Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolna grypa pod lupą. ZUS chce kontroli zwolnień lekarskich nauczycieli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2019 r. o 10:03 Powrót do artykułu
BRAWO !!! TAK TRZYMAĆ !!! NIE - DLA LEWYCH L4 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSiory jedne przecież macie swoich sygnalistów kablarzy rydzja może zacznijcie kontrolować niech księża zaczną płacić uczciwy ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !!! TAK TRZYMAĆ !!! NIE - DLA LEWYCH L4 !!!
 Lewy to ty jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obłudnicy ! Rząd wypłaca sobie premie po 70 tyś. prezes NBP zatrudnia sobie przyboczne dziewczyny po 50 tyś. za miesiąc , Kaczyńskiemu kancelaria sejmu nie potrąca za ileś tam nieobecności, a tu nauczycieli pracujących za marne grosze będą kontrolować ! Ciekawe dlaczego policjantów nie kontrolowali ?! Może bali się że ich też ktoś skontroluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Policjantów nikt nie kontrolował. Pielęgniarek, pracowników sądów także. Tylko za nauczycieli się biorą. Jak bardzo zdegradowany został ten zawód. Jeśli zwolnienia są lewe to należałoby pociągnąć do odpowiedzialności lekarzy. Ale lekarzy wszyscy się boją. Pamiętam słowa jakiegoś ministra : Nie widzę podstaw do kontrolowania zasadności wystawianych zwolnień L4. I basta. Pozdrawiam nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miesięcy temu moja teściowa złamała rękę w pracy, była wzywana do ZUS i musiała udowodnić, że naprawdę ręka jest złamana. Tak traktuje się normalnych ludzi, więc dlaczego nauczyciele chcą być uprzywilejowani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani złotówki dla leniwych nauczycieli. Jaki przykład dają naszym dzieciom kombinując za kasę podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miesięcy temu moja teściowa złamała rękę w pracy, była wzywana do ZUS i musiała udowodnić, że naprawdę ręka jest złamana. Tak traktuje się normalnych ludzi, więc dlaczego nauczyciele chcą być uprzywilejowani?
Claczego twierdzisz, że chcą być uprzywilejowani? Nie chcą być szykanowani. Przypadek Twojej teściowej jest jednostkowy i mógł się zdarzyć. Tu jest zalecenie skierowane do dyrektorów szkół by kontrolowali systemowo swoich podwładnych. Taka różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że należy skontrolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skontrolujcie sobie najpierw kaste lekarzy policjantow i innych cwaniaczki. Jak ma byc ku...wa sprawiedliwosc to niech bedzie. Ale wroc... przeciez to dzika Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORALNY I ETYCZNY UPADEK NAUCZYCIELI? PRZYCZYNA KOMUNISTYCZNY RELIKT - ZNP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obłudnicy ! Rząd wypłaca sobie premie po 70 tyś. prezes NBP zatrudnia sobie przyboczne dziewczyny po 50 tyś. za miesiąc , Kaczyńskiemu kancelaria sejmu nie potrąca za ileś tam nieobecności, a tu nauczycieli pracujących za marne grosze będą kontrolować ! Ciekawe dlaczego policjantów nie kontrolowali ?! Może bali się że ich też ktoś skontroluje!
 Tys. nie "tyś." skoro już w temacie szkolnym jesteśmy. Nie ma jednostki tyśąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te nauczyciele robią wszystko co to by napluć w gęby normalnych Polaków tyrających po budowach za marne grosze. Niech zmienia robote i tyle w temacie! Tylko wyciagaja lapy do rządu tak jak by tylko się im należało. Tak być nie może bo wszyscy maja takie same brzuchy i na szczęście w Warszawie o tym wiedza istnieje! Mój robi nawet w sobote a nieraz w swieto niedziele ze by go deweloper z roboty na bruk nie posłał. A nauczyciele nawet w te niedziele do kościoła nie pójdą tylko stać ich za miasto na grilla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele są bardzo zapracowani i dlatego powinni mieć, nie mniej jak, trzymiesięczne wakacje, dla należytego i godnego wypoczynku oraz do regeneracji sił fizycznych, twórczych i naukowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że kontrolować! Jeszcze raz przypomnę: Jak na elektryzowanej symulowałem chorobę to po dwóch dniach ołówek z tym drugim lokatym i Kasią sexKretarką do ZUS zadzwonili co by mnie pod****ć! Parszywa gnida!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: "normalna polka". Twoi nauczyciele języka polskiego powinni nie tylko zostać zdegradowani do roli sprzątacza ulic, ale i do zapłacenia odszkodowania Tobie, jak i Twoim najbliższym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 miesiące wakacji, ferie, pełno wolnego w trakcie roku szkolnego to daje ok. 9 mcy pracy w ciągu roku. Jeżeli przykładowo nauczyciel zarabia 2500 zł do ręki x 12 m-cy = 30 000 rocznie podzielić na faktycznie przepracowane 9m-cy = 3 333 zł. Za kilka godzin dziennie pracy... oni jeszcze chcą podwyżki. żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przypuszczałem, że w moim życiu kiedykolwiek napisze takie słowa: Brawo ZUS! Nareszcie ktoś się bierze za lewe zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie rozumiem jak są chorzy to czego się boją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miesięcy temu moja teściowa złamała rękę w pracy, była wzywana do ZUS i musiała udowodnić, że naprawdę ręka jest złamana. Tak traktuje się normalnych ludzi, więc dlaczego nauczyciele chcą być uprzywilejowani?
Claczego twierdzisz, że chcą być uprzywilejowani? Nie chcą być szykanowani. Przypadek Twojej teściowej jest jednostkowy i mógł się zdarzyć. Tu jest zalecenie skierowane do dyrektorów szkół by kontrolowali systemowo swoich podwładnych. Taka różnica.
 To wynika z obowiązków dyrekcji, dyrektor bierze za to pieniążki i to niemałe. Jak zatrzyma mnie policja podczas kontroli drogowej czy to jest szykanowanie? Nie !!! Żyjemy w społeczeństwie i trzeba przestrzegać prawa, nikt nie powinien być uprzywilejowany a kasta nauczycieli ma przywileje jakich nie ma żadna inna grupa zawodowa. Nie ma przyzwolenia na łamanie prawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...