gazetkę, kuratorium powinno zajrzeć tam głebiejm to chyba tylko początek gory lodowej....

Pani Dyrektor jest osoba bardzo wyluzowaną. Nie widzi równiez problemu, bardzo duzej ilości ocen niedostatecznych w klasch maturalnych. Jest z tego zadowolona. Oby tak dalej!

Pani Dyrektor jest osoba bardzo wyluzowaną. Nie widzi równiez problemu, bardzo duzej ilości ocen niedostatecznych w klasch maturalnych. Jest z tego zadowolona. Oby tak dalej! rozwiń
Avatar
~Anonim~ / 23 kwietnia 2010 r. o 22:45
Rajmund napisał:
Ciekawa szkoła. Nauczyciel-szmata, plemnik kaloryczny. Jaka w takim razie jest dyrekcja?!!


Dyrekcja jest osoba bardzo wyluzowana. Widzi w szkole same pozytywy. Ale nie jest tak kolorowo
Avatar
jan / 23 kwietnia 2010 r. o 22:20
Uwaga gimnazjaliści! Wybierając ta Szkole naprawde trzeba przemyslec!!!! Wychowaca potrafi wystawić w klasie maturalnej dużą ilość ocen niedostatecznych. Dyrekcja nie widzi w tym zadnego problemu. Jest to szkola dla nauczycieli a nie dla uczniów. Przykre co tam sie dzieje!
Avatar
Andi10 / 18 stycznia 2010 r. o 21:01
O co tyle szumu, gazetka o seksie ludzie przecież seks to część naszego życia nie jednego z was internautów ciekawi ten temat gazetka jest w porządku wolę czytać o tym niż o dennych i nudnych sprawach dziejących się w około. Muszę także wspomnieć że jesteśmy TYLKO LUDŹMI A SEKS TO CZĘŚĆ NASZEGO ŻYCIA. Po co tak się oburzać przecież niema o co to tylko seks i nikogo nie zgorszy a przeważnie osób w średniej szkole bo przecież każdy wie że już w podstawówce i gimnazjum młodzież wie dużo o tych sprawach od swoich kolegów z klasy a co dopiero młodzież w średniej szkole.

Boże żal mi takich ludzi którzy nie mają tematów na rozkładówkę....

Dziękuję z poważaniem Andi10
O co tyle szumu, gazetka o seksie ludzie przecież seks to część naszego życia nie jednego z was internautów ciekawi ten temat gazetka jest w porządku wolę czytać o tym niż o dennych i nudnych sprawach dziejących się w około. Muszę także wspomnieć że jesteśmy TYLKO LUDŹMI A SEKS TO CZĘŚĆ NASZEGO ŻYCIA. Po co tak się oburzać przecież niema o co to tylko seks i nikogo nie zgorszy a przeważnie osób w średniej szkole bo przecież każdy wie że już w podstawówce i gimnazjum młodzież wie dużo o tych sprawach od swoich kolegów z klasy a co dopiero mło... rozwiń
Avatar
była uczennica / 16 stycznia 2010 r. o 15:10
PKJ napisał:
Czy to prawda, ze wielu uczniow i absolwentow twierdzi, ze pojscie do ZSTK bylo ich najwiekszm błedem w zyciu i pluja sobie za te zmarnowane lata w brode po dziś dzień ?
Nieprawda.Jestem absolwentką TK rocznik 91.Miło wspominam szkołę i p.Marka Madeję,który mnie uczył j.polskiego.Ukończyłam studia i od kilkunastu lat mam dobrą pracę .Pozdrowienia dla grona pedagogicznego.
Avatar
ja / 15 stycznia 2010 r. o 20:32
Popieram przedmówcę (przedpisarza)
Avatar
Dominique / 15 stycznia 2010 r. o 18:22
[size=5]Widzę, że wszystko się przechyla..na dobrą szalę...

W Końcu Prawda zatriumfowała..tak prostym sposobem..

Źli ludzie uciekają, pozostają tylko wierni Szkole..to jest piękne.



Po tym wszystkim czuję, jeszcze większe przywiązanie do tej szkoły...

KOLEJÓWKA FOREVER!

Peace.
[/size]
Avatar
kika / 15 stycznia 2010 r. o 17:39
po prostu żenada .ludzie co za bzdury piszecie po co takie wielkie hallo
Avatar